2009 Şubat Anneleri

arkadaslar merhaba benım sızlere bı sorum olacak bugun kızımın gobegı dustu ve az once gobegınde bır mıktar kan gordum bu normalmı acaba lutfen bılen varsa cvp yazsın cok tedırgın oldum
normal canım benimde bebegimin göbegi düştügünde hafif kan vardı doktor hafif kan varsa korkmayın diyor vede yavaş yavaş kapanıyor internetede baktım ayni şey yazıyordu şimdi benim kızım 18 günlük canım
bende senin gibi korkmuştum banyodan sonra az az siyah lekeler görebilirsin yumuşadıkça kalanlar atıyor canın rahat etmezse canım doktora göster bütün bebekleri allah uzun ömür versin nazarlardan korusun

arkadaslar merhaba benım sızlere bı sorum olacak bugun kızımın gobegı dustu ve az once gobegınde bır mıktar kan gordum bu normalmı acaba lutfen bılen varsa cvp yazsın cok tedırgın oldum

canım normal benim oğluşun göbeği düştüğünde bende gördüm bir iki gün ama çok fazla değil

cimcime canım aklım hep sende
belkide şuan mis kokulu yavrunla yan yana yatıyorsundur
umarım herşey yolundadır
dualarımız seninle
hemen haber ver bize

Selam kızlar naber hepinize dualarınız ve dilekleriniz için teşekkürler kızımı şimdi kuvöze aldılar yaa aklım onda kaldı kusmuğunu yuttu yavrum mosmor oldu canım çok sıkıldı gerçekten içimizdeyken daha güzel koruyorduk şimdi çok korumasızlar ((

selam kızlar hepinize..
Özlemcim canım,gözünaydın.ay senin haberini alınca bii tuhaf oldum,seninle beraber stres yapmışım galiba:)) umarım kuvözdende çabucak çıkar,içini ferah tut hayatım,bizim acemi bebişlerimiz yaşıyor hep böyle şeyler.bizimkide ilk haftasında yaşadı bunu ve evdeydik ne yapacağımı şaşırdım.Allahım tüm annelere evlatlarını bağışlasın

özlemcim geçmiş olsun canım
inşallah bir an önce çıkartırlar da yavrunu koklamaya devam edersin

emekbebek bir tek sen mi kaldın şimdi henüz doğurmayan şubat annesi olarak?
inşallah sen de hayırlısıyla yavrunu kucağına alırsın

ozlemcım gecmıs olsun cnm ınsallah en kısa zamanda cıkar bebişin tekrar doner kollarına bunlara alısmamız lazım bızde sabaha kadar nobetteyız kusacak bısı olacak dıye allah omurlerını uzun kılar ınsallah yavrularımızın sıkma cnm kendını bızı habersız bırakma

çiğdemcim nasıl gidiyor ?
sen de takvimini değiştirsen ya artık
gören çocuğu içerde büyütçen sanacak :))
gerçi ben de resimli olanlardan beceremedim ama

kızlar show tv de prof konuşuyor izleyin
emzirme ve bebek bakımı ile ilgili

Ssaslan bende tam onu söylemek için oturdum tekrar pc başına:))
dün bizimde kotrolumuz vardı,bizim derken hem benim hem Efenin.
benim herşey normal görünüyormuş,rahim kendini toplamış büyük ölçüde.dikişlerde iyileşmiş.kendini hazır hissedince eski yaşantına dönebilirsin dedikaydirigubbakcemile
bizim tosbada 17 günde 750gr almış.sadece anne sütüyle bu gr gayet iyi dedi doktorumuz.ama bizim şikayetlerimiz var teyzeleri,pişik oldu kuzum o kadarda dikkat ediyoruz ya.her seferinde silmek yerine yıkamaya çalışıyorum altını yinede oldu işte.bide üstüne ishal oldu,ama 1 gün sürdü şimdi iyi gibi.bakalım sırada neler var bizi bekleyen

merhaba kızlar size bişey sorucam benim kzımın henüz göbeği düşmedi oyüzden banyosunuda yaptıramadık etrafımdaki insanlar yaptır bişey olmaz diyolar sizler göbek düşmeden banyo yaptırdınızmı

canan naptı acaba çok merak ediyorum inşşallah sorunsuz bi şekilde almıştır kucağına bebişini

canım valla ben hergün yaptırdım.banyodan sonrada yine alkolle temizledim,güzelce kuruladım.ilk haftasını tamamlamadanda düştü göbeği.doktorda güzelce kuruladıktan sonra yıkamanda sakınca yok demişti

maşallah vidicim
güzel kilo almış
bu pişik herkesin başından geçiyor gibi
bizimki de 1 gecede pişik oldu 1 haftada ancak tamamen geçti
zeytinyağı bile denedim

banyo biz düşene kadar yaptırmadık
15 günde düştü
güzelce silerek temizledik sadece

beyaz bulut bizde yaptırdık doktor yaptırın dedi...ama çok iyi kurulamamn lazım göbüşünü...birde unutma bebkler yıkanarakta büyürlerler....uyuyarak yiyerek ve yıkanarak...bebklerin olmazsa olmazı üç şey........

canım benimkide pişti nedendir bilinmez...günde 15 kere bez değişiyoruz ama nafile..sebamed geçirdi benimkinin pişiğini..bübchen nivea alphanova filan iyi gelmedi hiç...bi de ben bol mu sürüyorum nedir 1 hafta-10 günde bitiyor tüpler...ayda sırf 60 tl pişik kremi parası vericez bu veletlere anlaşılan..aman iyi olsunlarda...bu arada tosbağana maşallah..iyi kilo almış..benimki oğlan kilolu doğdu ama sarılık nedeniyle kilo almaya başlaması epey gecikti..sırf doğum kilosunu yakalaması 2 haftayı buldu...son 1 haftada da 300 gr almış..inşallah böyle devam eder..malum sarılığımız hala çok yüksek...doktor 2 ayı bulur tam düzelmesi dedi..anne sütü sarılığı imiş bizim oğlanınki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…