2009 Şubat Anneleri

canım arkadaşlarım iyi geceler hepinize..
çok fazla vaktim olmuyor gelen gidenden,hemen bi girip hepinizin sevgililer gününü kutlayayım dedim.
Cimcimecim,beyazcım az kaldı sabredin sizde uykusuzlar kervanına katılacaksınız,gerçi şimdide pek uyuyamıyosunuz ama :) böylesi daha bi zor oluyomuş.
hadi öpüyorum hepinizi kocaman.tosbaamda kutluyormuş sizi teyzeleri

cok haklisin walla cnm simdiki günlerimiz bile iyi günlerimiz
bide ben gecen gün oturup düsündüm esim aksam üstleri ise gidiyor tuanda ayin birinden itibaren aksam üstü saat 4 e kadar kreste kalicak
esimde saat 4 e dogru ise gittigi icin bebekle benim cikip her zaman tuani almam gerekicek
bide biz 4. katta oturuyoruz bebek arabasini kendim tasimam gerekicek asansör yok apartmanimizda kafamçokkarıştı
tuan evde oldugu zamanlarda hele benim kesinlikle uyumamam gerek Allah korusun cocuk yaptiginin iyi yada kötü oldugunu anlamaz bebegi kucagina almak ister yada yemek vermek ister :bbo:

ayy düsündükce gercekten simdi bile cok rahatim cnm
Allah bi yerden kolaylik saglar ins. :Saruboceq:
tosbaaani ve seni öpüyoruz cnm bizde bebisinle uyu sende dinlen iyice Şeniz

meraba kızlar bebişim 07.02.2009 cumartesi saat 11.30 da dünyaya geldi yeni fırdatım oldu anlatıcak çok şey var daha sonra doğum hikayemi yazıcam

merhaba ben uzun zamandır takip ediyorum sizi ama yazmak bu güne kısmetmiş beyaz bulutcum seninle aynı bizim doğum yapıcamız zaman seni takip ediyorum son zamanlar acaba doğurdun mu diye şikayetlerimiz bile aynı Allah hayırlısıyla bebişlerimizi kucamıza almayı nasip etsin inşallah :ecrin_bebek:

merhaba canım hoşgeldin inşşallah bundan sonra güzel paylaşımlarda bulunuruz bebeğin kızmı erkekmi normalmi düşünüyrsun doğumu

kızlar ya benım sutum olmuyo cok kafayı yıcem bebeğım sureklı huzursuz sut bı var bı yok sanırım yetmıyo takvıye mama vercek kadar olmasından korkuyorum nasıl yapıcam bılmıyorum dun aksam 11 den sabah 5 e kadar hıc durmadı uyumadı bıde huysuz kı anası gıbı hıc bıseyle avunmuyo offff tabıı zorla cıkartırsan cocuuu dısarı bole olur o kadar kavga ettım karnımdayken galıba ondan oluo napcam ben ya kucakta olmak ıstıyo sureklı sutttttttttttttttttttttttttt istiiyozzzzzzzzzzzzzzz

kızlar ya benım sutum olmuyo cok kafayı yıcem bebeğım sureklı huzursuz sut bı var bı yok sanırım yetmıyo takvıye mama vercek kadar olmasından korkuyorum nasıl yapıcam bılmıyorum dun aksam 11 den sabah 5 e kadar hıc durmadı uyumadı bıde huysuz kı anası gıbı hıc bıseyle avunmuyo offff tabıı zorla cıkartırsan cocuuu dısarı bole olur o kadar kavga ettım karnımdayken galıba ondan oluo napcam ben ya kucakta olmak ıstıyo sureklı sutttttttttttttttttttttttttt istiiyozzzzzzzzzzzzzzz

canım ayva hoşafı süt yapıyo diye biliyorum birde şu humana stell teayı dene anne çayı çok övüyolar sütün olmsada sürekli göğsünü ver ama sakın hemen mama filan verme vericeksende kaşıkla ver seni bırakmasın ebe arkadaşım var onunda küçük kızı var bunları yapmıştı inşşallah sendede işe yarar

canım anne sütünü ayva artırdığını duydum... ahmet maranki hoca tvde programında söylemişti sütünüzün artmasını stiyorsanız ayva yiyin bol bol demişti hoşafınıda içebilirsin.. sonuçda meyve tamda mevsimi denemekde fayda var...kaynat ayvayı hoşafını iç bakalım 1 hafta 10 gün artıcakmı sütün bizlerede haber ver.. biz daha doğuramadık sizlerin tecrübelerinden faydalanıcağız artıkın :)

bol sütlü günler diliyoırum sana ve miniğini kocaman öpüyoruz
a.s.

hamile kalmadan önce ince bir dilim kepek ekmek yerdim sonra iste bir iki porsiyon yemek ...
ama simdi cuma günü alisveris yaptik benim sayemde dolap bosaldi bile :1shok: cokacimcoook ayy bende ne yapcagimi bilmiyorum yiyorum yiyorum doymuyorum kaydirigubbakcemile3

aynen valla eşim hayret ediyo ki hamilelikten önce iştahsızın biriydim. zayıftımda.
ama şimdi kimse hiçbişey yemesin herşeyi ben yiyim istiyorum. :eek:
nolucak böyle bilmiyorum. sonrada hazımsızlık çekiyorum çok yiyince.
şu az ve sık yemeye bi türlü alıştıramadım kendimi hala.
neyse en azından sadecekendime kilo olmuyo bebeğimede yarıyo yediğim.
ama doğumdan snrada böyle devam edersem vay halimeee.cokacimcoook

aynen valla eşim hayret ediyo ki hamilelikten önce iştahsızın biriydim. zayıftımda.
ama şimdi kimse hiçbişey yemesin herşeyi ben yiyim istiyorum. :eek:
nolucak böyle bilmiyorum. sonrada hazımsızlık çekiyorum çok yiyince.
şu az ve sık yemeye bi türlü alıştıramadım kendimi hala.
neyse en azından sadecekendime kilo olmuyo bebeğimede yarıyo yediğim.
ama doğumdan snrada böyle devam edersem vay halimeee.cokacimcoook

kaydirigubbakcemile3 aynenn bende hamilelikten önce cok zayiftim 48 kiloydum sonra hamis kalmak istedim 51 oldum simdi yaklasik 72 kiloyummmmmm :1shok: baslarda ayda 4 kilo birden aliyordum :1no2: kocis bide takiliyor birinci cocukta dogum sonrasi cok hemen zayifladin simdide gider dimi hepsi diyor :CüvCüv: simdi ye dogum sonrasi herseyi yiyemiceksin diyor sanki her yedigimi görücek :jeyyar:
eski düzene nasil aliscaz bilmiyorum wallaaa yakinda dogurmazsam mutfaga tasincam ben kaydirigubbakcemile3 cokacimcoook

gülede cnm gözün aydin
saglicakla büyüt melegini dogum hikayeni ve bebisin fotografini bekliyoruz en yakin zamanda cook öptük sizi

cnm bol su icmeyi ihmal etme caylarini bide kizlar ayva demisler bol bolda ayva ye
sütüm olmuyor diye düsünme oda sütü azaltiyor morallerini bozma ,ben bebegimi doyuramiyorum diye kesinlikle düsünme :teselli:
sen nekadar cok emzirirsen süt kanallarida okadar acilir
size bol sütlü günler diliyorum cnm :ecrin_bebek:

yarın doğuma gidiyorum kızlar bana dua edin

canim dualarimiz seninle ve yarin dogum yapicak tüm koca göbüslerleeee :CüvCüv:
beyazbulutla bende yarin dogum yapicaz ins kaydirigubbakcemile3 kiskandimm bizde arada kaynayalim dimi bulutcumm kaydirigubbakcemile3
dogumda dua edinde siz doguruken bizde sancilanalim delikafadulden doguralim hemencicik
saglicakla alin canim bebislerinizi kucaklarinizaa :Saruboceq:

simurgx aramıza hoşgeldin
hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşallah

güleda gözünüzaydın canım bebişinin bahtı açık ömrü uzun olsun

çiğdemcim en az 3 lt su iç still teeyi dene
ben hoşaf falan sevmem ama ayvanın tatlısını yapıp öyle tüketiyorum

radyolog sen de mi 16 şubat kafilesindensin
hayırlısıyla alırsın inşallah bebişini kucağına
müjdeli haberlerini bekliyoruz senin de

beyaz bulutcum benim bebeğim erkek normal istiyorum ama o kadar çok korkuyorum ki anlatamam tahliller için bile kan aldıramayacak kadar yüreksizim günlerdir kendimi motive ediyorum hepsi rüya gibi olacak hastaneye bi giricem bi de bebeğimle çıkacağım diye allah yardımcımız olsun bi yandanda sabırsızlanıyorum artık gelsin bebeğim diye durmadan seni arıyorum burda bakıyım acaba doğurdumu belki bende doğururum diye bakalım kısmet

beyaz bulutcum benim bebeğim erkek normal istiyorum ama o kadar çok korkuyorum ki anlatamam tahliller için bile kan aldıramayacak kadar yüreksizim günlerdir kendimi motive ediyorum hepsi rüya gibi olacak hastaneye bi giricem bi de bebeğimle çıkacağım diye allah yardımcımız olsun bi yandanda sabırsızlanıyorum artık gelsin bebeğim diye durmadan seni arıyorum burda bakıyım acaba doğurdumu belki bende doğururum diye bakalım kısmet

hayırlısı olsun canım önce o korkuyo gelince kim korkmuyoki bende de acayip tedirginlik var doğum sırasında ya bir aksilik çıkarsa filan diye napalım artık bol bol dua edicez skıntımızı böyle atıcaz üzerimizden benim salı günü tam 40 hafta oluyor aynıysak seninde öyledir ne sancı var nede ağrı sadece hafif adet ağrsı gibi ağrılar var okadar sende sancı filan varmı

canim dualarimiz seninle ve yarin dogum yapicak tüm koca göbüslerleeee :CüvCüv:
beyazbulutla bende yarin dogum yapicaz ins kaydirigubbakcemile3 kiskandimm bizde arada kaynayalim dimi bulutcumm kaydirigubbakcemile3
dogumda dua edinde siz doguruken bizde sancilanalim delikafadulden doguralim hemencicik
saglicakla alin canim bebislerinizi kucaklarinizaa :Saruboceq:

eveeeeeeeeeeeeeeeeeeet bisde doğurcaz yarın toptan çıkalım işte aradan kardeşimin bugün arkadaş toplantısı varmış okul arkadaşlarıyla buluşucak haftalardır organisazyon yapıyodu abla nolur pazar günü doğurma dedi durdu pazartesi olsun ozaman diye espri yapıyoduk kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 aynenn bende hamilelikten önce cok zayiftim 48 kiloydum sonra hamis kalmak istedim 51 oldum simdi yaklasik 72 kiloyummmmmm :1shok: baslarda ayda 4 kilo birden aliyordum :1no2: kocis bide takiliyor birinci cocukta dogum sonrasi cok hemen zayifladin simdide gider dimi hepsi diyor :CüvCüv: simdi ye dogum sonrasi herseyi yiyemiceksin diyor sanki her yedigimi görücek :jeyyar:
eski düzene nasil aliscaz bilmiyorum wallaaa yakinda dogurmazsam mutfaga tasincam ben kaydirigubbakcemile3 cokacimcoook

ben okuna şanslıyım biraz hamile kalmadan öncede çok zayıf değildim doğumdan sonra allah izin verirse ilk işim hamile kalmadan önceki kiloma dönmek sonra yavaş yavaş yazıflamak istiyorum eşimde çok kilo aldı beraber zayıflıcaz çalışıcam hem ev hem çocuk zaten kilolar gider dimi kızlar cimcime sende zayıflarsın bence 3 erkekle uğraşıcaksın delikafadulden

benimde salı günü 40 haftam doluyo ama maşşallahım var her gaz ağrısına acaba sancılanıyomuyum diye sevinip hüsrana uğruyorum bendede böyle hafif adet sancısı gibi bişey var ama emin olamıyorum psikolojik olarak mı yoksa hakkaten sancımı yaşıyorum bilemiyorum :eek:

eveeeeeeeeeeeeeeeeeeet bisde doğurcaz yarın toptan çıkalım işte aradan kardeşimin bugün arkadaş toplantısı varmış okul arkadaşlarıyla buluşucak haftalardır organisazyon yapıyodu abla nolur pazar günü doğurma dedi durdu pazartesi olsun ozaman diye espri yapıyoduk kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ins. yarin dogurucaz sekerimmmmm kaydirigubbakcemile3
dua edelim aksam yatarken delikafadulden delikafadulden

kizlar istahsizliga karsi ne yapabilirim bugün 3. gün oglum beni cok üzüyor hic bisekilde bisey yemiyor su icmiyor ictigi tek sey kakao ,meyva sulari .....meyva sularina su karistirip veriyorum zorla su icirmeye calisiyorum
en sevdigi yemekleri yapiyorum meyvali yogurtlu tabaklar hazirliyorum hic bisey fayda etmiyor ... yarin kresle konuscam orda durum nasil eger ordada böyleyse doktora gidicez gene ama sinir oldugum doktorlarda zorllama kilosu iyi diyorlar
ne yapcagimi sasirdim walla simdi muzlu meyvali yogurt hazirladi yorgunum diyor hep ben yedirmek istedigim halde .... odasina gönderdim hemen kendini kusturttu
yeni yapmaya basladi onun hosuna gitmeyen bisey dedigimde hemen kendini kusturttuyor ....... istah acan neler var ne yapiyim hani abur cuburda vermiyorum ki istahi kapansin .....

X