2009 Şubat Anneleri

Sevgili anneler yazdıklarınızı okudukca bızı ne kadar zor gunlerın bekledıgını goruyorum vede hiç şikayet etmemye calışıyorum .işimiz iş heralde.gazdı,sarılıktı,akıntıydı ,uykusuzluktu aman allahımm...demekkı cok cok buyuk bır sevgı herseye deger dedırtıyor...

meraba kizlar bisey sorucam benim sikayetlerim gittikce azalcagina cogaliyor CADIARZU
bir haftadan fazla zamandir vajina agrisi cekiyorum ,migde yanmalarim gecmedi
karin agrilarim var regli agrisi gibi cok hafif .......

sizdede vajina agrisi ceken varmi kizlar ??

meraba kıslar ben geldimmmm.nete fazla giremiyorum malum bebkten dolayı bir de misafirlerden fırsat kalmıyor......biraz daha rahatlayalım girip bakıcam...sonra hep beraber bebeklerimizi konuşurusss.....

ha birde bir şey diyeceğim.....doğumdan sonra sezeryan yada normal farketmez ...mutlaka beliniz sarın benim şuanda gmbeğin neredeyse yok gibi......doğumdan 3 gün sonra taktım hiç çıkarmıyorum....mutlaka rahatlığını göreceksiniz.......ek mnot yazayım dedim...hepiniz Allaha emanet olun.

ha birde bir şey diyeceğim.....doğumdan sonra sezeryan yada normal farketmez ...mutlaka beliniz sarın benim şuanda gmbeğin neredeyse yok gibi......doğumdan 3 gün sonra taktım hiç çıkarmıyorum....mutlaka rahatlığını göreceksiniz.......ek mnot yazayım dedim...hepiniz Allaha emanet olun.

canım gozun aydın olsun gec oldu ama temız oldu..allah analı babalı buyutsun senın dogumun sezeryan mı sezeryanlıyken karmnını nasıl sarıyorsun dıkışlerıne zarar olmuyor mu

canım gozun aydın olsun gec oldu ama temız oldu..allah analı babalı buyutsun senın dogumun sezeryan mı sezeryanlıyken karmnını nasıl sarıyorsun dıkışlerıne zarar olmuyor mu

evet sezeryan aam estetik...bende anlamadım dikiş yok gibi.......birde sağolsun benim doktorum süper bir cerrah......sezeryen olacksanız mutlaka estetik olsun...hem acısı az hemde görüntü...ben 2 günü banyo bile yapabildim...hatta doktorum şimdi rahat hareket edebilirsin 15 gün sonrada normal hayatına dönebilirsin dedi....herks saşırıyor bende.....kendimi normal doğum yapmış gibi hissediyorummm....

evet sezeryan aam estetik...bende anlamadım dikiş yok gibi.......birde sağolsun benim doktorum süper bir cerrah......sezeryen olacksanız mutlaka estetik olsun...hem acısı az hemde görüntü...ben 2 günü banyo bile yapabildim...hatta doktorum şimdi rahat hareket edebilirsin 15 gün sonrada normal hayatına dönebilirsin dedi....herks saşırıyor bende.....kendimi normal doğum yapmış gibi hissediyorummm....

canım sen yinede dikkat et kendine sana katılıyorum bende 18gün sezeryan oldum aynı senin gibi çok iyiyim sezeryan olduğum gün ayaklandım ağrı sancı bişi olmadı ama doktorum vücüdun normale dönmesi için 2yıl gerekli diyor iki yıl kendini sakınman lazım ben şimdi elimi soğuk suya vursam içim sızlıyo biraz sağuk gelse bacaklarım titriyo

kızlar valla bu kadar buraya alısıcamı bılmıyordum gelen gıden oluyor fazlasıyla kalabalığız esımde gıcık pc yı actırmıyo bana ama aklım hep burda ve sızde kım naptı acaba dıye dusunup duruyorum hep gozumu ayıramıyorum pcden ama accık azalsın gelen gıden daha sık gelıcem ıns

meraba kizlar bisey sorucam benim sikayetlerim gittikce azalcagina cogaliyor CADIARZU

Cimcime canım aynı sğrıları ben tam bir hafta çektim. Vajinam çıkacakmış gibi ağrıyordu. Senin doğum yakın da ondan bence. İnşallah bir nefeste kurtulursun.delikafadulden

canancım miyde ynmaları bendede devam ediyor hatta iyice tuhaflaştı önceden böyle değildi bulanıyo arada sırada regli ağrıları gibi ağrılar bendede başladı bu hafta vajina ağrısı yataktan kalkarken filan oluyor genelde birde benim ayaklarım hala şiş ve çok kaşınıyor gene tahlil yaptırdım temiz ama geçmedi bitürlü demekki artık normal bunlar

ay herkes doğurdu bebeklerden bahsediyor biz kaldık böyle kimselerde yok niye sessiz bu kadar burası sıkılıyorum evde doğum yapanlar bebişerlerden fırsat bulup giremiyor koca göbişler nerdesiniz ya

massalah..darısı basıma dr eli denilen sey bu olsa gerek bazılarının elı cok hafıf olur mus

canancım miyde ynmaları bendede devam ediyor hatta iyice tuhaflaştı önceden böyle değildi bulanıyo arada sırada regli ağrıları gibi ağrılar bendede başladı bu hafta vajina ağrısı yataktan kalkarken filan oluyor genelde birde benim ayaklarım hala şiş ve çok kaşınıyor gene tahlil yaptırdım temiz ama geçmedi bitürlü demekki artık normal bunlar

Cimcime canım aynı sğrıları ben tam bir hafta çektim. Vajinam çıkacakmış gibi ağrıyordu. Senin doğum yakın da ondan bence. İnşallah bir nefeste kurtulursun.delikafadulden

saolun canlarim enteresan ama bir iki saattir kendimi okadar fit hissediyorum ki oglumla müzik actik parti yapiyoruz dans ediyoruz teyzeleri evi temizlerken kaydirigubbakcemile3 :sm_cool: ayyy inanmiyorum normalde uykum gelirdi simdi hic uykum falan yok asiri hareketlendim biseyler oldu bi anda
vajina agrimda yok bi kac saattir :dance: göbegim olmasa hamileligimden süphe edicem kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bebiscim kayra kiiisss nazar demesin massallah sana walla tebrik ederim arkadasim seni son haftanda bile sinavlara girdin :nazar: :nazar: :nazar:
sen genede dikkat et cnm kendine uzan dinlen Şeniz

nesem yerinde benim bugün kocis giderken müzik actik dansa basladik kocisin agzi acik kaldi walla hani senin agrilarin vardi dedi :eek: gecti gittiiiiiiii :dance:
bide demezmi ben gidiyorum ana ogul parti yapiyorsunuz diye :roflol: kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
cigdemmmmmmmm kocise söleee izin versin birazcik pc ye girmene bizde cok özlüyoruz sekerim seniii ,kizariz kocisine haa ona göre özletmesin arkadasimizi bize Şeniz

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kzılar bende bugün doktordan geldim çatı muayenesi oldum korktuğum gibi değilmiş
hatta hiça acımadı
benim 2 martta günüm doluyor
doktor 2 marta yatış verdi
şimdilik normal doğum herşey yolunda
ama ben bekleme taraftarı değilim dedi ve 2 marta yatış verdi
ama anlamadım ben şimdi ben 2 martta gittiğimde sancım yoksa ne olcak suni sancımı vercek
sezeryanamı alcak
ben normal doğum istiyorum doktorda herşey yolunda normal olabilir dedi ama beklemedi
kafam çok karıştı

canim sevindim iyi gectigine kontrolün
ins,. istedigin gibi normal dogum olur hayatim doktoruna söylersin olmazsa ilk önce suni sanci verir ama simdiden söyliyim ben suni sanciyla dogum yaptim acilma olcagina kapanmada olabilirdi sezeryan tehlikesi var yani
bide daha cok sanci cekiliyor deniyor yada daha uzun sürebiliyormus normal dogumdan ( benim 8 dk sürmüstü suni sanciyla herkezdede ayni degil )

ins. istedigin gibi normal dogum yaparsin cnm :Saruboceq:

cimcime canım çok sağol bende sen gibi düşünüyorum
ama ogüne kadar doğum yada sancım olmazsa napçam mecbur yatçam dimi
napıyım yada
sezeryanda istemiyorum mecbur kalmadıkça

ins. normal olur cnm düsünüpte üzme kendini
ben ebemle konusmustum günde 3 fincan bögürtlenyapragi cay iciyorum rahmi yumusatiyor ve dogumu kolaylastiriyormus
36 inci haftadan sonra baslaniyor bu caya doktoruna danis istersen bende ise yaradi sanirim rahmimde yumusama aciklik var
icceksen 3 fincani gecmesin cnm :emir_bebek:

saolun canlarim enteresan ama bir iki saattir kendimi okadar fit hissediyorum ki oglumla müzik actik parti yapiyoruz dans ediyoruz teyzeleri evi temizlerken kaydirigubbakcemile3 :sm_cool: ayyy inanmiyorum normalde uykum gelirdi simdi hic uykum falan yok asiri hareketlendim biseyler oldu bi anda
vajina agrimda yok bi kac saattir :dance: göbegim olmasa hamileligimden süphe edicem kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bebiscim kayra kiiisss nazar demesin massallah sana walla tebrik ederim arkadasim seni son haftanda bile sinavlara girdin :nazar: :nazar: :nazar:
sen genede dikkat et cnm kendine uzan dinlen Şeniz

nesem yerinde benim bugün kocis giderken müzik actik dansa basladik kocisin agzi acik kaldi walla hani senin agrilarin vardi dedi :eek: gecti gittiiiiiiii :dance:
bide demezmi ben gidiyorum ana ogul parti yapiyorsunuz diye :roflol: kaydirigubbakcemile3

cimcime senin doğum yakın bence doğum yaklaştığında kadına allah tarafından bir enerji rahatlık gelirmiş doğumda ihtiyacı olucağı için sakın kendini temizliğe filan veripte yorma kendini doğuma sakla enerjini

cimcime senin doğum yakın bence doğum yaklaştığında kadına allah tarafından bir enerji rahatlık gelirmiş doğumda ihtiyacı olucağı için sakın kendini temizliğe filan veripte yorma kendini doğuma sakla enerjini

ins. hayatim yakindir :asigim: seninde bir iki günün kalmis en son nezaman gittin sen doktora cnm rahminde yumusama falan varmiydi ?? ins. ayni günlerde dogururuz delikafadulden

X