2009 Şubat Anneleri

Hadi hayırlısıyla git bebeğinle gel inşallah allah yar ve yardımcın olsun dualarımız seninle sen de bizim için dua et olurmu? seninle satlarımız aynıydı biz hala ısrarla bekliyoruz darısı hayırlı ile bizlerin başına

derincimmmmm massallah kiz bebisine ,ayni gidiyoruz wallaa benimde haftaya cuma randevum var eger o zamana kadar dogurmazsam ama benim doktorum ondan sonra 14 güne kadar daha yolu var demisti
hayla gelmezse artik suni sanci verilcek.... istemiyorum bu defa olsun söyle sanciyla yada suyum patlamasiyla hastaneye gitmek istiyorum
inan bana tuanda cok icimde kaldi ondada suni sanci icin randevuyla gitmistim ya hastaneye ya bari bu defa sancim gelsin söyle tadini cikartiyim dimi dogumun :CüvCüv:
benim bebiste nasil olduysa iki haftada alcagi kiloyu bir haftada almis veee 3100gr olmus cnm aralarinda cok fark yok

tuana gelince sanirim evet bebegin gelcegini fark etti ondan yemiyor zorlamadim bugün onu hic gidip su icmek istedi sasirdim wallaa hihoyyyt

ins. kücük misafiriniz kacmistir cnm evinizden :Saruboceq:

kızlar ben çıkıyorum evden dua edin öptüm hepinizi

ayy cnm benim dualarimiz sizinle aksam bari yemegini iyi ye 12 den sonra aclik hissetme
nasil heyecan vardir sizde simdi hihoyyyt bizim icinde dua etmeyi unutmayin olurmu söyle sabaha karsi bizde sancilanalim delikafadulden doktorlar sezeryani yada suni sanciyi teklif etmeden :Saruboceq: cooooooook öpüyoruz cnm seni ve yarin doguma gitcek tüm koca göbüsleri
bizi habersiz birakmayin Allah kurtarsin hayatim :a015::1hug:

ıyı aksamlar herkese 16 subat kafılesının bır uyesıde benım yarın sabah 8 de genel anestezıyle sezeryan olacam mınık kızımın kokusunu duyacam ınsallah sonuna geldık darısı bekleyen herkesın basına dua ıstıyorum arkadaslar hepınızden benım mınık melegım ters ve normalden 2 hafta kucuk suyum azaldıgı ıcın dr daha fazla bekletmedı cok korkuyorum ne olur dua edınn.....

iyiakşamlar kızlar yarın doğum yapıcak bütün arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun allah yardımcınız olsun bebişlerinizi sağlıklı bir şekilde alın kucaklarınıza inşşallah

ayy harbi kafile olduk herhalde en çok 16 şubat bebekleri olacak gibi geldi kimbilir belki doğurunca 16 şubatlılat topiği açarız ha ne dersiniz bende yarın sabah doğuma gideceğim mevlam hepimizin yar ve yardımcısı olsun arkadaşlar sağsalim evimize dönmeyi nasip etsin

şimdi bu gece senin gözüne uykuda girmez
bende yatıyorum acaba kim ne yaptıki diyorum kalkıp bilgisayarı açıp bakıyorum sonra yatıyorum
bakmadan yatmaya içim el vermiyor
bende 2 martta doğum yapıcam inşallah ama şimdiden telaşesi başladı 1 mart gecesi hiç geçmicekmiş gibi
umarım herkez sağlıkla bebeklerine kavuşurlar
rabbim hepimizi korusun
şubat annelerindede enson ben olucam galiba:CüvCüv:

elenaz cnm korkma Allahin izniyle alicaksin minik bebegini kucagina
dualarimiz sizinle kizlar iyi haberleinizi bekliyoruz

doguramayan koca göbüsler icinde dua edinnnnnn bizde doguralim artik
ya kizlarrr bi yandan böyle diyorum ama diger yandanda hic cikmasini istemiyorum bebegimin napicam ben yaaa senağlama zaman yaklastikca korkularim cogaliyor ikisiyle bas edebilcekmiyim koruyabilcekmiyim onlari tek basima :çok üzgünüm:
Dua edin kizlar nolur benim icinde inanin buna cok ihtiyacim var Allahim bana ve hepimize güc versin onlari disardaki pisliklerden koruyabilmek icin :Saruboceq: hepinize iyi geceler tatli rüyalar canlarim :a015:

Benimde içim kıpır kıpır perşembe doğuma gidicem Allah izin verirse.:1rolleyes:çok gerginim,sürekli ağlıyasım var:çok üzgünüm:Bi yanım doğurmak istiyor bi yanımsa karnımda kalsın diyor...offffffff offfffffffff:çok üzgünüm:Allahım inşallah bebeğim sağlıklıdır.Allah hapimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

Ben hemen hemen hepinizi tanıyor gibiyim çünkü epeydir takip ediyorum ama hamileliğimin son haftalarında yazmaya başladım.Galiba konuşmaya ihtiyacım olduğu için,sizi kendime yakın hissettim mirmirmirmir

iyigeceler kızlar bende bazı arkadaşlar gibi aranıza fazla katılamayanlardanım bir oğlum olacak 38+4 olduk bizde çok şükür.18 şubatta yani çarşamba gün bende doğuma giricem inş.allah hepimizi hayırlısıyla kurtarsın.bu arada doğum yapanlarada hayırlı olsun.allah analı babalı büyütsün.

Allah kurtarsin cnm senide az kalmis bebegini kucagina almaya saglikla kavus bebisine cnm a.s.

Ben hemen hemen hepinizi tanıyor gibiyim çünkü epeydir takip ediyorum ama hamileliğimin son haftalarında yazmaya başladım.Galiba konuşmaya ihtiyacım olduğu için,sizi kendime yakın hissettim mirmirmirmir

burda gercekten aile gibi olduk cnm artik herkez herkezi taniyor
ins. bundan sonrada daha SIK görüsürüz ben önceden bukadar cok korkmuyordum ama simdi dogum yaklastikca sevincimle beraber korkularimda cogaliyor , bir sürü soru isareti var kafamda ... hamilelik psikolojisi olsa gerek .... :çok üzgünüm:
bazen tanidiklarim nebüyük cesaret diyorlar ama birde bana sorun :çok üzgünüm: berlin gibi büyük bi sehirde bide burda gencler bicaksiz gezmez sorunlu ailelerin cocuklari .... tek basima hic kimsenin destegi olmadan onlari iyi saglikli bireyler olarak yetistirebilcekmiyim
simdiden onlar icin ilerde neler yapabilirimde yanlis arkadas cevrelerine takilmazlar diye devamli düsünüp duruyorum uykularim kaciyor
ins. bas edebilirim diyip dua etmekten baska bisey gelmiyor malesef elimden :Saruboceq:
Rabbim hepimizin tüm annelerin yavrularini korusun canlarim .....

Son düzenleyen: Moderatör:

saol canım tşk ederim iyi dileklerin için a.s. .bence şimdiden fazla kafaya takıyorsun daha çok erken bence şu an yapman gereken tuanın çocukluğunu doğacak bebeğininde bebekliğinin tadını çıkarman zaten herşey zamanla rayına oturur.sen kötü şeyleri güzellikle yavrularına anlattıkça inan onlar senin sözünden çıkmıcaktır.allah inş yavrularmızı kötülerle karşılaştırmaz ve hep korur.sen güzel şeyler düşünki güzel şeyler olsun.hamişliğin son günlerini iyi geçirmeye bak bence.aslına bakarsan bende şu dönemde pek normal sayılmam fazla duygusalım ve doğumla ilgili korkularım yüksek seviyede hayırlısı demekten başka çare yok sanırım.ve uyku düzenim şu sıralar berbat sinir oluyorum zaten son günlerimiz.bu arada ayaklarımda fazlasıyla şişiyor ve ayakkabılarım olmuyor klava: şu günleri atlatıp hayırlısıyla bebeklerimize kavuşsak sağlıklı sıhhatli evlerimize dönsek süper olcak. :CüvCüv:

herkes uyudu galiba bende yatayım en iyisi uykum olmasada dinlenirim en azından.herkese iyigeceler.meleklerinizle beraber tatlı rüyalar.inş bende oğlumu görürüm rüyamda gerçi şimdiye kadar hiç görmedim bu gidişle gerçeğini görmek nasip olcak :) .byyyy

haklisin hayatim simdiden düsünmemek lazim bunlari ,duydugum haberlerden okadar cabuk etkileniyorum ki düsünüyorum iste klava: ... benimde ayaklarim cok sisti botlarim olmuyor artik klava: giydigim coraplarin bile lastigi SIKMAYA basladiii
sirf ayaklarim sisse gene iyi ben tamanem balon gibi sistim cnm kaydirigubbakcemile3
dedigin gibi onlari saglikla bi alsak evimize dönsek süper olucak cnm
benim baya uykum geldi gidip uyuyim cook öptüm cnm tatli rüyalar Şeniz

günaydıııııın annişler ve koca göbişler bugün birsürü meleğimiz oluyoooor allah nasib ederse darısı bizlerin başına artık

bende birazdan yarın için randevu alıcam doktordan bakalım ne dicek korkmuyorum desem yalan olur yine allatan muayne edicek açılma varmı yokmu diye offf çok tedirginim

canlarim günaydinnnnnnnn
beyazbulut hayatim hadi iyi haberlerini bekliyoruz keske bugün gitsen doktora, ins. acilma vardir kaydirigubbakcemile2 delikafadulden

Kızlar Mrb,a.s. bende yarın nst ye giricem.Bugün bebişlerini kucağına alan herkesin gözü aydın Allah analı babalı büyütsün. Allah kalanlarımıza da en yakın zamanda hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip et:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…