Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

heraaa şimdiden sana başarılar , Allah zihin acıklığı versin..Ne okuyordun? Hangi bölüm?

Tabiki sorablirsin hera Evet canım calısıyorum , 27 yasındayım bi şirkette ithalatla ilgileniyorum.

teşekkür ederim herkese..
Alırsak bu hafta sonu inşallah bizim olacak opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Benimde sınavım var hafta sonu eyvahedigeldismile
Kafama girmiyor ya hiçbirşey. Birde dersaneye gidiyorum..

yinee bennnn perimsin ben de dış ticaret okduum ama şimdi hiç sevmediğim muhasebe alanında calısıyorum :S acıkdan 3 sınıf işletme okumaya calısıyorum :) sea sen ne yapıorsunnn :)

sağolun sınavı olan herkese başarılar diliyorum bende..
Ben ınşaat Teknikeriyim. ışletme 3. sınıfı okuyorum. Dikey geçiş ile girdim.
Ve Finansal Yönetimden nefret ediyorum..mafoldumben

merhaba kızlar, herkese güzel bir gün geçirmeyi diliyorum. sınavı olan herkese başarılar

slm kızlar ben de açıköğretim sınavına gireceklerdenim ama hiç kitap açmadım daha:1shok: Bu evlilik telaşından kafama girmez diye bakmadım kaydirigubbakcemile2

İşletme 4.teyim ben de artık haftasonu sorular bana ben sorulara bakıp durucaz :roflol:

sea ve ayrenka teskkrler kızlarr :) mucizee bn temel yöntemini kullnmayı planlaıyorum :) yazı tura atıcam hangi sıksa onu işaretlicem cevpları kontrol etmk içinde tekrar yazı tura atıcam

hoss geldinnnn oooo birsürü 12 haziran gelinimz var :) bizde yatk odasını seceme telasesindeyiz :) mutfak dolabı ve banyo dolbı siprişi verildi boyalr seçildi gelinlik için hala bi atak yapılmamıs balyı için rezervasyonunu yaptrmıs tembel çift kervanındanız sende durumlar nasıl yasemincim :)

geldim cnm bende tam yazıyordum :kedi:

merhabalar kızlar sınava girecek arkadaşlara başarılar diliyorum.

naılsınız ??zemuszemus

bunalımdayım 2 mayıs
6 mayıs nikah
pinsur 14 mayıs
sea.1013 6 haziran
m_ucizem 6 haziran
dtes 1312 6 haziran
esra8608 12 haziran
vildan 12 haziran
yasemin-alper 12 haziran
yarenka 13 haziran
heraaa 13 haziran
fztfatmafzt 13 haziran
minito 17-18 haziran
yağmur 19 haziran
nem 20 haziran
gülpembe 20 haziran
graceful-25 haziran
ndrcan 26 haziran
arse 26 haziran
şebnem - - temmuz
sedaemra -- eylül[/QUOTE]

saol sebnemcimm bnde başarılr diliyorum walla sahım adına inaşşh sınavda o başarı gelir beni bulur sallama konusuda tek güvecim o teşekkürler iyi olmaya calısorum sne ne yapıorsun :ecrin_bebek:

bende iyim cnm .napalım aynı :)
sınavlar iyi geçer merak etmeyin kaç aydır bir sürü şeyi çözüyorsunuz evle ilgili sorular sizden korksun kaydirigubbakcemile2 hepinizden iyi haberler bekliycem

bu aada benim uyuşukluk her alanda heraaaa cım aöf sağolsun hersene form yolluyor ama ben kayıt tarihlerini kaçırıyorum :):lepi:

ayy sebnemcımm bizde son zamnlarda yazılmısdık ucundan yakaldık yani aman herseyın hayrlısı keske bnde kayıt tarihini kaçırsaymışım şimdik hiç çalısamdım en azından evlennce calısırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…