2010 Ağustos Bebişleri Geliyor :)

Ya bende sezeryan istiyordum ama vazgeçtim yine normal olsun çatır çatır doğurcam. birileri aklımı çelmeye çalıştı ama yok yani en güzeli normal doğum. Allahım hepimizin yardımcısı olsun canlar..

dorukçum allah analı babalı büyütsün canım darısı bizlerin başına inşallah. yavrularınla bir ömür boyu huzurlu ve mutlu bir hayat yaşaman dileğiyle...

merhabea kızlar doktora gittik ve oğluşumu gördük.Allaha şükür herşey yolunda ama kafam bi konuya takıldı doktorumuz doğum tercihini bize bıraktı normal yada sezeryan.normal olması için hiç bir engel yok herşey yolunda dedi.ama normal olursa eylülün ilk haftasına sarkabilir dedi..ben kendimi 28 ağustosa hazırlamıştım.garipsiyorum şu an ama normal doğum istiyorum o kadar beklicem 1 hafta daha bekleyebilirim diye düşünüyorum..doğumum normal olacak yani biraz korkuyorum ama normal doğum istiyorum bakalım herşeyin hayırlısı

Ya bende sezeryan istiyordum ama vazgeçtim yine normal olsun çatır çatır doğurcam. birileri aklımı çelmeye çalıştı ama yok yani en güzeli normal doğum. Allahım hepimizin yardımcısı olsun canlar..

helal olsun arkadaşım. sakın vazgeçme bu düşüncenden. diğer yorumlara da kulak asma. bebek ve anne için en sağlıklısı normal doğum ve birçok mucizeyi de içinde barındırıyor. mahrum kalma bu mucizelerinden. hayırlı bir doğum dilerim.

merhabea kızlar doktora gittik ve oğluşumu gördük.Allaha şükür herşey yolunda ama kafam bi konuya takıldı doktorumuz doğum tercihini bize bıraktı normal yada sezeryan.normal olması için hiç bir engel yok herşey yolunda dedi.ama normal olursa eylülün ilk haftasına sarkabilir dedi..ben kendimi 28 ağustosa hazırlamıştım.garipsiyorum şu an ama normal doğum istiyorum o kadar beklicem 1 hafta daha bekleyebilirim diye düşünüyorum..doğumum normal olacak yani biraz korkuyorum ama normal doğum istiyorum bakalım herşeyin hayırlısı

beklersin arkadaşım, Allah kimseye kaldıramayacağı yük yüklemez. o yüzden garipseme bence, varsın eylül olsun da olması gerektiği zaman olsun, bebeğin anne karnında kaldığı 1 dakika bile gelişimi için çok önemli. normal doğum önce bebek sonra anne için harika mucizeler içeriyor. yaşamak nasip olmadı bana ama kısmetse bir dahaki doğuma ben de yaşamak istiyorum bu mucizeleri (inşaAllah). sevgiler.

Benim minik oğlum GÜNEŞ'im de 29 Ağustos'ta gelecekmiş. Gerçi doktor 15 Ağustos'tan sonra her an bekleyin dedi. Ama Plasenta Previa nedeniyle geciktirmeden alırız dedi.

ninik arkideşimizde cuma gecesi 11:30 sularında normal doğumla ömerini almış kucağına kızlar maşallah diyorum 2850gr civarındaymış meleği boyunu unuttum ama allah analı babalı büyütsün inşallah bütün bebeleri analarına babalarına bağışlasınn

halisnacım ben de doğum randevumu aldım 10 ağustos saat 11 de Allahın izniyle oğlum BURAK EGE ye kavuşuyorum

sayın başkanım ben daha önce söylemiştim 10 ağustosta BURAK EGE`me kavuşuyorum diye geçen gün vardı şimdi kendimi bulamadım yaramazlık mı yaptım listeden silinmişim galiba
bu arada 38+4 olucam 10 ağustosta

özür dilerim başkanım buldum kendimi hatta hesaplamışsın bir de günümü çok sağol benim burdaki ticker 1 gün önden gidiyor
tekrar özür dilerim başkanım :)

sayın başkanım ben daha önce söylemiştim 10 ağustosta BURAK EGE`me kavuşuyorum diye geçen gün vardı şimdi kendimi bulamadım yaramazlık mı yaptım listeden silinmişim galiba
bu arada 38+4 olucam 10 ağustosta
nasıl bir tesadüfse listeyi düzenliyordum sen bu msjı yazarken.. tarihi belli olanları üste ekliyordum.. silmedim yani:) haftanıda yazdım..:)yerimseniben

arkadaşlar bütün doğum yapan arkların bebişleri uzun ömürlü sağlıklı olsun hayırlı olsun inşallah.. :nazar:

doğum yapan bütün annelerimize geçmiş olsun..bebişleri ile sağlık ,mutluluk ,huzur diliyorum...

slm bende doğum yaptım 20.07.2010 da kızım 1970 oğlum 1500 gram doğdular hala küvezde kızım oğlumu dün aldım yanıma allah kimseyi ayırmasın evladından:KK43:sezeryan oldum ben iim ama

slm bende doğum yaptım 20.07.2010 da kızım 1970 oğlum 1500 gram doğdular hala küvezde kızım oğlumu dün aldım yanıma allah kimseyi ayırmasın evladından:KK43:sezeryan oldum ben iim ama

Çok geçmiş olsun arkadaşım
İnş bir an önce kızınıda alırsın canm
Allah ım bütün bebişlerimize sağlıklı uzun ömürler versin..

hallisna arkadaşımızda 04.08.2010 saat 10.45 sularında kızını sezeryan ile kucağına aldı
İkisininde durumu gayet iyi..

Simsiyah saçları varmış kızımızın :)

Gerçi diğer topicde yazmıştm ama burada da olsn istedim..

X