Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kızlarrr nasılsınız ?opuyorumnanaktan
heracımmm ve şebnemcimmm tmm ben de sizin için tekrar koyuyorum ama sakın gitmeyin biyerekaydirigubbakcemile3

günaydın cnm iyim sen ??

tamam cnm benim burdayım gitmiyorum bir yere bu sefer kaydirigubbakcemile3

şebnemmcimmmm çok güzel bi gelinlik göördümmm walaaaaaaa cnmm çokk çokk mutlu ol içinde inşallh :) mucizeminkinide merkla beklıorum zemuszemus

şebnemmcimmmm çok güzel bi gelinlik göördümmm walaaaaaaa cnmm çokk çokk mutlu ol içinde inşallh :) mucizeminkinide merkla beklıorum zemuszemus

sağol cnm benim inşallah hepimiz mutlu olalım :Saruboceq:

bende mucizenin gelinliğini bir türklü göremedim kaydirigubbakcemile3

günaydın cnm iyim sen ??

tamam cnm benim burdayım gitmiyorum bir yere bu sefer kaydirigubbakcemile3

iyymm ben de canım saol ekledim gelnliğimi yakaladım sizi bu sefer yaşasınnnnhihoyyytkaydirigubbakcemile3

buarada ayakkabı aldın mı şebnem gelinlik için?

yaşasın gördüm mücizem :sm_cool: çok güzelll çok yakışmış sana çok kibar tütüt maşallah

hiçbirimize nazar değmesin

veeee mucizeminn de güzel gelinliğini gördüm değişik hoş bi havası var canımmmmmm çok beğendmmmm eminim ki çok güzel olacağızz bana ne oluyorsa hihi

iyymm ben de canım saol ekledim gelnliğimi yakaladım sizi bu sefer yaşasınnnnhihoyyytkaydirigubbakcemile3

buarada ayakkabı aldın mı şebnem gelinlik için?

opuyorumnanaktan
cnm gelinlik için ölçü alınırken ayağımda topuklu vardı zaten ona yakın bir ayakkabı alıcam kısmetse bu hafta alıcam

sen aldın mı ??

ya bn daha almadım gelinlik ayakkbası kızlar ya bişi sorcam sizde düğün alısverişi yapılırımı gelin için boyle kıyafet falan alınır ?

veeee mucizeminn de güzel gelinliğini gördüm değişik hoş bi havası var canımmmmmm çok beğendmmmm eminim ki çok güzel olacağızz bana ne oluyorsa hihi

ay sende sevincen tabi hemen hemen aynı zamanlarda giydik gelinliklerimizi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5

saolun kızlar sabah sabah iyi geldi duyduklarım kaydirigubbakcemile3:lepi:
şebnemcim ben de daha almadım bakıcam buaralar
heracım gelin alışverişi yapılıyomuş bizde de bu hafta kayınvalidem gelicek yapıcakmışız öyle dediler :icecream:

hımm nişan alışverişindeki gibi günlük tarzı şık giyelebilcek kıyafet alınır. ayakkabı bn kapalı olduğıum için esarp kına kıyafeti faln alınır. yine iç giyim alınır. nişan alışverişinde ne aldınz belki o zaman aldıysanz takım elbise harcinde kıyfet falan ?

nişan bohçam olmadı benim o yüzden eksiklerim var kızlar mesela 6lı sabahlık takımı satılıyo onlardan aldırmayı düşünüyorum kıyafet aldırmıcam kendim alırım onları , bir de takıları seçicekmişim o yüzden de geliyomuş kayınvalidem :dance:

benim ayakkabı numaran 36,5 problem oluyor bakalım ayarlıycaklar inşallah bayanssulusmile

aa ne alışverişi neler alınıyor yaaa bende istiyorum kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

bnm takılar faln nişanda seçildi hepsi ya bizde vvar ama bazı yerlerde yokmus sizdede nişandamı yok mucize :) nişanda takım elbise, esrp ,canta ,nişan kıyafeti ,abiye ayakabbı, 8 li gecelik set, pike, uyku seti , bornoz, sabhlık terliği makyaj seti flan vardı nişan bohcamda sizde nelr vardı ?

valla bizim nişan bayram üstüydü nişanlık kıyafet aldılar bohçaya falan aldılar .
iç çamaşırımda var bir sürü o zaman çıkmamıza gerek yok bizim

valla düğün takıları hakkında hiç konuşmadık kayınvalidem perdeleri halledelim dedi bakalım bu hafta onlarada bakarız belki

günaydın kıslar şöle bi solukta okudum geçmişi benm okadaaar tempolu geçtiki hafta sonum bakamadım gerçi evde nette bağlı değil daha gidicem die bağlatmadım offf çok yorgunum dün nişanlımın tarafında nişan vardı işte bilrsiniz düğün nişan faslını.

birde nişandan sonra gttk annem kayınvalidem nişanlım halılarımı perdelerimi almaya ama halılarımı alabildik sadece perdeleri beğenemedm bi türlü :kedi:

hımm siz şimdi düğünde bohça yapıcaksınız biz nişanda yaptık bitirdik o zaman o işleri :)))

bende de sendekilerin hepsi vardı heraaacım bohçamda sağolsunh kavınvalidem bir sürü havlu yemeni koymuş bakalım düğünde de gelir sanırım

birde nişandan sonra gttk annem kayınvalidem nişanlım halılarımı perdelerimi almaya ama halılarımı alabildik sadece perdeleri beğenemedm bi türlü :kedi:

günaydın cnm

hayırlısı olsun cnm halıların . perdelerde olur en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…