Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

gerçekten ya heranın gelmesinden belliydi, geldi bize büyü yaptı gittikaydirigubbakcemile3
şebnemcim siz balayına hangi gün gideceksiniz

kaydirigubbakcemile3 ay valla yine çok güldürdün beni yarenkacım kaydirigubbakcemile3

yok cnm heraaa yapmamıştır gerçi nickine tanrıca ama yok yok yapmaz :):)

cnm düğün 11 temmuzda 13 temmuzda çıkıcaz balayına zaten düğün gecesi düğünün yapıldığı otelde kalıcaz ertesi gün hazırlanıp gece yarısı çıkarız yola

siz ayarladınız mı cnm balayını

o yapmıştır o benden kaçmaz, bak yarın gelip itiraf edecekkaydirigubbakcemile3
yok canım daha ayarlamadık ama otobüsle gidersek pazartesi akşamı, uçakla gidersek salı sabahı çıkacağız. dönerken de izmiri gezip geleceğiz, annem diyor izmirde teyzenlere uğra, ne işim var dedim ya 3 günlük evliyim gidemem utanırımkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 bakalım itiraf edecekmi yarını bekliyorum heyecanla

yok cnm utanmak değilde ne bileyim gitmezseniz sonuçta niye gelmedin demez o anki ruh haline göre bakarsın :) bence gezin dolaşın nasıl olsa teyzeni göreceksin daha sonrada kaydirigubbakcemile5

cnm birde ayarlayım bitmesin indirim
ayy inşallah balayılarımız güzel geçer ben almaya başladım yazlıklarıımı kaydirigubbakcemile3

bu hafta sonu ayarlayalım canım pazartesi bitiyormuş indirim.inşallah çok güzel geçer, gerçi geçmemesi için bir neden mi varaklinialirimsmile
off daha yazlıklar da alınacak değil mi yaakaydirigubbakcemile3

bu hafta sonu ayarlayalım canım pazartesi bitiyormuş indirim.inşallah çok güzel geçer, gerçi geçmemesi için bir neden mi varaklinialirimsmile
off daha yazlıklar da alınacak değil mi yaakaydirigubbakcemile3

inşallah cnm istediğiniz yeri ayarlarsınız :Saruboceq:

evet ben aldım bugün bikaç şey bikinileri vardı zaten geçen senede baya yazlık almıştım çok şey almıycam ben ama alışverişkoliğim alırım kesin kaydirigubbakcemile3

benim de bikinim var ama penye falan alırım artık
şebnemcim ya 9 mayısta nişanlımın doğum günü var ne alsam acaba, kaç gündür düşünüyorum aklıma bir şey gelmiyorkaydirigubbakcemile3 saat ve kıyafet dışında bir şeyler olsun lütfen:)

aa kuzeninle aynı gün nişanlanın doğum günü benim kinede az kaldı :):):)
ıımmm düşünelim bakalım

mesela yazlık bir şort ve bir tshirt olabilir balayında da giyer
güneş gözlüğü olabilir
başkaaa

şimdilik aklıma gelenler bunlar cnm

bu arada senin doğum günün ne zaman yarenkacım olumunekankayizsmile

benim 20 eylül canım, onun bana almasına daha çok varkaydirigubbakcemile3
evet aslında yazlık bir şeyler alabilirim ama şimdi internetten baktım da baş harflerimizin yazılı olduğu bir kol düğmesi alsam düğünde kullansa nasıl olur acaba

evet nişanlında şanslı bende kendimi şanslı hissediyorum düğünden önce olucak doğum günlerimiz :):) benim nişanlımında düğünden sonra zemuszemus

olabilir cnm kulağa çok hoş geliyor . neden olmasın ki

geçen sene doğum gününde askerdeydi çok duygusaldım o aralar:gitme: hediyeyi kendim hazırlamıştım ama bu sene yanımda ya pek de önemsemiyorumkaydirigubbakcemile3
senin ne zaman canım

geçen sene doğum gününde askerdeydi çok duygusaldım o aralar:gitme: hediyeyi kendim hazırlamıştım ama bu sene yanımda ya pek de önemsemiyorumkaydirigubbakcemile3
senin ne zaman canım

öyle ya zaten sen olucaksın bundan sonra yanında ama birşeyler gerek tabi :)))

benim 26 mayısta cnm doğum günüm

burcun ne oluyor cnm senin ??? ben ikizlerim :)

öyle ya zaten sen olucaksın bundan sonra yanında ama birşeyler gerek tabi :)))

benim 26 mayısta cnm doğum günüm

burcun ne oluyor cnm senin ??? ben ikizlerim :)

tabi canım bir şeyler alırım artık:)
benim başak onun boğa oluyor canım, uyumumuz gayet iyi görünüyor astrolojiye görekaydirigubbakcemile3
9 mayısta anneler günü de var yaa şimdi aklıma geldikaydirigubbakcemile3

ben başaklarla hiç anlaşamam ama nette demek prıblem olmuyor :):):)kaydirigubbakcemile3

boğayla işin çok zor giyinmeye süslenmeye bayılan inat insanlardır :)

aa evet birde annesine hediye almak gerek off ben bilmiyorum ne alıcam yaaaa senağlama

sen düşündün mü hiç

onun annesine almıyorum canım bana çook uzakkaydirigubbakcemile3 kendi anneme alacağım. aslında süslenmeyi sevmez ama inat olduğu gerçekakannehir
sarar'da set gördüm canım ipek kravat, mendil, kol düğmesi ve 2 tane de gömlek düğmesi üzerine takılan düğme kaplaması (ilk defa duydum:)) 55 lira, çok uygun değil mi

iyi bari canım öyle bir telaşın yok ben napıcam ne alıcam bilmiyorum hiç fisfisfis

cnm çok uygunmuş bence istiyorsan kaçırma

bende düğme kaplamasını ilk defa duydum ne ki o acaba

cnm baktım bir sitede 129 milyona satıyorlar dediklerini

birde normal düğmenin üstüne takılıyormuş kaplamalar

iyi bari canım öyle bir telaşın yok ben napıcam ne alıcam bilmiyorum hiç fisfisfis

cnm çok uygunmuş bence istiyorsan kaçırma

bende düğme kaplamasını ilk defa duydum ne ki o acaba

bilmiyorum ki canım yuvarlak bir şeydi, galiba düğmenin üzerine çarşaf gibi geçiriyorsunkaydirigubbakcemile3
anneme de ekmek yapma makinesi düşündüm ama düğün üstü pahalı mı olur:)

evt cnm öğrenmiş olduk hiç duymamıştım valla :))

cnm ihtiyacı varsa al bence bizde var çok kullanışlı makina

forumda okumuştum bir kız kayınvalidesine sanırım çamaşır makinası alıcaktı :))) yani senin alacağın daha uygun ve kendi annene alıcaksın :)

ya banada yardımcı ol ne alayım yaaaa pufffff

ona hayatta çamaşır makinesi almamkaydirigubbakcemile3
canım valla bilmiyorum ki, kapalıysa şık bir eşarp alabilirsin, yada böyle küçük ev aletleri falan alabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…