Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

6 haziranda canım karşıyaka nikah sarayında. Akşam yemek olucak o da Talles Park'ta
senin nerde canım?

benim de hamakta canım senden 2 hafta sonra hadi senin de cok az kalmıs kolay gelsn Allah gönlüne göre versin umarım hersey gönlünce olur

kıslar merhaba nasılsınız benmde bugun nikah sekerlerim geldi sizin esyalarınız gelio benmde onlar :) ama sunu söyliyim görmeden ben sipariş verdim bi siteden hersey iidi ama bi geldilerki eksik baskıları tam değil ve bikaçtanede hataları var MUCıZE sana sesleniom verme sipariş oraya

merhaba kızlar nasılsınız ???
gülpembe hayırlısı olsun cnm çok mu değişikler internettekinden

merhaba kızlar nasılsınız ???
gülpembe hayırlısı olsun cnm çok mu değişikler internettekinden

ben iyiiym saol canım
netten farklı bi model gelmemiş söle gelmiş bi kısmında gelin sagda bikısmında gelin solda ve ürün eksikde gelmiş lekeli gelmiş mail atıcam
cok üzüldüm :1no2:

ben iyiiym saol canım
netten farklı bi model gelmemiş söle gelmiş bi kısmında gelin sagda bikısmında gelin solda ve ürün eksikde gelmiş lekeli gelmiş mail atıcam
cok üzüldüm :1no2:

bende üzüldüm cnm ya mail at söyle lekelileri değiştirsinler sonuçta onları dağıtamazsın ki inşallah hallolur cnm :teselli:

kızlar herkese günaydınn geçmişi okudum neler kaynatmışsınız öyle.ben hala uyanamadım gözlerim kapalı yaa ama siz hep haziranda evleniyorsunuz bi ben mi kalıcam topic de

cnm bende olucam merak etme balayından dönenleri bekleriz beraber kaydirigubbakcemile3

bende üzüldüm cnm ya mail at söyle lekelileri değiştirsinler sonuçta onları dağıtamazsın ki inşallah hallolur cnm :teselli:

maili attım bakalım ne dicekler evet lekeleri dagıtamam haber bekliyorum
güvenerek sipariş ettim cok iyiyiz dediler ama gördük

maili attım bakalım ne dicekler evet lekeleri dagıtamam haber bekliyorum
güvenerek sipariş ettim cok iyiyiz dediler ama gördük

inşallah değiştririler cnm ya eğer değiştiremeyiz derlerse paranı iste nasıl ciddiyetsiz iş yapıyorlar ki

inşallah değiştririler cnm ya eğer değiştiremeyiz derlerse paranı iste nasıl ciddiyetsiz iş yapıyorlar ki

40 tane eksiğim var 13 tane bozuk ve ben 400 tane sipariş verdim 600 lira para verdim az bi para değil tanesi 1,5 lira
değiştircekler inş değiştirmezlersede kendileri bilir mucizede almak istiyordu sölerim almaz bu sitede herkese sölerim yane

canım okudum sımdı ben daha sıparıs veremedım ıyı kı de vermemısım canım aradın mı pekı ne dıyolar neden boylle gelmıs??klava:

hayırdır canım neden moralin bozuk :1hug:

cok uzuldum canım ya nıkah sekerlerıne ben aramıstım bır gun onları hemen sıparıs verın yetısmeyebılır mılletvekılı sıparıs verdı epey onu hazırlıyoruz dıye laflar soyledıler bana da lmaz:
canım öğlen bıraz bahsetmıstım kayınvalıde sorunu benım kı gelınlıgıme abıyeme laf soyluyo ben de altta kalmadım kımse karısamaz ben nısanlımla begendım aldım dedım bana ben senın gıbı gelın ıstemıyorum normal gelın ıstıyorum dedı benımm de tepem attı agzıma gelenı soyledım aslında ıcımı döktüm rahatladım da ama ılerısı ıcın endıselenıyorum ben nısanlımı cook sevıyorum ama kaynanam berbat

canım okudum sımdı ben daha sıparıs veremedım ıyı kı de vermemısım canım aradın mı pekı ne dıyolar neden boylle gelmıs??klava:

iikide vermemişssin seni eni adam yerine koymuyorlar aramadım cevap bekliyorum aramazlarsa arıcam
nasıl bi elbise aldınki karısıyor ailesi kapalımı ki

aa cnm nasıl bir kayınvaliden var allah yardımcın olsun. nasıl normal bir gelin istiyorumuş senin neyin varmış anlamıorum böyle kayınvalideleri sonuçta senin düğünün ona neki olmaz cnm birşey merak etme sonuçta nişanlında biliyordur durumları sen üzme kendini

kıslar nikah sekerinden haber var ekisik olan numuneyi pazartesi gnderiyolar artık hatalılarda bana kalır

eksık olanları gondermelerı ıyı olmus canım cok sevındım hihoyyyt
kızlar pembe askılı uzun bır elbıse aldıgım nısanlım begendı hep
aslında tartısma su yuzden cıktı ,yenı evımde kucuk bır oda var onu ben kılere dönüstürücem ve salonumla mısafır odam ıkısı bır ,kaynanam ben dıyo kalmaya gelıcem nerede yatıcam dıyo ınsan bıır yatak bır baza alır dıyo ben de dedım benım ona kadar bısuru eksıgım var benım daha ocagım fırınım bıle yok dedım artık geldıgınızde nerede kalacagınızı dususnuruz o gunlere bır geleleım deddım yok sen bana nasıl boyle soylersın gelın kısmı laf soylemez fılan dedeı ben de ben boyleyım secmekte bıraz gec kaldınız dedım kızım bır eksıgın varmıı dıye sormuyosunuz dedım
kızlar herseyımı nısanlımla ben alıyoruz onların takacagı takıyı bıle kredı cektık onunla alıcaz soyledıgı laflara bakın yanıııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…