Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet heracım nişanımda olmadı benim de işte bu hafta alıcam inşallah eksiklerimi kaydirigubbakcemile3
şebnemcim canım ya numaran zor bulunur evet inşaallah halledilir sorunsuz :Saruboceq:
takı olarak bakalım seti ve bilezikleri seçicem kızlar siz saat de aldırdınız mı?

ayyyy ne zor selermiş damadın bohcasını götrdük bizde nişandan sonra kayın peder valide eltiyede hediye tarzında bişler koydukk ama asıl bohca düğünden sonra gidicek bakalım :) saati kayınla elti düğün hediyesi olrk takıckmıs :) setim nişanda alındı çok beğenmişdim :) bide bilezikler var tabii :)

evt cnm bakalım ama yapıcaklar sanırım numaramdan istediğim ayakkabıyı.:Saruboceq:

ben hiç bilmiyorum bana ne takacaklar düğünde :bbo:

siz neler beğendiniz ??

evt cnm bakalım ama yapıcaklar sanırım numaramdan istediğim ayakkabıyı.:Saruboceq:

ben hiç bilmiyorum bana ne takacaklar düğünde :bbo:

siz neler beğendiniz ??

biz bu hafta alıcaz canım bilezik ve seti beğenicem kaydirigubbakcemile3
ncakır canım halıların hayırlı olsun hangilerinden aldın shagyy mi yoksa???

n çakırcım hayrlı olsunnn halıların nasıl model nerden beğendin bakımmm :) bn kalbimin sesini dinleyip shagy dedim ama inşallh pişmn olmam

ya canım bu kaşmirin sibel modeli varya kırmızı siyah beyaz modeli ama nette bulamadım diğer halımda kaşmirin modelinide sölemişti satıcı ama unuttum :sinifsinif:

akılmı kaldı buaralar bende

kızlarr haftasonu evimi gördüğüm mutfak cok tatlı olmusss :) ve boya yaptrmadıysanız daha kesinlikle vanilya çiçeğini tavsiye ederim çokkkk hoş durmus duvarda yatk odasını pembe yptrmısdık oda koyu olmus birazz çingene pembesi olmusss

benimde kırmızı olmaz birşey kaydirigubbakcemile3

benim de duvarlarım sarı renk canım bişey olmaz pembe rengi ben çokseverim hem romantik de olurrrkaydirigubbakcemile3
shagyy alıcam bende kesinlikle :lepi:
kızlar ya microdalga fırın aldınız mı siz ben almayı istiyorum

bakalım bnm yatk odası takımıda beyaz olcakk inşallah açarr bn micro dalga düşünmüyorum fırın ocak yetr die düşünüyorum ilerleyen zamnlarda bi u dönüşü yapabilirm belkim

cnm benim var microdalga fırınım ben aldım mini fırınımda var ben tavsiye ederim mucizem

heraaaa bende ya siyah yada beyaz alıcam başka tercih kalmıyor malesef :)

kırmızıysa bnce beyaz tercih ett daha aydınlık olur sebnmcim :)

bakalım cnm ya bende ne beğenirsem maşallah en pahalısı oluyor bir yerde baktım beğendim ama inşallah fiyatı indirirler ::) kırmızıya işte başka renk zor napalım kaydirigubbakcemile2

cnm benim var microdalga fırınım ben aldım mini fırınımda var ben tavsiye ederim mucizem

heraaaa bende ya siyah yada beyaz alıcam başka tercih kalmıyor malesef :)

benim fırınım hiç yok kızlar büyük olanlardan istemiyorum zaten mutfağımda yer yok, microdalga çok kullanışlı diyo duydum ondan almayı düşünüyorum

bakalım cnm ya bende ne beğenirsem maşallah en pahalısı oluyor bir yerde baktım beğendim ama inşallah fiyatı indirirler ::) kırmızıya işte başka renk zor napalım kaydirigubbakcemile2

aynen canım ya ben de ne beğenirsem en pahalısı oluyor nişanlımla aramızda espiri konusu yaptık bunu kaydirigubbakcemile3

evet yaaa nerde ne kadra beğendin bakımm fiytlar pahgalı oluyo gercekden bnmde 3 300 dü 3 000 e yapılıyo bide komidin de yok. 3 kapılı gardolp , tualet masası ytk başı bide :)

mucizecim ben büyük fırın istemedim mini fırınım var birde mikrodalga fırınım var çok kullanışlı biz evde de kullanıyoruz cnm

heraaaacım valla benim beğendiğim yatak odası 6,5 milyardı :)) salon takımlarını aldığımız yerdeydi indirim yaparız demişler nişanlıma ama bakalım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…