2009 Şubat Anneleri

ay kızlar büyük pazartesi -16 şubat yaklaşıyor
hadi bakalım hayırlı doğumlar şimdiden
müjdeli haberlerinizi hemen bekliyoruz ona göre

Sibelcim bende 16 şubat annesiyim heyecan tavan yaptı, hem hevesliyim hem çok korkuyorum, ağrı sancı çok oluyormu sezeryan sonrası

doğum yapan arkadaşlara Allah sağlık versin diyorum bebişleriyle kendilerine....doğumu bekleyenlerede Allah hayırlısı ile kurtulmayı nasip ettirsin inşallah diyorum..

benimde günüme az kaldı ama normal olacağı için belli değil ne zaman olacağı..şuan beklemedeyim...dr.umuza göre 28 şubat günümüz ama bakalım kızım ne zaman teşrif edecek...

ilk gün olmaması imkansız neredeyse tabi ama ağrı kesici iğne yapıyorlar
2. günden sonra hafifliyor
gözün korkmasın yani canım
zaten bızdıkla uğraşmaktan anlamıyorsun sonrasını :)

Son düzenleme:
Sağlıkla dünyaya gelsinlerde tek derdimiz dikiş ağrılarımız olsun, sonrasındaki acıya katlanılır da ameliyat geçmez heralde

Allah yardimciniz olsun nilcim saglikla alin bebisleri kucaginiza subat annelerinden kalanlarin cogu pazartesi doguma giricek sanirim delikafadulden cok heyecanlandim walla bendee pazartesi dogum yapmak istiyorummmmmmm delikafadulden

Sibelcim bende 16 şubat annesiyim heyecan tavan yaptı, hem hevesliyim hem çok korkuyorum, ağrı sancı çok oluyormu sezeryan sonrası

canım ilk günü oluyor olmuyor desem yalan olur ama agrı kesici vurdukları için fazla olmuyor gaz problemin de çıkardıktan sonra rahatlarsın benim gaz problemim çok oldu bende bagırsak tembelligi varmış şuanda birşeyim yok canım saten bebegini kucagına aldıgın zaman agrı sızın kalmıyor bütün dogum yapacak annelere kolaylık versin rabbim bol bol ayetel kürsüyü okuyun canlarım güzel haberlerinizi bekliyorum
cimcime seninde dogum başlamış yavaş yavaş benimde 1 hafta boyunca vajinamda agrı vardı rengli olacakmış gibi sancılarım oluyordu ablama söylüyordum ablam yalancı dogum sancıları diyordu baktım ilrliyor ama vücudumda da yengilikte hissediyordum cumartesi gecesi bir sancı başladı aldırış etmemiştim kızım beni uyardı anne ben geliyorum hazır ol dedi

ins. hayatim yakindir :asigim: seninde bir iki günün kalmis en son nezaman gittin sen doktora cnm rahminde yumusama falan varmiydi ?? ins. ayni günlerde dogururuz delikafadulden

ben en son çarşamba gittim canım yumuşamadan filan bahsetmedi hiç açılmada yokmuş ama kafası iyice yerleşmiş doğum kanalına dedi resim veremedi bu sefer hayırlısı artık

hihoyyythihoyyyt eveeeet 16 şubatta bir sürü bebşimiz olucak belli olmaz cimcime belki bizde ogün doğuruveririzkaydirigubbakcemile2

hihoyyythihoyyyt eveeeet 16 şubatta bir sürü bebşimiz olucak belli olmaz cimcime belki bizde ogün doğuruveririzkaydirigubbakcemile2

tabiii yaaa bizde doguralim pazartesiyeee delikafadulden
sali gününe kadar acilman olur cnm benimde gecen hafta biseyim yoktu persembe gittigimde baya bi yumusama biraz acilma var demisti doktorum ama kafasini yerlestirmismi onu bilmiyorum :sm_confused: bebek kafasini dogum kanalina soksaydi göbegim asagiya inerdi dimi ?
benimki hayla yukarda teyzesii

evet canım benim göbiş indi aşağıya ama yinede miyde sorunlarım bitmedi ay hayırlısıyla alsaydık kucağımıza benim ayaklarım çok şiş ya yürüyemiyorum doğumdan sonra inerler umarım ayaklarım eski halini unuttum ya

cokacimcoook biri bana dur yesin yaaa sabahtan beri tikiniyorum kizlar cokacimcoook

ya sorma bende öyleyim sabah 6 da deli gibi aç bişekilde uyanıyorum akşama kadarda sürekli acıkıyorum önceden böyle değildim cokacimcoook doktor tartmadı beni bu sefer halimi görünce gerek duymadı heradedelikafadulden

canım arkadaşlarım iyi geceler hepinize..
çok fazla vaktim olmuyor gelen gidenden,hemen bi girip hepinizin sevgililer gününü kutlayayım dedim.
Cimcimecim,beyazcım az kaldı sabredin sizde uykusuzlar kervanına katılacaksınız,gerçi şimdide pek uyuyamıyosunuz ama :) böylesi daha bi zor oluyomuş.
hadi öpüyorum hepinizi kocaman.tosbaamda kutluyormuş sizi teyzeleri

seninde sevgililer günün kutlu olsun canım tosbaanı öpüyoruz bizde evet geceleri uyku yok gündüzleri uyuyorum ben genelde bebişler gelince gece gündüz uykusuz olucaz ama onların mis kokularına değer :asigim:

hamile kalmadan önce ince bir dilim kepek ekmek yerdim sonra iste bir iki porsiyon yemek ...
ama simdi cuma günü alisveris yaptik benim sayemde dolap bosaldi bile :1shok: cokacimcoook ayy bende ne yapcagimi bilmiyorum yiyorum yiyorum doymuyorum kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba ben uzun zamandır takip ediyorum sizi ama yazmak bu güne kısmetmiş beyaz bulutcum seninle aynı bizim doğum yapıcamız zaman seni takip ediyorum son zamanlar acaba doğurdun mu diye şikayetlerimiz bile aynı Allah hayırlısıyla bebişlerimizi kucamıza almayı nasip etsin inşallah :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…