2010 Ağustos Bebişleri Geliyor :)

Ayyy hadi artık bir tanemm ...Kızlarını almıştır artık sağ salim kucağına inşallahhhh...

dorukk'u aradım:)

önce kocamaaaaaaaaaaannnnnn maşallah subhanallah diyelim:)

yavrulardan biri 3kilo..
diğeri 2,200 gr doğmuş..
biri 45, diğeri 48cm
Biri Özgü irem diğeri öykü beren
spinal anestezi uygulanmış .. biraz tansiyon düşüklüğü vs ama şükür şimdi gayet iyilermiş..
bebişler 2saat küvezde kalmışlar..
ALLAH daha iyi etsin inş durumlarını.. hepimize dua etmiş saolsun..:)
şükür kavuştu yavrularına sağlıkla.. darısı başımıza inş..
hepinize çoooooook selamı var.. dualrınız içinde ALLAH razı olsun hepsinden diyor..
ayyyy çokkkkkkkk mutlu oldum bennnnn:)

maşallah maşallah maşallah

Tekrardan maşallah prenseslereeee. Yakında resimlerinide görürüz inşallah. opuyorumnanaktan

Allah nazardan saklasın çok iyi doğmuş kuzular ay çok duygulandım darısı başımıza kızlar. Sütü gelmiş mi acaba?

maşallah subhanallah ilk bebişlerimize Allah analı babalı büyütsün...

maşallah bebişlere allah hayırlı sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin...

maşallah ilk bebişlerimize Allah sağlıklı uzun ömürler asip etsin..Darısı başımıza arkadaşlar.

Şükürler olsun.Rabbimiz nzarlardan saklasın.Analı babalı büyüsünler inşallahhh...

Maşallahhhh kuzularımıza.. Ayyyy ne güzel ya.... Sağlıkla hepimiz kavuşuruz inşallah.. :Saruboceq:

Allah nasip Ederse Eylül Annesi olacağım maşallah çok sevindim ilk melekleriniz hayırlı uğurlu olsun Şansları bahtları açık olsun Darısı Tüm bekleyenlere

dorukcum ,çoook çoook tebrik ederim maşallah barekallah size..kuzularınla bir ömür mutlu ol..
darısı bütün hamişlere..inşallah bizde sağ salim kuzularımızı kucağımıza alırız..

doruk'un gözü aydın..kimbilir nasıl mutludur şimdi
darısı bizim başımıza artık. vaktinde gelsinler diye hep dua ediyorum.

Halisnacım bizi eklermisin 20 ağustos erkek yağız sezeryan olacak inşallah herkeze boool selam güzel ve hayırlı doğumlar.

maşallah bebişlere ve doruğa.rabbim bizlere de nasip etsin sağ salim kavuşmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…