2009 Şubat Anneleri

sağolun kızlar doktor göbeği düşene kadar yıkama deyince bizde yıkamadık düşmek üzere ama birtürlü tam kopamadı huzursuz yavrum banyosu olsa rahatlıcak

benim kızımında düşmedi göbeği bu gün 11. gün koptu kopacak ama inatla düşmüyor yıkamak için sabırsızlanıyorum rahatlasın die ama bakalım ne zaman.bu arada pişik kremi olarak pentanol yazdı doktorum ben nivea kullanıyordum ama hiç bir işe yaramadı resmen yağlı boya pentanol işe yaradı hemen.

Kızlar kaç günde bi banyo yaptırıyorsunuz malum kış günü üşütmektende korkuyorum yada üşütmemek için yaptığınız bişiler varmı

canım 2-3 günde bir yaptırıyoruz biz
gaz çıkartmak iin ıkınmaktan terliyor
e terleyince de ekşi ekşi kokmaya başlıyor kafası hemen :p

herkes doğurdu kimse yok forumda yaaaaaa
denizt sen neyaptın durumun nasıl

slm nöbetçi şubat annesi olarak hihoyyyt
bugün kontrolümüz vardı herşey yolundaymış
suyumuz falan yeterli maaşallah
bebişin keyfi de yerinde.
Biraz ağrılarım var dinlenince geçen. Hepsi bu.
Pzt. yine aynı durumda olursam perşembeye
hastane yatışım olacak suni sancı için.
O zamana kadar bakalım neler olacak.

Derinzlm çok geçmiş olsun. İnşallah
kısa zamanda iyileşir güzeller güzeli
bebişin :nazar:

Cimcimeyi bende çok merak ediyorum yokmu bi haber hala. :teselli:

Slm kızlar ben 25 Şubat çarşamba sabahı 9.15 te sezeryanla biricik meleğim Zeynep'i dünyaya getirdim. Şu anda evimizdeyiz tek sorunumuz göğüslerimin ucunun çıkmamasından dolayı bebeğimin emmekte zorlanması. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar, yardım lütfeeeeeeennnnnnnnn! Bu arada ilk iki gün sütüm çok azdı bugün evimize gelince Humana Still Tea içtim ve çok iyi geldi tavsiye ederim sizlere de. Doğum yapmış olan annelerimizin gözleri aydın olsun. Allah analı babalı büyütsün. Darısı bekleyenlerin başına.

Slm kızlar ben 25 Şubat çarşamba sabahı 9.15 te sezeryanla biricik meleğim Zeynep'i dünyaya getirdim. Şu anda evimizdeyiz tek sorunumuz göğüslerimin ucunun çıkmamasından dolayı bebeğimin emmekte zorlanması. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar, yardım lütfeeeeeeennnnnnnnn! Bu arada ilk iki gün sütüm çok azdı bugün evimize gelince Humana Still Tea içtim ve çok iyi geldi tavsiye ederim sizlere de. Doğum yapmış olan annelerimizin gözleri aydın olsun. Allah analı babalı büyütsün. Darısı bekleyenlerin başına.

tebrikler allah analı babalı büyütsün minik zeynep sağlıkla büyüsün inşşallah

CANLARIMMMMMMMMM
ben dogurdummmm sonunda ,persembe gecesi 23,49 da bebisimiz dünyaya geldi
tam bi tosuncuk biz cok iyiz aslinda pazartesi dönücektim eve ama bugün döndüm
hepinizi cok özledim hepiniz icin dua ettim dogumda
dogum hikayemi ve bebisin fotografini en yakin zamanda koyucam , normal dogum oldu ama benim hayla kasik agrilarim var
hepinizi cok öptük tanimla

canancım heyırlı olsun canım mbenim çok sevindim:))))) tebrik ederim hayırlı olsun cnm, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Uslu ve gazsız bir bebek olsun:)))))
Minikkuzunu kokla benim için! Tuanı da öp kocaman:)

slm kızlar,
htckasap gözün aydın canım.Allah analı babalı büyütsün.

ewet kızlar şubat ayı bitiyor,bebişlerden hala gelmeyenler var.ama üzülmeyin koca göbişliler bu sizin suçunuz değil şubat ayı kısa napalım:)

ben yazana kadar ciimcime yazmış,canım benim gözün aydın,Allah uzun sağlıklı bi ömür versin tosuncuğuna

CANLARIMMMMMMMMM
dogum hikayemi ve bebisin fotografini en yakin zamanda koyucam , normal dogum oldu ama benim hayla kasik agrilarim var

Canım gözün aydın. kaydirigubbakcemile2
Allah analı babalı büyütsün. Sanada geçmiş olsun.kaydirigubbakcemile5

CANLARIMMMMMMMMM

canım çok şükür allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah
gözlerimiz seni aradı valla
hayırlısıyla kurtuldun çok şükür çok sevindim
darısı başıma bende pazartesi yatıyom hastaneye
doğum hikayeni ve resimleri beklioz canım:lepi:

cimcimecim allah analı babalı büyütsün sonunda geldi tembel oğluşun hayırlı olsun resım beklıyoruz en kısa zamanda

ya ssaslancım ben bu takvımı yapana kadar göbeğim çatlamıstı sımdı yenısını nsl yapcem hec bılmıom aklımda ama zaten sezercık yaptırmasam bnm kız kesın hala içimdeydi dişleri çıkmıstı takvım bole ona gore ılerlıyo ya bunu yapan akıllı nıye 42,haftada sonlandırmamıs kım değiştircek sımdı bunu ya

ya bıde kızlar bnm kızımın vucudunda isilik gibi şeyler cıktı once bez gelen yerlerdeydı bezden suphelendık doktora goturduk tahlıl yapıldı bısı cıkmadı ama ust taraflrada yayılıyo ne oldunu bılen varmı tekrar doktora gotursemmı acaba bız ufacık seyde bıle doktora gıdıyos utanmaya basladım valla doktordan satın aldık resmen adamı

son bişi dicem bu goguss pedlerı varya onlardan kullanıyorum ama ıcıme sınmıyo bı turlu pismiş gıbı gelıo sankı kurutuyo bişiler bırakıyo gibi sizdede varmı yada kullandınız marka ben bebedor kullanıyorum

cimcimecim gözün aydın,Allah analı babalı büyütsün sağlıklı günler diliyorum,öptüm.....

son bişi dicem bu goguss pedlerı varya onlardan kullanıyorum ama ıcıme sınmıyo bı turlu pismiş gıbı gelıo sankı kurutuyo bişiler bırakıyo gibi sizdede varmı yada kullandınız marka ben bebedor kullanıyorum

ben cihicco kullanıyorum canım öle bir sorun yaşamadım

X