Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba haziran gelinleri,nasılsınız?

dün halılarımızı aldık,sadece perdeler gelin ayakkabım çantam kına kıyafeti ve davetiyelerin seçilip basımı kaldı..

merhaba breezep zemuszemus nbrsin canım yoksun bikaç gündür???
şebnemcim evet alıcam ben de microdalgadan ikimizde çalışıyoruz işimi kolaylaştırır heralde evimde :lepi:
ben de doğtaştan beğendim kızlar yatak odamı 2700 Tl filan :icecream:

şebnmmcimm oo maşallhh paya pahalıymıs ama içinde kullndığı mlz.ler kaliteliyseee fiyt yukseliyo tabiiii inşallh gönlüne ve kesene uygun bişi bulursun cnm hos geldin brezepcim :KK70:

merhaba haziran gelinleri,nasılsınız?

dün halılarımızı aldık,sadece perdeler gelin ayakkabım çantam kına kıyafeti ve davetiyelerin seçilip basımı kaldı..

hayırlı olsun canım benim de gelinlik ayakkabım davetiyem ve nikah şekerim hazır değil kaydirigubbakcemile3
şebnemcimmm grşş canım byolumunekankayizsmile

aybuer maşallh hayrlı olsun snenle aynı seyler eksik gibi bnm ilaveten tv mini fırın küçük odaya kanepemiz salon ve hol dıısnda halılarımız eksik :)

hoşbuldukkk kızlarrr, valla özledimm siziii :)))) şu 3 günlük tatildeeee fulll time çalışıppp hiç foruma vakit ayırmadımm :))))

çalışmaktan kastımm bütün çeyiz şu an yıkanıyoo, ütüleniyooo ve hurçlara doldurulyuoo :))) bütün teyzelerim geldi sağolsunlar bana pek bişey yaptırdıkları yok sağolsun sadece kendi özel eşyalrımı toplamakla meşgulum ama ortada dolanmak bile insanı müthiş yoruyomuşş :)))

düğüneee 38 gün kaldı :)))

dün de kına elbisemi aldıkk :p

selam kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
yarın yatak odamız gelecekmiş sabahtan gideceğimhihoyyyt

oo maşallhhhh brezepcimmm hayrlı olsunnn çeyizde hazrlnmısss :) bnde 23 nisan taildi ya tüm tülbentleri ben ütüledimmm işe gelseydim daha az yorulurdumm :KK70: ama tatlı telaslarrr hayrlısylaa hersey oluyo sonucdaaa kına elbisen nasıl bişi brezep?

hyılı olsun yarnkacım snen yatk odanda çok hosdu Alalh mutlu mutlu otrmanızı nasip etsin bnm yatkl odam 15 mayıs gibi faln gelcek evimize :KK70: merkla beklıorum ogunun gelmesini :KK70:

ne güsel canım bende evdeki bütün kitaplarımı topladım eşyalarım paketlendi saolsun annem bütün eşyalarımı kaldırmıs hava bir iki gün soğudu giyicek bişey bulamadım kalın kaydirigubbakcemile3

hyılı olsun yarnkacım snen yatk odanda çok hosdu Alalh mutlu mutlu otrmanızı nasip etsin bnm yatkl odam 15 mayıs gibi faln gelcek evimize :KK70: merkla beklıorum ogunun gelmesini :KK70:

çok teşekkür ederim heracımopuyorumnanaktan çok beğenerek aldım başka hiçbir modeli beğenemedim heyecanla bekliyordum, bakalım nasıl olacak yarın

oo maşallhhhh brezepcimmm hayrlı olsunnn çeyizde hazrlnmısss :) bnde 23 nisan taildi ya tüm tülbentleri ben ütüledimmm işe gelseydim daha az yorulurdumm :KK70: ama tatlı telaslarrr hayrlısylaa hersey oluyo sonucdaaa kına elbisen nasıl bişi brezep?

çok sağoll canımmm :)) haklısınn canımm yorucu ama tatlı telaşlarr sonuçtaa :))

kına elbisemm, zümrüt yeşili gerdanında, gerdanlık tarzında taşları olan, sırtı çapraz gelen, göğüs altı drapeli aşağısı da bol dökümlü bir elbise bilmem anlatabildim mi amaaa :)) fotolar evde kaldı akşam eklerimmm hihoyyyt

çok sağoll canımmm :)) haklısınn canımm yorucu ama tatlı telaşlarr sonuçtaa :))

kına elbisemm, zümrüt yeşili gerdanında, gerdanlık tarzında taşları olan, sırtı çapraz gelen, göğüs altı drapeli aşağısı da bol dökümlü bir elbise bilmem anlatabildim mi amaaa :)) fotolar evde kaldı akşam eklerimmm hihoyyyt

canım elbisenin rengi ve modeli çok güzel bence, güle güle giy. peki bindallı aldın mı yada alacak mısın ben daha karar veremedim

X