2009 Şubat Anneleri

cimcime gözün aydın canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bebişini tuanayıda öp benim yerime iremde tuana abisiyle kardeşini öpüyor allah 2 nizide nazarlardan korusun

Yenı dünyalıya merhaba.

Mınık bebeklerin yanaklarından ılerıkı günlerde öpebılmek dıleğıyle

tesekkür ederim kizlar ben yokken kimler dogum yapti bilmiyorum derinden bi haber varmi gecmis sayfalari okuyamadim ,dogum yapan olduysa eger Allah anali babali büyütmek nasip etsin bi ara gecmis sayfalari okumaya caliscam )
dogumdan beri acayip kasik agrilari cekiyorum ins. gecer bi kac güne kadar ...
bizde hepinizi cooook öptük

cımcıme canım gözünaydın sonunda dogurdun sende demek allah analı babalı buyutsun canım,
Bebısıne ve sana allah saglık versın

cimcime gözün aydın hayatımmmm...allah bir ömür boyu sağlık ve sıhhatle yaşamak nasip etsin...bol sütlü günler dilerim:)))

htcksp cimcime gözünüzaydın kızlar
maşallah miniklerinize
allah analı babalı büyütsün
şubat bitmeden kucakladınız yavrularınızı
sağlıklı, mutlu, başarılı ve sevgi dolu hayatları olur inşallah

Cimcime sonunda sen de doğurdun canım. Gözün aydı. Allah analı babalı büyümek nasip etsin.
Ömrü uzun bahtı açık olsun çok sevindim fotoğrafını koy çok merak ederiz biz.

slm kızlar benim bebişim maşallah hem alttan hem üstten gazını azlasıyla çıkarıyor amakabız oldu sanırım 2-3 gündür kaka yapmıyor bende dayanamıyorum ıkına ıkına ölüyo yavrum poposuna kulak çubuğuyla zeytinyağı sürüyorum anında yapmaya başlıyor kakasını hemde 2-3 bez dolduruyo..
ne yapıcam ben nasıl geçicek bu kabız nolur yardım edin..

canannnnn güzelim benim, sonunda doğurdun sende çok sevindim allah analı babalı büyütsün iki yavrunuda..

çiğdemcim ben de ilk bebedor kullanmıştım bir daha almadım
minik tüyler bırakıyor göğüste
hatta o zamanlar sağdığım süte karışıp biberonla verirken biberon deliğini tıkamıştı
sonra mothercare'den aldım 100lü ondan memnunum
bir de ablam nuk'un göğüs pedlerinden almıştı onu da denedim o da güzel hatta yapışkanlı kısmı var çamaşıra yapıştırabiliyorsun
bu biraz benim için önemli bir nokta çünkü her emzirme sonrası deli tavuklar gibi göğüs pedini çıkartınca nereye koyduğumu arıyorum :))

dide gazeli hangi çocuk druna götürüyorsunuz siz ?

http://b1.lilypie.com/99OVp2.png
elimden geldiğince takvim yaptım sana kotrol panelinde profil düzenlede en alttaki kısma -kilo doğum takip kısmına yukarıdakini yapıştırırsan olur sanırım

ssaslan cnm benım tesekkur ederım takvım ıcın sen yapmasan ben yapana kadar kız kocaya gıderdı takvımı

merhabalar allah herkezin bebegine sağlık versin benim kızımda bir aylık olmak üzere ama bilgisi olan varmı yüzünde sivilce gibi bişeyler çıkdı ne yapmam lazım anlamadım başına böyle bişey gelen varmı.yardımcı olursanız sevinirim

canım benim bebeğim 1 aylık dün doktora götürdük aşısı falan yapıldı bizimkinin yüzündede sivilceler çıktı doktor görür görmez çok öpüyorsanız ondan olmuştur dedi.eşinin sakalları özellikle tahriş etmiş olabilir dedi ki eşim her gün traş olur ama çıkarken fırça gibi çok sert çıkıyor.bir krem verdi bize doktor onu sürdüm bakalım faydası olur inşallah.artık koklamakla yetineceğim oğluşumu....

bizde hiç öpmüyoruz bebegi aksine krem de sürdüm pişik kremi giib bir krem 10 gündür geçmedi.olmazsa yarın bir doktora götürecegim sağol yinede

merhaba arkadaşlar,benımde cok cok yakısıklı oglum oldu 4.230kg dogdu sezeryanla..epudural oldum hiçte korktugum gıbı degıldı cok rahat dogum gecırdım 2. gunden sonra rahatım.tek sorunum meme ucları ıle ılgılı oldu ve hemen sutum gelmedı gelen memeı yogurdu gıden memeı yogurdu allaha sukur o sorunudA atlattık sımdı hem sutum var hemde meme ucum..annelık cok guzel duygu ahh bıde gece uykusuzlugu olmassa erdem babasıyla benı gece talımı yaptırıtıyor...bu arada kımler dogurdu cok vaktım yok hepsını okuyamadım...

Merhaba arkadaşlar ben Ankarada oturuyorum. Geçen ağustosta bebeğim oldu. Ek besinlere başladığımızdan sütüm artık fazla gelmeye başladı ve dipfriz doldu taştı. Eğer sütü az gelen veya kesilen arkadaşlar varsa, bebeğime anne sütü vermek istiyorum derseniz sütlerimi süt poşeti karşılığında verebilirim. Ayrıca hiçbir ücret talep etmiyorum. Miniğinizin süt annesi olmaktan gurur duyarım. Lütfen bana ulaşmak isterseniz özelime mail adresinizi veya tel no bırakın.

İbşa,
Canım gözünaydın ALLAH analı babalı büyütsün.Bende spinal sezeryanla oglumu dünyaya getirdim.
Hemen ayaga kalkman güzel.Zaten hastanede ılk günün gecesınde kaldırıyolar ama benım canım tatlı bıraz kalkamayacagım dıye cok sızlandım cektırdım ordakı ebelere ama düzeldim 12 gün oldu.
Dogum sonrası anestesi den dolayı vs.hıc yan etkı olmadı mı sende.Bende bas agrısı belagrısı oldu bel agrılarım halen devam edıyor bol bol sıvı tüketmek gerekıyor.
Meme uclarım benımde yara oldu acıdı canım orda gıbı acıdı halen acısı gecmıs degıl ama eskıye göre daha iyi durumda artık.

Canım yazını okudum ama dıpfrızde süt donar cözüldügü zaman bozulmazmı ?.

Canan cım gözün aydın çok sevindim Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…