Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

rüyalarımda nikaha yetişemiyorum geç kalıyoruz.
Nikah memuru gelmiyor..
Hem böyle kabuslar görüyorumm

günaydınn kızlarrrr :)))

ben de günlerii sayıyorumm da ofistekilerr benimle dalga geçiyolarr şuna bak şafak sayıyo diyeee :))))

kızlar herkese günaydınn geçmişi okudum neler kaynatmışsınız öyle.ben hala uyanamadım gözlerim kapalı yaa ama siz hep haziranda evleniyorsunuz bi ben mi kalıcam topic de

kızlar düğünlerimiz olduktan sonra da burdayız muhabbete devam alllahın izniyle,, hem dyyser e tecrübelerimizi aktarırız aslında şanslısın dyysercim merak ettiğin herşeyi bize sorabilirsin yardımcı oluruz sana:icecream:

[bizim ev de nişanlımın çalıştığın yerin karşısında canımkaydirigubbakcemile3 mutfak ve oturma odasından ona el sallayabiliyorumkaydirigubbakcemile3

biz de gazi mahallesinde (yunus emre mah.) oturacağız canım, yeşilpınar yakın bize[/QUOTE]

TÜNAYDIN HERKESE..

yarenka sanırım geceleri geliyorsun buraya.bende yunus emre mahallesindeyim...merak ettim acaba tam nerdesin komşu olacağız bak...

buna sewindim işte cnm...tabi cnm sormaz olur muyum hiç kurtulamazsınız bnden opuyorumnanaktan

katılıyorumm canım bnm yakın arkdslarım evleniyodu diyordum duurn daha ne aceleniz varr hayatı yaşayın birazz buyuk konusdum galibaaa aşkımla yaşıcam haytı amaa opuyorumnanaktan

ewet canım bende ama hep küçükken dermişim kaç yaşında evlencen die sorarlarmış 21 dermişim şimdi hep o aklıma gelio boshayallersmile

malum olmuş herhalde kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…