2009 Şubat Anneleri

cigdemmmm cnm cok saol bize haber verdigin icin bi tane daha bebis geldiiiiiiii hihoyyyt hihoyyyt
bizden cok cok selam söyle derine gözü aydin saglicakla büyütsün bebisini cok sevindim yaa
keske hastanede yer olsaydi ayni gün dogum yapardik derincim süprizzzzz
yarinda ben dogururum artik yaaa doger koca göbüsler hadi sizde dogurun yarin :teytey:

derini cooook cok öptügümüzü söyle cnm

seni hic yanliz birakirmiyiz cnmm sende alicaksin saglicakla bebisini kucagina ins.
kalbim yerinden cikip duruyor kendimde degilim bennn kafamçokkarıştı :dance:
bu heyecanla dogurabilirim ins,
ins,. sende derin gibi birden dogum yaparsin cnm ayy hadi ayni gün dogurmus oluruz söle bebise gelsin artik oda :Saruboceq: Şeniz

çok sevindim yaaa. hihoyyyt derin le görüşen olursa bizdende
tebriklerimizi ve detayları beklediğimizi iletsin lütfen.
cimcime sende doğuruyosun ha.
senin adına da çok sevindim.
inşallah kolay bir doğum olur.:Saruboceq:
bak şimdi heyecanlandım hani bana hani banaaaa.
bende doğurmak istiyorum.
Cumaya kadar bişey oldu oldu
Olmazsa sanırım banada suni sancı yolu göründü.
Hadi bakalım hayırlısı.

@slım canım 3 saatte bir 30 ml çok az...kilosu ile 150 yi çarp...sonra da 8 e böl 3 saatte bir vermen gereken miktar çıkar canım.. 2 saatte 1 besleyeceksen çıkan sonucu 12 ye böl...örneğin bebek 4 kg ise...150 * 4= 600 : 8= 75 ml vermen gerekir 3 saatte 1....benim doktorum tarif etti bu yöntemi...gene de doktoruna danış derim...

canancım iyi haberlerini bekliyoruz güzelim..bizi merakta bırakma...sona kaldınız kızlarr...hadi bekliyoruz artıkkkkk

canancım hadi bakalım hayırlı haberlerle dön de hemen miniğinin resimlerini gönder bize
bakalım abisi kadar yakışıklı bir korsan olabilecek mi :))

kızlar karabatak arkadaşınız geri döndü:) internetteki kesintiden dolayı yine sizlerden mahrum kaldım İnterneti halledince hemen kızlara bakayım dedim.Doğum yapan arkadaslar çok geçmiş olsun size bebişlerinizle mutlu yaşamlar dilerim.Bu arada bende 20 Şubat sabahı saat 10:30 da çok yakışıklı bir erkek bebek doğurdum(maaşallahhhhhhh) Doğum hikayemi daha sonra yazacağım.Kendinize ve bebişlere çok iyi bakın.Bu arada oğlumun fotosunu teyzelerine göstermek isterim ancak foto yüklemenin nasıl olacağını birilerinin tarif etmesi gerek Öptüm sizleri

Canım çok teşekkür ederim, dediğin yönteme göre benim 3 saatte bir 65 ml gram vermem gerekiyormuş, gerçekten az oluyormuş bu yöntemi paylaşman çok iyi oldu sağola.s.

rica ederim canım...aman aç kalmasın bebişler..benimde kafam çok karışıktı çünkü bu konuda..bende sağarak veriyorum maalesef anne sütünü..göğüsten almıyor..en sonunda bu formülü öğrendimde aç mı tok mu çocuk anladım...

cimcime iyi haberlerini bekliyoruz canım inşallah dogurmuşsundurda kurtulmuşsundur haber bekliyoruz canım bebeginle senin güzel haberlerini bekliyoruz canım

Cimcime canım inşallah hayırlısı ile almışsındır bebeğini kucağına. Allah yardımcın olsun.

cimcime Allah hayırlısı ile bebişine kavuştursun seni..dularımız seninle....

arkadaslar merhaba benım sızlere bı sorum olacak bugun kızımın gobegı dustu ve az once gobegınde bır mıktar kan gordum bu normalmı acaba lutfen bılen varsa cvp yazsın cok tedırgın oldum

elenaz cım bnm kızımında gobeğinde dustukten sonra banyo yaptırırkenole bısı oldu bıde sımdı 1 hafta gecmesıne ragmen sıyahlık hala var doktora goturdum ben gecen cuma doktor sadece dokunmayın dedı olurmus ole yanıı canını sıkma muhtemelen kalan seylerde zamnla cıkıcak bnmkınde hala duruyo sıyah kurumus bısıler eger rahat etmıcekse ıcın doktora yada sağlık ocağına goturebılırsın cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…