Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kıslar nasılsınız bende bugun davetiyelerimi aldım opuyorumnanaktan
aldıklarınızı güle güle kullanın kıslar

selam kızlar nasılsınız. ben çok yorgunumakannehir badana hala bitmedi mutfak kaldı o da yarın yapılacak. dünden beri de temizlik yapıyoruz yarın biter inşallah...
siz neler yapıyorsunuz özledim sizi valla:1hug:

kolay gelsin canım seni yormasınlar Şeniz
sen gelin olucan

bende iyiyim ne yapayım nisanlımı bekliyorum eve gelmesini iyi seyirler :)

bugun yoktun canım ? davetıyen nasıldı canım? ben de bıkac model attım buraya belkı gormusundur tatlım
yarenkacım dınlen ıyıce tatlım temızlık yoruyo ınsanı bızım evde temızlenecek komple bızı beklyıo bakalım:dance:

kolay gelsin canım ama tatlu yorgunluklar :kedi:

slm tüm haziran gelinlerine opuyorumnanaktan

benim tarihte belirlendi ekim gelini oluyorum ramazan bayramından dolayı hayırlısı olsun diyorum artık az sabretcem zemuszemus

slm canım hosgeldınopuyorumnanaktan hayırlı olsun ne guzel sen de ekım gelını olacaksın

evet bugun yoktum gittim davetiyemi aldım :) bi nikah sekeri bide davetiye peşinde kosuyorum ev derdim yok ya delikafaduldensırnaşık şey bende onlarla ugrasıyorum dur geçmişe bakayım hemen fikrimi söyliyim ben eklemiştim resmi

kac gun de teslım edıyolar canım davetıyeyı ?ben yetısmıcek dıye korkuyorum ama bır turlu nıkah sekerıne ve davetıyeye sıra gelmedı :teytey:

bu arada günaydın kızlar hepinizede nasıl geçti hafta sonunuz

yarenkacım hadi balayıı ayarlamışsınız çok sevindim cnm inşallah çoook güzel bir balayı geçirirsiniz

yarenkacım balayı işini halletmişin sende sevindim walla

kaydirigubbakcemile2

balayı için teşekkür ederim kızlar, ayarladık aklımızdan çıktı artık
kolay gelsin canım seni yormasınlar Şeniz
sen gelin olucan
en çok beni yoruyorlar canımkaydirigubbakcemile3 giderayak ne kadar çalıştırsalar o kadar karkaydirigubbakcemile3
daha çeyiz gidince de temizlik yapacağız canım ama onu seve seve yaparız değil mikaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun canımopuyorumnanaktan gün belli mi peki

slm canım hosgeldınopuyorumnanaktan hayırlı olsun ne guzel sen de ekım gelını olacaksın

saol canım tşkr ederim :kedi:evet ekim oldu hayırlısı ben eylül istiyodum ama kısmet bayanssulusmile

canım bence 3.numaralı davetiye
kanatsız angel osgeldin canım hayırlısı olsun

hoşbulduk canım :teytey:

öle hepimiz için öle olsun kaydirigubbakcemile2

hayırlı olsun canımopuyorumnanaktan gün belli mi peki

10 ekim pazar oldu :)))))))))))))))))))))))))

Son düzenleme:
ayy kızlar çarşamba sabah 9.30'da aile planlamasına gidiyorumeyvahedigeldismile

kac gun de teslım edıyolar canım davetıyeyı ?ben yetısmıcek dıye korkuyorum ama bır turlu nıkah sekerıne ve davetıyeye sıra gelmedı :teytey:

ayy kızlar çarşamba sabah 9.30'da aile planlamasına gidiyorumeyvahedigeldismile

canım ben davetiyeyi gecen pazartesi verdim bu pazartesi aldım gerçi benm azdı 250 adet hemen veriyolar davetiyede sorun olmaz ama nikah sekerleri uzun olabilir tam sezon ya bizim işimz olmadıgı için onlarla ugrasıyoz ne yapalım sırnaşık şey

git bilgilen güzelce canım anlat bizede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…