2010 Ağustos Bebişleri Geliyor :)

dorukcum hayırlı olsun inş. bebişlerinle mutlusundur sen atlatın sıra bizde.
dört gözle senden gelecek mesajı bekliyoruz

hallisnacım diğer topikte de yazmıştım ama sanırım görmedin listeye beni de ekler misin?

dorukcum tebrikler cnm sağ salim almışssın bebişlerini kucağınaa.s.
zeynep hasta olduğu için anca gördüm kusuruma bakma lütfen
Allah analı babalı büyütsün inş.:nazar:

doruk tebrik ederim cnm, sağlıkla Allah analı babalı büyütsün, darısı bizim başımıza inşallah

kızlarrrr:)
okurken her bir mesajı ne kadar mutlu oldum anlatamam benimle birlikde aynı heycanı yaşadığınız için hepinize tek tek teşekkür edrim... bu nasıl bir sevgidir bu nasıl bir dostlukdur... allah hepinizden razı olsun... iyi dilerkleriniz için ayrıca çokkk teşekkür ederim....
çokkk güzel bir duygu kızlar tarifi mümkün değil.. hepiniz için doğuma girmeden önce dua ettim.... rabbim hepinizi bi avazad kurtarsın.. o mis kokuyu içinize çekince tüm yaşananlar unutulıyor inanın.... hepinizi çokkkk seviyorum....

canımm geldin demek ki
Allah hepimize yaşatsın o duyguyu inş
Şimdi nasl bebişlr sen nasılsn anlat birazz:)

okurken her bir mesajı ne kadar mutlu oldum anlatamam benimle birlikde aynı heycanı yaşadığınız için hepinize tek tek teşekkür edrim... bu nasıl bir sevgidir bu nasıl bir dostlukdur... allah hepinizden razı olsun... iyi dilerkleriniz için ayrıca çokkk teşekkür ederim....
çokkk güzel bir duygu kızlar tarifi mümkün değil.. hepiniz için doğuma girmeden önce dua ettim.... rabbim hepinizi bi avazad kurtarsın.. o mis kokuyu içinize çekince tüm yaşananlar unutulıyor inanın.... hepinizi çokkkk seviyorum....

Ay geldin mi ? sen canım benim ya her gecen gün heyecan basıyor mşL.sana inŞ.cok cok ii oLursun ağrın sızın yoktur diLerim bebişLerini ve seni cok öpüyorum...a.s.

Tebrikler canım başardınn kızlarını dünyaya getirmeyi başardın.opuyorumnanaktan
Darısı inşallah bizlerin başına bir ara vaktin olunca ayrıntılı yaz
tatlım bazı sorunlar olmuş ya nasıl oldu ne oldu yaz da bilelim..
Ama tabii hepsi geçtiiiopuyorumnanaktan
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜÜN UZUUUUN UZUUUN ÖMÜRLÜ OLSUNLAR
İNŞALLAH:Saruboceq:

dorukcum yaa sonunda bittii muhteşem buluşma gerçekleşti allah bağışlasın evlatlarını darısı bizlerin başına inşallahhh

halisnacım benim tarihim 02.08.2010
38. haftamda tam gelmiş olucak tabiki daha erkenden gelmeye kalkmazsa bade hanımcım hadi hayırlısı hakkımızda çok heycanlı çokkk

dorukcum yaa sonunda bittii muhteşem buluşma gerçekleşti allah bağışlasın evlatlarını darısı bizlerin başına inşallahhh

halisnacım benim tarihim 02.08.2010
38. haftamda tam gelmiş olucak tabiki daha erkenden gelmeye kalkmazsa bade hanımcım hadi hayırlısı hakkımızda çok heycanlı çokkk
vakitlice tombik tombik gelsin kuzu inş.. ekledim canım.. sezeryan olacaktı dimi?

Başkanım benim de tarihim belli 38 artı 6da 27 ekimde alacakmış doktorum doğum şekli sezeryan

halisnacım canım benimde bebiş
19/07/2010 pazartesi 38+1 de allahın izni ile dünyaya gelecek

evet halisnacım benimde sezercik olucak inşallah

sezercikler pıtır pıtır dökülüyor valla ayy çok heycanlı allahım cümlemize hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin inşallahhhh

X