Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben de cmt kadın dogum uzmanına gıdıcem canım haplarla ılgılı bılgı alıcam
aile planlaması ıcın nereye gıdıceksın canım ?

zeynep kamile gideceğim canım bu konuda uzman bir hastane ama nasıl ilgilenirler bilmiyorum. halam da orda kaç sene çalıştı bütün doktorları tanıyor ama utandığım için ona soramıyorumbilmiyorumkismile
sen nereye gitmeyi düşünüyorsun

evet zeynep kamıl ıyı bır hastane dıye bılıyorum ben de canım ozel şifa hastanesıne gıdıcem

evet zeynep kamıl ıyı bır hastane dıye bılıyorum ben de canım ozel şifa hastanesıne gıdıcem

kadıköydekine mi gideceksin canım? ya aile planlamasına gidiyorum ama jinekolojiye de gitmeme gerek var mı yani hangisine gitsem daha iyi olurkafamçokkarıştı

neden canım??? dugune daha var ozaman dımı ne zamandı kı unuttum yıne :bbo:

kadıköydekine mi gideceksin canım? ya aile planlamasına gidiyorum ama jinekolojiye de gitmeme gerek var mı yani hangisine gitsem daha iyi olurkafamçokkarıştı

ben gurbetci olucam ben eş adayıma yine hasret kalıcam evlendikten 2 hafta sonra :1no2:
oyuzden ev falan kurmuyorum burda..20 haziran

canım her ikisnede git derim ben hem jinekologda muanede olursun bilmiyorum aile planlamasında varmıda

canım pendıktekıne gıdıcem ,benım de kafam karıstı canım galıba aıle planlaması korunma yöntemlerını anlatır ama jinekolog muayene edıp ılac fılan yazıyo galıba kafamçokkarıştı

ayyy canım ya ksruma bakma daha gecen gun konusmustuk ohaoldumsmile
almanyaydı dımı canım senını?kursa fılan gıdılmesı gerekıyomus oyle bısey var mı canım

acaba jinekoloğa da mı randevu alsam yaa ne karışık işler böylekafamçokkarıştı

ayyy canım ya ksruma bakma daha gecen gun konusmustuk ohaoldumsmile
almanyaydı dımı canım senını?kursa fılan gıdılmesı gerekıyomus oyle bısey var mı canım

evet almanya canım
:1hug:
almanya kapıdan sokmuyor dilimi öğren öle gel diyor ama en güzelini yapıyor
aralkdan beri gidiyorum gecen bitti işte kursum aldım elime sertfikayı inş vizeyide alırım

canım once aıle planlamasına gıt bakalım duruma gore aklında hala soruların varsa bır jinekologtan randevu alırsın

tamam tatlım sağolopuyorumnanaktan şimdi jinekolojiye baktım da perşembeye randevu veriyor o yüzden almadım. gerekirse çarşambadan sonra alırım artık. önümüzdeki hafta adet olmam gerekiyor da bir an önce gitmem lazım

benım de canım bu hafta olmam gerekıyo o yuzden ıyıce streslıyım ,ben cıkıyorum canım dınlenıcem ıyı geceler grşşşşopuyorumnanaktan

benım de canım bu hafta olmam gerekıyo o yuzden ıyıce streslıyım ,ben cıkıyorum canım dınlenıcem ıyı geceler grşşşşopuyorumnanaktan

iyi akşamlar canım görüşürüz boshayallersmile ama olduğun gün ilaca başlaman lazım geç kalmadın mı doktora gitmek için

adetinin ilk günü içmen lazım canım. bende dün başladım hapa. yasmin kullanıyorum.
hadi hayırlısı:) başladık bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…