2009 Şubat Anneleri

benimde salı günü 40 haftam doluyo ama maşşallahım var her gaz ağrısına acaba sancılanıyomuyum diye sevinip hüsrana uğruyorum bendede böyle hafif adet sancısı gibi bişey var ama emin olamıyorum psikolojik olarak mı yoksa hakkaten sancımı yaşıyorum bilemiyorum :eek:

hosgeldin cnm aramiza :1hug:
ins. saglikla aliriz bebislerimizi kucagimiza :emir_bebek:

cimcime canım senin kreşe giden oglun kaç yaşında 15 aylık ablamın bebegi var onun da iştahı yok doktora getirmiş yaşıtlarından büyüt duruyor demiş doktor sevdigi herşeyi yapıyoruz sadece üzümlü leblebi aptamil mama yiyor bazende ablamı emiyor ablam sütünü kesmeye çalışmış dayanamıyor 11kilo boy 84 doktor 2 buçuk yaşıtlarıyla normal gidiyor demiş 12 aylıga kadar herşey yiyordu şimdi yedigi yemeklerin önce tatına bakıyor tükürüyormş

evetttttt kızlaaaaaarrr 16 şubat kafilesinin sanırım ilk adayı olarak bu akşam saat 21:00 itibariyle hastaneye yatışım yapılıyor. bana dua edin kızlar çok çok heyecanlıyım.
gece 12 den itibaren yeme içme kesilecek sabah 9 gibi giricem doğuma spinal sezaryen olucam.

cimcime canım senin kreşe giden oglun kaç yaşında 15 aylık ablamın bebegi var onun da iştahı yok doktora getirmiş yaşıtlarından büyüt duruyor demiş doktor sevdigi herşeyi yapıyoruz sadece üzümlü leblebi aptamil mama yiyor bazende ablamı emiyor ablam sütünü kesmeye çalışmış dayanamıyor 11kilo boy 84 doktor 2 buçuk yaşıtlarıyla normal gidiyor demiş 12 aylıga kadar herşey yiyordu şimdi yedigi yemeklerin önce tatına bakıyor tükürüyormş

benim oglum 3 bucuk yasinda tatlim 15 kilo ,en son boyu kacti hatirlamiyorum ama doktorum boyu ve kilosu cok iyi demisti .. benimkide önceden herseyi yemezdi ama yiyordu su 3 gündür cidden hic bir sey yememeye basladi sabah bir kere ekmeginden issirdi öglen yemeginde bir defa tavugundan isssirdi öglen uykusuna yatirmadan muz falan dogramistim 2 cm kalinliginda bir muz parcasi yedi uyuyor simdi .... umarim düzelir simdi kalkip ona pilav yapicam aksam yemegine onu cok severek yiyor umarim yer ,ins. ablanin bebegininde en yakin zamanda istahi acilir cnm :1hug:

evetttttt kızlaaaaaarrr 16 şubat kafilesinin sanırım ilk adayı olarak bu akşam saat 21:00 itibariyle hastaneye yatışım yapılıyor. bana dua edin kızlar çok çok heyecanlıyım.
gece 12 den itibaren yeme içme kesilecek sabah 9 gibi giricem doğuma spinal sezaryen olucam.

Canım Allah yardımcımız olsun bende yarın sabah 7.30 da hastaneye yatıcam, 8.30 da doğuma alınacam benimde spinal aneztesi, ağrısız sancısız sağlıkla bebişlerimize kavuşmamaız dileğiyle güzel haberlerini bekliyoruz.

sirincek dualarimiz sizinle cnm güzel haberlerle gelin bebisler cogaliyor delikafadulden
yarin toplam kac kisi dogum yapicak kizlar ??

canim dualarimiz seninle ve yarin dogum yapicak tüm koca göbüslerleeee :CüvCüv:
beyazbulutla bende yarin dogum yapicaz ins kaydirigubbakcemile3 kiskandimm bizde arada kaynayalim dimi bulutcumm kaydirigubbakcemile3
dogumda dua edinde siz doguruken bizde sancilanalim delikafadulden doguralim hemencicik
saglicakla alin canim bebislerinizi kucaklarinizaa :Saruboceq:

teşekkür ederim canım mevlam hepimize sağlıklı rahat doğumlar nasip etsin inşallah

simurgx aramıza hoşgeldin
hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah

güleda gözünüzaydın canım bebişinin bahtı açık ömrü uzun olsun

çiğdemcim en az 3 lt su iç still teeyi dene
ben hoşaf falan sevmem ama ayvanın tatlısını yapıp öyle tüketiyorum

radyolog sen de mi 16 şubat kafilesindensin
hayırlısıyla alırsın inşallah bebişini kucağına
müjdeli haberlerini bekliyoruz senin de

sağol canım evet bende 16 cılardanım teşekkür ederim hepimiz inşallaah kendime gelir gelmez yazacağım herşeyi

arkadaşlar az önce tuvalete gittiğimde çamaşırım kirlenmişti ayyy inanamıyorum ama sanırım nişanım geldi allahım kocamıda arayıp telaşlandırmak istemiyorum çünkü sancım falan yok doğumum başladımı acaba

arkadaşlar az önce tuvalete gittiğimde çamaşırım kirlenmişti ayyy inanamıyorum ama sanırım nişanım geldi allahım kocamıda arayıp telaşlandırmak istemiyorum çünkü sancım falan yok doğumum başladımı acaba

delikafadulden delikafadulden delikafadulden nisanin gelmisssssssss delikafadulden
nisan geldikten bir kac güne kadar dogum oluyor cnm hadi simdiden gözün aydin
esini ara gidin bi kontrole belki dogum baya bayaaaa yakindir delikafadulden

Son düzenleyen: Moderatör:
derincim hosgeldin cnm gittimi davetsiz misafiriniz ?
bide bisey sorucam cnm sana cuma günü gittiginde doktorun neler dedi bebek girmismiydi dogum kanalina benimki asagi incegine yukari cikiyor .... rahmimde yumusama ve aciklik var
ama bebek yukarda oldugu icin bugünlerde gelmicekmis gibi geliyor

bence hemen doktorunu ara canım o sana ne yapman gerektiğini söyler panik yapma sakın sakin ol hadi hayırlısı ayy ben bile heyecanlandımşimdi

beyaz bulutcum ya ben son ana kadar sancı çekip sonra hastaneye gitme taraftarıyım herkesde beni böyle tembihledi hem şimdiden ararsam doktorumu alttan muayene için çağaracak beni istemiyorum doğumun normal seyrinde olması için beklemem şart kendimi korkutmamaya çalışıyorum ama sancım beni yönlendirecek bakalım ayyyyyyyy yarın doğurdum diye falan yazarmışım size ne güzel olurdu yaaaaaaaaaa

Kızlar kızlar gelem mi gelmeyem mi ? diye uzun uzun düşündükten sonra evime dönmeye karar verdim ne yazıkki misafirimizi yakalayamadık belki terk etmiştir evi o da bizimle birlikte.Dün gece evimize döndük çünkü eşim rez . yaptırmış sevgililer günü dolayısıyla son yanlız sevgililer günümüz diye sabahlara kadar olmasada gece 3'e kadar dışardaydık doğum öncesi moral oldu .
Önce nilocan ,şirincek,radyolaog allah yardımcınız olsun arkadaşlar dualarımız sizinle .en kısa zamanda toparlanıp yazarsınız bize .
Simurx hoş geldin canım sende hamileliğimizi paylaşamadık doğum ve sonrasını paylaşırız inşallah .
Cimcime canım benim bebek daha kanala inmemiş 3300 kilosu bir hafta daha bekliyeceğiz dedi cuma tekrar gidiyoruz o gün daha da netleşecek umarım o zamana kadar iner inmezsede pazartesi baktık inmiyor mecburi sezeryan hayırlısı diyorum artık .
Canım oğlun belki yeni bebeği kıskandığı için ıştahı kesiliyor .benim kardeşim doğduğunda sürekli kulağım ağrırmış dr.lar bir sürü test yapıp anlayamıyorlar en son dr. kardeşi varmı diye sormuş psikolojik olarak dikkat çekmeye çalışıyormuşum yanii.Belki Tuan da farkına varmıştır gerçekten eve yeni bir bebek geleceğini .Bence hiç birşey yedirme mecburen yiyecek birkaç saat sonra

Son düzenleme:
Kızlar merhaba ayy beklemesi çok zor Allah tüm doğurcaklara sabır ve kolaylık versinn canlarım doğum yapan arkadaşlar sizlerin de gözü aydın..

Canım benim de nişanım geldiği gün suyumda azar azar geldi ama sancım hiç yoktu yani nişan gelince ya o gün yada bikaç güne doğum yaparsın illa sancın olcak diye bişi de yok dikkatli ol şimdiden hayırlı doğumlarr:dance:

çok teşekkür ederim sağolasın hala azar azar nişanım geliyo evimi topluyorum bi yandan bi yandan dua ediyorum inşallah bi aksilik olmaz çok büyük moral oluyo bana yazmanız Allah bin kere razı olsun

çok teşekkür ederim sağolasın hala azar azar nişanım geliyo evimi topluyorum bi yandan bi yandan dua ediyorum inşallah bi aksilik olmaz çok büyük moral oluyo bana yazmanız Allah bin kere razı olsun

canım ya nasıl duygular içerisndesin kimbilir artık heran bebeğini kucağına alabilirsin dikkat et fazlada yorma kendini

X