Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ona hayatta çamaşır makinesi almamkaydirigubbakcemile3
canım valla bilmiyorum ki, kapalıysa şık bir eşarp alabilirsin, yada böyle küçük ev aletleri falan alabilirsin

bende almam çamaşır makinesini kaydirigubbakcemile3

ya bilmiyorum ki eşarp çok az ev eşyasıda gereksizmiş gibi :))

kıyafet çok sıradan

geçen aklıma geldi gümüş şık bir üçlü setmi alsam acaba ???

evet doğru aslında alabilirsin canım takıyorsa çok beğenir:)
şebnemcim çıkıyorum yine çok uykum geldikaydirigubbakcemile3 hadi sana iyi geceler canım görüşürüzopuyorumnanaktan

evet doğru aslında alabilirsin canım takıyorsa çok beğenir:)
şebnemcim çıkıyorum yine çok uykum geldikaydirigubbakcemile3 hadi sana iyi geceler canım görüşürüzopuyorumnanaktan

takar sanırım :kedi:

tamam cnm benim iyi geceler iyi uykular hadi yat dinlen öpüyorum cnm yarın görüşürüz opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar şimdiden sizlere günaydın diyorum :):)

ilk günaydın benden olsun

hepinizin günü güzel geçsin öpüyorum sizleri opuyorumnanaktan

günydın kızlarrrr :)
o kadr buyu yaptım tutmamıs yaa size büyüde işlemiyo daha etkili bişiler bulmm lazımmm
yarenka saol cnm esarp fikri aklıma gelmemişdi bnce süperrr armineden beğendim modeli alırım
ayy şu hazrn gelsede tüm dertlerden sıkınyılrdan arınmıs olsak ne süper olurduu sebnmcim ilk günydnımıı yazmısıdn sanda güzel bi gün diliyorum
dün resim yükleidm ama cok buyukdu o yuzden bnde sildim tekrar bi yarenka gördü opuyorumnanaktan

evet canım şu haziran gelsede bütün dertlerden sıyrılsak bir an önce
ayrıca resmleri biz görmedk canım görmek istiorus ama

ya canm akşam amcamın pcsini kulnmısdım orda buluptutucu laelaelaelaelae vardı ondan göndermişdim resimleirn kalitesi iyi değildi ve cok buyuk oldular nedense o yuzden bnce sildim :S

hımmmm tühhh kaçırdık o zaman resimleri heracımmm fotolar neyle ilgiliydi gelinlik fotoları mı yoksa???
nçakır canım ne yaptın iş durumunu karara vardın mı ???

hımmmm tühhh kaçırdık o zaman resimleri heracımmm fotolar neyle ilgiliydi gelinlik fotoları mı yoksa???
nçakır canım ne yaptın iş durumunu karara vardın mı ???

canım aklımda hala kararsızım ama galiba bırakıcam herkes 1 yılını doldurmadan evlilik tazminatı alamazsın diolar blmiorum en asından işsizlik alayım yeter konusucam pazartesi işyeryle

hıı kaydirigubbakcemile3sende benimgibi bende takvime bakıp sunu bugün yaparız sukadar var die hesap yapıorum nişanlımda safak sayıyodelikafadulden

kızlar aynen ben de takvimim de bisürü şey kayıtlı artık rüyalarıma bile girmeye başladı 2 gündür nikah günü gelmiş hazırlanıyorum makyajım saçım yapılıyo kaydirigubbakcemile3

boshayallersmilegün sayıyoruz ama gelinliği cıkardıktan sonra da bidaha giymek isticez düğün hiç bitmese hep taze gelin kalsaknaniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…