2009 Şubat Anneleri

sennur selam mesajında dıkkatımı cekmıştı ctesı gunu cınsıyetı öğrenıcem demışsın bellı oldumu ilk bellı olacak olan senınkı galıba aramızda .

Merhaba canım...evet ben çok merak ediyodum cinsiyetini..doktora gittik...herşeyine baktıktan sonra cinsiyeti için % 90 erkek dedi...ben çok şaşırdım..hem bu kadar kesin konuşmasına hemde ben hep kız gibi hissetmiş ona hazırlamıştım kendimi...niye bilmiyorum pek inanasım gelmiyor..yalnış olabilirmi bilmiyorum..gittiğimiz doktorda profösör...bir duvar büyüklüğündede ultrasonu var...öyle düşününce doğrudur belki diyorum ama genede daha 14. haftadayım..yani 13+2 deyim..bilemiyorum artık..hayırlısı olsun diyorum...sağlıklı olsunda başka birşey istemiyorum..

hayirli olsun canim ...bende çok merak ediyorum sabirsizlaniyorum öğrenmek için...benim bebişte sağ tarafta erkek diyorlar..hayirlisiyla sağlikli bi şekilde doğsunda ne farkeder kizmiş erkekmiş :)

Hayırıl olsun.Bizde erkek diye düsünüyoruz. Vakti gelince sabırsızlıkla cinsiyetini de öğrenmek istiyoruz.Sağlıklı olsunda.

hayirli olsun canim ...bende çok merak ediyorum sabirsizlaniyorum öğrenmek için...benim bebişte sağ tarafta erkek diyorlar..hayirlisiyla sağlikli bi şekilde doğsunda ne farkeder kizmiş erkekmiş :)

Aslında eğer erkek çıkarsa çok tezat olucak...çünkü inanırmısınız bütün takvimlerde kız çıkıyor..dediğin gibi erkek sağda derler ama inan 13 haftadır hep solumda hissediyorum..yani her ne olursa ağrı kasılma gibi hep solda...daha çok ekşi yiyorum...erkekte et tavuk yediirir..kızda sebze meyve derler...etten tavuktan acayip tiksindimmm..günde 5 porsiyon meyve yiyorum...veee cildimm...sivilcelendi..hani derler ya cirkinleştirir..erkek güzelleştirir..bilmiyorum ben sivilcelendim...yani demek istediğim eğer erkekse herşey tersine çıkmış olucak...
ben şu takvimlere pek itibar etmiyorum..çünkü zatteeeen %50 tutturma şansı var...tamamen aldatmaca..

kıslar benim sol taraftaydı bebek zaten ultrasonda da sol tarafta gördük ama geçen gittiğimizde baya oratalamaya başlamıştı ben çok zayıfladığım için çok çirkinleştim:)) acaba kızmı olurki :)))))

bugün kalp atışını dinlemeye gittim çok mutlu oldum bide yakalamak zor oldu tam bulduk derken diğer tarafa kayıyor:):):)umarım sağlıklı olur

YA BENDE EKŞİYİ ÇOK SEVİYORUM .ETTEN TAVUKTANSA TİKSİNMEDİM ...AY SİVİLCE İKİ TANECİK ÇIKTI GEÇTİ PEK SİVİLCE ÇIKMAZ BENDE...YE EKŞİYİ ÇIKAR AYŞEYİ...:)AY BİRAN ÖNCE ÖĞRENSEK:dance:

AY BENDE AYNAYA BAKIP BAKIP DURUYORUM ÇİRKİNLEŞTİMMİ ACEP DİYE AMA YOK HALA GÜZEL HATUNUM :):lepi:

arkadaşlar ben çıkıyorum artık yarın görüşmek üzre iş bitti çok şükür :))

bende de çirkinleşme sivilcelenme yok. cildim normal. kızlar bilmiyorum ki.. bakalım ya.

iki arkadaşımın da erkek ikisi de et yiyememiş. o da hep sağda hissediyodum diyo. fazla aşermemiş benim gibi. fazla bulantı da olmamış.

bence bu belirtiler karışık biraz, farklı da çıkabilir gibi geliyo bana.

sağlıklı olsunlar da bebişlerimiz :asigim:

inan bende aynı senin durumdayım, heran bebeğime bişey olacak gibi ödüm patlıyor, randevuma da 1hafta kaldı, geçmek bilmiyor, ama o okuduğun bölümü ben de okudum, öyle acılar bizi çok etkiliyor, en iyisi okumamak, sabret okuma, ben artık kesinlikle okumayacağım, psikolojimi iyice bozuyor, sanki aynı şeyleri ben de yaşayacakmışım gibi diken üstündeyim, korku filmi gibi...

ay bidakka ya geçen bende et yeme teşebbüsünde bulundum yiyemedim şimdi hatirladim
ama döner yedim
tavukta yedim
ay ilginç yaaa

kızlar benim karnımda belirmeye başladı, ben daha erken diye kendimi avutmaya çalışıyorum ama çevremdeki herkes belli olmaya başlamış diyor, karnıma eliledokunduğumda sertliğini ve portakal büyüklüğünde göbeğimi hissediyorum...

ben daha hiç bişey hissetmiyorum yaaaaa

ben daha hiç bişey hissetmiyorum yaaaaa

canım , takvimin doğruysa aramızda 1 hafta var, benim geçen hafta belli değildi, bu hafta belirginleşti, ama herkeste aynı olacak diye bişey yok, kiminin 4. ayda belli oluyor, yani kiminin erken kiminin geç belli oluyor, benim erken belli olması çok hoşuma gitti, hamile olduğumu anladım :lepi::lepi:Bakalım 4. ayda karnım nasıl olacak heyecanla bekliyorummmmsüprizzzzz

kızlar ağrı normal sonuçta rahim büyüyor kaslar geriliyor bebişlerimiz büyüyor ben 10+3 oldum bendede ara sıra ağrı oluyor tabi kanama olursa tehlikeli. Bende olumsuz mesajlar okuduğumda çok etkileniyorum valla allah herkesin bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına vermek nasip etsin. iki test yaptıran varmı bu arada ben yarın hormon tahlillerimi yaptırıcam sonraki hafta da ikili tst allah nasip ederse...

benimde belirginleşti valla çirkinleşme olmadı (sanırım :) ) sivilce oldu azıcık geçti

1 HAFTA DAHA BEKLEYELİ OZAMAN BAKALIM NE OLACAK

1 HAFTA DAHA BEKLEYELİ OZAMAN BAKALIM NE OLACAK

canım ben daha 2-3 gündür sertleşme hissediyorum. işte 10. haftadan sonra yukarı doğru büyümeye başlıyomuş. ondan hissediyoruz. senin de bi hafta sonra öyle olucak :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…