Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evlenince napıcaz kızlar şimdi iyi hoşta :))) evlenince zor valla zemuszemus

iyi geceler kıslar ben kaçar yarın görümcemle sosyete pazarına gidicez erken kalkmam lazım

görüşürüz esracım iyi geceler inşallah güzel şeyler bulursun uzun zamandır pazara gidemedim offf özledim valla

biz gece kuşuyuz canım herkesi gönderir biz kalırızkaydirigubbakcemile3
sen nikahı ne zaman yapacaksın canım

ne güzel bize özel muhabbet yerimiz var hihoyyyt

kısmetse düğünde olucak cnm nikah önceden yaptırmayı düşünmedim hiç nikah olucaksa düğün yapmak bana saçma geliyor senin ne zaman olucak ???

ne güzel bize özel muhabbet yerimiz var hihoyyyt

kısmetse düğünde olucak cnm nikah önceden yaptırmayı düşünmedim hiç nikah olucaksa düğün yapmak bana saçma geliyor senin ne zaman olucak ???

aynen canım bizim de düğünde olacak hem daha güzel olur değil mi, bizim çevrede öyle yapan pek olmadı en azından farklı oluruzkaydirigubbakcemile2
peki sizin düğün kaçta başlıyor nikah kaçta olacak

evet cnm sanki herşey tam oluyormuş gibi yoksa nikah yapardım minik bir eğlence büyük bir düğün yapmazdım .

ben 8.30 gibi yazdırdık ama 8 e bile çekebilirim nikahı yemekli olacağı için düğün erkan başlaması gerek takı töreni kasıyor beni ne kadar erken başlarsa o kadar iyi :dance:

siz kaçta düşünüyorsunuz??

bizim de düğün 7-11 arası ama nikah 8'de kıyılacak canım siz gelen memura ne kadar para vermeyi düşünüyorsunuz

bizim de düğün 7-11 arası ama nikah 8'de kıyılacak canım siz gelen memura ne kadar para vermeyi düşünüyorsunuz

cnm kısmetse bizim nikahımızı belediye başkanı kıyacak inşallah öyle olmasını istiyorum sanırım para istemez kaydirigubbakcemile3 zaten davetli olarak gelicek

cnm kısmetse bizim nikahımızı belediye başkanı kıyacak inşallah öyle olmasını istiyorum sanırım para istemez kaydirigubbakcemile3 zaten davetli olarak gelicek

tabi canım o zaman istemez hatta size takı takması lazımkaydirigubbakcemile3
şebnemcim ben çkıyorum artık hadi sana iyi geceler yarın görüşürüzopuyorumnanaktan

tabi canım o zaman istemez hatta size takı takması lazımkaydirigubbakcemile3
şebnemcim ben çkıyorum artık hadi sana iyi geceler yarın görüşürüzopuyorumnanaktan

yok cnm takı takmasada olur :)

tamam cnm benim iyi geceler görüşürüz yarınopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydınn kızlarr gelinlik için güğzel yorumlarınıza teşekkürlerimi sunarım ama muize ve sebnm sizin gelinliklerinizi göremedimm bennn :sinifsinif:

günaydın kızlarrr nasılsınız ?opuyorumnanaktan
heracımmm ve şebnemcimmm tmm ben de sizin için tekrar koyuyorum ama sakın gitmeyin biyerekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…