2010 Ağustos Bebişleri Geliyor :)

slm bende doğum yaptım 20.07.2010 da kızım 1970 oğlum 1500 gram doğdular hala küvezde kızım oğlumu dün aldım yanıma allah kimseyi ayırmasın evladındansezeryan oldum ben iim ama

Çok geçmiş olsun arkadaşım
İnş bir an önce kızınıda alırsın canm
Allah ım bütün bebişlerimize sağlıklı uzun ömürler versin..

cnm 28 temmuz da doğdu oğlum.
3815 gr
53 cm
38+0 dı haftamda.

allahım doğum yapan annelerin gözü aydın sağlıkla büyütsünler bebişlerini. winston cnm çok üzüldümama inşallah kızını da tez vakitte yanına alırsın tatlım. allah sabır versin.

Duru'm normal doğumla dünyaya geldi. 39+4 ve 5 ağustosta 3.550 gr ve 51 cm olarak doğdu. Maşallah kuzuma:)

melis bade'm de 39+4 de 3 ağustos salı günü sezaryan ile 2940 gr olarak dünyaya geldi:):teytey:

Benim ak sakallı dede senin tarihi vermiş bana demek ki P. Resmini ne zaman görebilicez bebişinnnn. sempatiksalakcinni
Ayy canım ya yeni gördüm mesajı çok güldüm. Hastanedeyken geçirdim içimden Damlanın beklediği tarihte kuzum gelcek galiba diye :) :) :) yerim seni :) :) :)

Tam ağustosu beklerken temmuzun son günü dayanamayı dünyaya geldi oğluşum:

31 temmuz 3300gr 51cm ile acil sezeryana alındım.

Halisnacım seni ve diğer doğum yapan arkadaşları tebrik ederim. Hepimizin bebeklerini Allah analı babalı büyütsün inşallah.

Bende 23.07. de 37+0 da sezeryan ile doğum yaptım. Kızım Nil 47 cm., 2.530 gr.doğdu. Diğer kızım Defne 49 cm., 3.090 gr. doğdu. İkiside kuveze girmedi ve gayet sağlıklılar :))

Kızımın kilosu 2900 boyu da 49 cm. Eksik bilgileri tamamlıyayım dedim. :)) Spinal sezeryan oldum bu arada. :)

bende miniğime kavustum 13 hazıran cuma gunu spinal sezeryan sonunda.48 cm boyunda ve 3450 kg ağırlığında ısmını duru koyduk durumumuz gayet ıyı 38+4 te sezeryan oldum

herkese merhaba...
doğum yapan tüm arkadaşlara geçmiş olsun sağlıkla büyütsünler inşallah bebişlerini:)))
ilk günler geldi aklıma topiği okuyunca geçmez dediğimiz günler ne çabukta geçmiş :)))
buarada bizimde 37+3 te 27.07.2010 tarihinde ali aras'ımız dünyaya gözlerini açtı :)))) 51 cm boyunda ve 3100gr dünyaya geldi.sezeryan ile doğum yaptım gayet iyiyim bebeğimde aynı şekilde:)))
ewimde internet olmadığı için ancak girebildim.
tekrardan geçmiş olsun doğum yapan tüm arkadaşlara...

herkes doğurmuş.gözümüz aydın.hepimiz bebişlerimize kavuştuk.çookk şükür rabbime.

hehe bızde varız... zeynep canan 7.8.2010 tarıhınde 3180 gr 51 cm boy ıle dunyaya geldı 39+0 da normal dogum ıle dogum yaptım...

arkadaslar epiduralmi spinalmi sezeryanda daha iyi. birde o yürüyememe hisdsi nasıl oluyor. ertesi gün çıkarıyorlar sanırım.gaz sıkıntısı ceken oldumu

kızlarrrrrrrrrrrrrr uzun zamandır bende giremiyordum bir ay boyunca inşaklah full girerim istanbuldayım artık şimdilik:) bu arada benim kız 8 ağustosta gelecekti 22 temmuzda süpriz yaptıı gece sabah 8 de sezeryanla dünyaya geldi.. 4.750 kilosu 54 cm boyunda adı da beser doğa oldu teyzeleri allah hepimizi kurtardı diye şükrediyorum sezeryana girerken bile hepimşz için dua ettim görüşürüz öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…