Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kimse varmıııı :):):) ben geldimmmmm zemuszemus

kim olabilirkaydirigubbakcemile3
canım kendimden şüpheleniyorum yasırnaşık şey bu saatte hera gelmezdi, geldi resim yükledi ama resimler de kayboldu, rüya mı gördüm acabakaydirigubbakcemile3

kim olabilirkaydirigubbakcemile3
canım kendimden şüpheleniyorum yasırnaşık şey bu saatte hera gelmezdi, geldi resim yükledi ama resimler de kayboldu, rüya mı gördüm acabakaydirigubbakcemile3

bakim dedim yarenkacımdan başka kimse varmı baktım bende biraz önce hera yazmış dedim noluyoruz :)))

gelir belki yine :))))

hoşgeldin vildancım

hera gelmiş kaybolmuşşş

heraaaaaa cnm nerdesin :sm_confused:

bakim dedim yarenkacımdan başka kimse varmı baktım bende biraz önce hera yazmış dedim noluyoruz :)))

gelir belki yine :))))

hoşgeldin vildancım

hera gelmiş kaybolmuşşş

heraaaaaa cnm nerdesin :sm_confused:

benden başka kimse olmaz canımkaydirigubbakcemile3
bugün yine kendime elbise bulamadım yaa ama halama çok şık bir elbise aldık, yarın da bana bindallı bakacağız eğer güzel bir şey bulursam sadece onu giyeceğim
sen nasılsın şebnemcimopuyorumnanaktan

bende iyiyim yarenka :sinifsinif:
kızlar yarın gelinlik provam var. umarım bu sefer kolları istediğim gibi olmuştur. olduysa alıcaz başka işi kalmadı çünkü

benden başka kimse olmaz canımkaydirigubbakcemile3
bugün yine kendime elbise bulamadım yaa ama halama çok şık bir elbise aldık, yarın da bana bindallı bakacağız eğer güzel bir şey bulursam sadece onu giyeceğim
sen nasılsın şebnemcimopuyorumnanaktan

bende iyim cnm sen nasılsın ??valla bence bir park bravo mağazına bak ben ordan aldım bir tane elbise 75 milyon ve çok güzel zaten kınada çok üstünde durmayacak bindallı duracak daha fazla üstünde

bu arada halan güle güle giysin kıyafetini

kardeşim geldi cnm bugün bursaya:)) onu aldım annem dün bana ayakkabı almış beğenmedim onun yerine birşeyler aldım falan gezdim azıcık bende

bende iyiyim yarenka :sinifsinif:
kızlar yarın gelinlik provam var. umarım bu sefer kolları istediğim gibi olmuştur. olduysa alıcaz başka işi kalmadı çünkü

canım kusura bakma yaa son mesajımın üzerinde kalmış görmemişimkaydirigubbakcemile3
benim gelinlikten hala haber yok, umarım kadın unutmamıştırkaydirigubbakcemile3 kollarını nasıl yaptırıyorsun canım

bende iyim cnm sen nasılsın ??valla bence bir park bravo mağazına bak ben ordan aldım bir tane elbise 75 milyon ve çok güzel zaten kınada çok üstünde durmayacak bindallı duracak daha fazla üstünde

bu arada halan güle güle giysin kıyafetini

kardeşim geldi cnm bugün bursaya:)) onu aldım annem dün bana ayakkabı almış beğenmedim onun yerine birşeyler aldım falan gezdim azıcık bende

oralara hep baktık canım, ipekyol, koton, adil ışık ve her nevi yere baktık ama yokkaydirigubbakcemile3
nişan kıyafetimi aldığım yere gideceğim artık şişliye, orda kesin bulurum, sen de güle güle kullan canım aldıklarınıopuyorumnanaktan

hoş geldiniz kıslar opuyorumnanaktan

aman kadro tam eksik yok fazlada var oh oh sempatiksalakcinni

bende siteyi geziyodum ne resmi konulmuş bende görmedim =D

oralara hep baktık canım, ipekyol, koton, adil ışık ve her nevi yere baktık ama yokkaydirigubbakcemile3
nişan kıyafetimi aldığım yere gideceğim artık şişliye, orda kesin bulurum, sen de güle güle kullan canım aldıklarınıopuyorumnanaktan

olsun cnm ya bulursun teşekkür ederim opuyorumnanaktan alıyoruz maşallah bu aralar hepkaydirigubbakcemile3

vildancım inşallah istediğin gibi olur gelinliğin:Saruboceq:

hoşgeldin angelcım nasılsın :):) tam kadroyuz yine

kollarını boncuk kol yaptırıyorum. bakalım nasıl olcak çatlıcam meraktan yaa
ne zor işmiş evlenmek kızlar yaaaaa.. herşeyi düşünmekten gına geldi. allah hepimizin yardımcısı olsun..

kollarını boncuk kol yaptırıyorum. bakalım nasıl olcak çatlıcam meraktan yaa
ne zor işmiş evlenmek kızlar yaaaaa.. herşeyi düşünmekten gına geldi. allah hepimizin yardımcısı olsun..
inşallah güzel olur canım, resmini koyarsın artık
hoş geldiniz kıslar opuyorumnanaktan

aman kadro tam eksik yok fazlada var oh oh sempatiksalakcinni

bende siteyi geziyodum ne resmi konulmuş bende görmedim =D

nasılsın komşuuukaydirigubbakcemile3

hoşgeldin angelcım nasılsın :):) tam kadroyuz yine

hb canım iyim öle takılıyorum hem nişanlımla msj laşıyom kaydirigubbakcemile2

vildancım oh ne güsel az kalmış ALLAH kolaylık versin içine siner işlaaa gelinliğin zemuszemus

nasılsın komşuuukaydirigubbakcemile3

iyim canım sen nasılsın :KK66:

ay hava soğudu üşüyorum ben:KK43:(((((((((((

hb canım iyim öle takılıyorum hem nişanlımla msj laşıyom kaydirigubbakcemile2

vildancım oh ne güsel az kalmış ALLAH kolaylık versin içine siner işlaaa gelinliğin zemuszemus

iyim canım sen nasılsın :KK66:

ay hava soğudu üşüyorum ben:KK43:(((((((((((

ben de iyiyim canım, hava soğuk gerçekten ama dün daha da soğuktu

X