Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hoşgeldin vildanopuyorumnanaktan
ilacı saat kaçta içiyorsun ve şimdiye kadar hiç yan etkisi oldu mu

osgeldin vildan
ilacı saatinde için aksamları almıstım ben sabahları mide bulantısı cok yapıoooo
ve yemek yemeyin kızlar kilo aldırıyo

dün 1 bugün 2 biraz önce içtim hapı. mide bulantısı falan hissetmedim. ayyyh inş kilo almam yaw. zayıfım ama düğün üstüde kilo almak istemem. sen hangi hapı kullanıyosun gülpembe

kilo aldırsın canım o problem değil zaten almam lazımkaydirigubbakcemile3

dün 1 bugün 2 biraz önce içtim hapı. mide bulantısı falan hissetmedim. ayyyh inş kilo almam yaw. zayıfım ama düğün üstüde kilo almak istemem. sen hangi hapı kullanıyosun gülpembe

ozman sorun yok yarenkacım ama dikkat et hormonal bi ilaç yerimseniben
ben ilaç almıom ccanım aldıgım ilaçda dianaydı ufak bi sorun yasadım oyuzden daha o tarz ilaçlar almıcam

hoşgeldin esracımopuyorumnanaktan iyiyim sen nasılsın nerlerdesin

osgeldin canım konu saglık
ben iyiyim
ya sen

hoşgeldin düğündaş:)

hb kıslar bende iyiym hazırlıklarla koşturuyoruz geçen hafta gece çalıştım azı günler erken kakltım ama giremedim kına için abiye bakıyoduk cumartesi günü çarşıya gittik alabildik sonunda kıslaryaaa nikaha 2 gün kaldı perşembe günü evli bi hatun olucam sizde hazırlıklar nasıl gidiyo

elbiseni güle güle giy canım, benimki hala yokkaydirigubbakcemile3
davetiye, elbise ve damatlık kaldı bizim de canım.
nikah için heyecan var mı heyecan:hulya:

hayırlı olsun kıyafetin canım ah bende bi bulabilsem ama bulamıyom kıyafet istediğim gibi
benmkiler bitmek üzere
resimlerini bekliyorz nikah

elbiseni güle güle giy canım, benimki hala yokkaydirigubbakcemile3
davetiye, elbise ve damatlık kaldı bizim de canım.
nikah için heyecan var mı heyecan:hulya:
saol cnm olmazmı hiç gün yaklaştıkça giderek artıyo dün gelinliğin ilk provasına gittik nişanlımla nişan fotosunu çektirdiğimiz yere gittik fotoğraf işinide hallettik bugün davetiyeleri seçtik

hayırlı olsun kıyafetin canım ah bende bi bulabilsem ama bulamıyom kıyafet istediğim gibi
benmkiler bitmek üzere
resimlerini bekliyorz nikah

saol cnm eklerim resimleri 3 gün evdeyim zaten nikah izni var sonrada işi bırakıyorum bizde çok aradık cnm kıyafet beğendiklerim ya küçük oluyo yada büyük üstüme göre bulduk anca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…