Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

rüyalarımda nikaha yetişemiyorum geç kalıyoruz.
Nikah memuru gelmiyor..
Hem böyle kabuslar görüyorumm

günaydınn kızlarrrr :)))

ben de günlerii sayıyorumm da ofistekilerr benimle dalga geçiyolarr şuna bak şafak sayıyo diyeee :))))

kızlar herkese günaydınn geçmişi okudum neler kaynatmışsınız öyle.ben hala uyanamadım gözlerim kapalı :KK70::KK70: yaa ama siz hep haziranda evleniyorsunuz bi ben mi kalıcam topic de :KK43::KK43:

kızlar düğünlerimiz olduktan sonra da burdayız muhabbete devam alllahın izniyle,, hem dyyser e tecrübelerimizi aktarırız aslında şanslısın dyysercim merak ettiğin herşeyi bize sorabilirsin yardımcı oluruz sana:icecream:

[bizim ev de nişanlımın çalıştığın yerin karşısında canımkaydirigubbakcemile3 mutfak ve oturma odasından ona el sallayabiliyorumkaydirigubbakcemile3

biz de gazi mahallesinde (yunus emre mah.) oturacağız canım, yeşilpınar yakın bize[/QUOTE]

TÜNAYDIN HERKESE..

yarenka sanırım geceleri geliyorsun buraya.bende yunus emre mahallesindeyim...merak ettim acaba tam nerdesin komşu olacağız bak...

kızlar düğünlerimiz olduktan sonra da burdayız muhabbete devam alllahın izniyle,, hem dyyser e tecrübelerimizi aktarırız aslında şanslısın dyysercim merak ettiğin herşeyi bize sorabilirsin yardımcı oluruz sana:icecream:

buna sewindim işte cnm...tabi cnm sormaz olur muyum hiç kurtulamazsınız bnden opuyorumnanaktan

katılıyorumm canım bnm yakın arkdslarım evleniyodu diyordum duurn daha ne aceleniz varr hayatı yaşayın birazz buyuk konusdum galibaaa :KK70::KK70: aşkımla yaşıcam haytı amaa opuyorumnanaktan

ewet canım bende ama hep küçükken dermişim kaç yaşında evlencen die sorarlarmış 21 dermişim şimdi hep o aklıma gelio boshayallersmile

malum olmuş herhalde kaydirigubbakcemile3

X