2009 Şubat Anneleri

aynı tarihteymiş bizimmmm. canım keşke yapmasaydın. ama bişey olmaz heralde doktorun bişey demediyse. ben makyaj bile yapmamaya çalışıyorum yine de. nolur nolmaz.

evet canım aynı tarihte doğumumuz sezeryan olursa 8 inde dedi muhtemelen öyle olur çünkü çok korkuyorummm.allah hepimizin bebeğini korusun:nazar:

kızlar galiba bebeğim gayet sağlıklı :emir_bebek: çünkü az önce yemek yedim ama çıkardım geri:1shok: ayy çok rahatladım ama ilk defa çıkardığıma bu kadar sevindim desem yeridir.tatlicadiarzu ama şimdide yemekten sonra ilacımı da almıstım(folic plus).e o da cıkmıstır.napcem ben şimdi:uhm: bidaha almama gerek varmı :uhm:

arkadaşlar çatlama konusuna gelelim. ilgilenenlerin dikkatine. sitede bir araştırma yaptım; en çok kullanılan krem markası lierac. faydasını gördüğünü söyleyenler var. kullanmayı düşünenler 3. aydan sonra cildimizi nemlendirmemiz gerekiyormuş. içeriğinde kakao yağı, e vitamin ve alfahidroksit olan ürünler faydalıymış. 3 ünü de içeren bir ürün var mıdır bilemiyorum. ama kakao yağını tavsiye eden çok. bilenler bilmeyenlere anlatsın:)

evet bi arkadaş da kakao yağını söyledi. öyle kararma olmazmış a.s güneşe çıkıp sürersen kararırmış :roflol:

bence sadece kakao yağı da deneyebiliriz. ben krem falan almak istemiyorum. içinde ne var belli deil onlarn.

kızlar galiba bebeğim gayet sağlıklı :emir_bebek: çünkü az önce yemek yedim ama çıkardım geri:1shok: ayy çok rahatladım ama ilk defa çıkardığıma bu kadar sevindim desem yeridir.tatlicadiarzu ama şimdide yemekten sonra ilacımı da almıstım(folic plus).e o da cıkmıstır.napcem ben şimdi:uhm: bidaha almama gerek varmı :uhm:

hemen sonra aldıysan ve hemen çıkardıysan ilaç da çıkmıştır heralde. bilmem kine istersen al tekrar.

bende sabah 8:30 civarında içmiştim folicplusumu ama 9:30 civarında cıkardım bişi olmuşmudur akşam bida içsem:çok üzgünüm:

valla kızlar bence bi doktorunuza sorun.

aslında folik plusla işimiz bitti ama tedbir olsun diye bu iki hafta da alıcaz.

bildiğim kadarıyla vücutta depolanmıyo. o yüzden alıyoruz vitamin olarak. yani fazla da alsanız bişey olmaz. bence yerine alabilirsiniz, ama yine de sorun dokturunuza derim.

ben hiç çıkarmadım o yüzden sormadım :asigim:

küçükkedicik dr un sana yaklaşık doğum tarihini söyledimi seninle günlerimiz aynı diye sorayım dedim biz daha doğum tarihini konuşamadık bu gidişimde konuşuruz heralde biraz sorunlu olduğu için hep onun üzerinde durdu adamcağız onu soramadım merakta ediyorum internette 16 şubat gözüküyo

SLM kızlar bende şubat annesiyim allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.kızlar birşey soracam size sizinde sancılarınız oluyormu kaltığınız zaman kasıklarda sertleşme oluyormu bende bazen sertleşme oluyor ama sancım hemen hergün yaşıyorum ama uzun sürmü kısa sizce sakıncalımı.

SLM kızlar bende şubat annesiyim allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.kızlar birşey soracam size sizinde sancılarınız oluyormu kaltığınız zaman kasıklarda sertleşme oluyormu bende bazen sertleşme oluyor ama sancım hemen hergün yaşıyorum ama uzun sürmü kısa sizce sakıncalımı.

amin canım aynı şeyi bende yaşıyoum ani hareket ettiğimde sancı giriyo sanki karnım sertleşti artık geçen gün dayanamadım dr umu aradım kanama lekelenme yoksa önemli bişi yok dedi bebek büyüdüğü için ağrı yapıyomuş normal dedi ama kendini yoma hep dinlenmeye çalış dedi bugünde hemşire tanıdığım okula geldi onada dedim karnım kasıklarım ağrıyo diye oda aynı şeyi dedi ağrın olduğunda hemen yat 1 - 2 saat bişi olmaz normal dedi panik yapmaya gerek yokmuş yani :sm_confused:a.s

amin canım aynı şeyi bende yaşıyoum ani hareket ettiğimde sancı giriyo sanki karnım sertleşti artık geçen gün dayanamadım dr umu aradım kanama lekelenme yoksa önemli bişi yok dedi bebek büyüdüğü için ağrı yapıyomuş normal dedi ama kendini yoma hep dinlenmeye çalış dedi bugünde hemşire tanıdığım okula geldi onada dedim karnım kasıklarım ağrıyo diye oda aynı şeyi dedi ağrın olduğunda hemen yat 1 - 2 saat bişi olmaz normal dedi panik yapmaya gerek yokmuş yani :sm_confused:a.s

canım ya ben çalışıyorum ve hiç dinlenemiyorum o yüzden çok zorluk çekiyorum.:CüvCüv:

küçükkedicik dr un sana yaklaşık doğum tarihini söyledimi seninle günlerimiz aynı diye sorayım dedim biz daha doğum tarihini konuşamadık bu gidişimde konuşuruz heralde biraz sorunlu olduğu için hep onun üzerinde durdu adamcağız onu soramadım merakta ediyorum internette 16 şubat gözüküyo

benim 18 şubat dedi ama tam belli olması 4-5. ayda olur heralde.

bende de ağrı oluyo bazen kızlar. özellikle eğilip doğrulduğumda.

bi de bazen yorulduğumda bel ağrım oluyo.

ama önemsemedim. dinlenince geçiyo. kanama yoksa korkmayın bence. ağrı geçiyosa sorun yoktur. büyüyolar ondan bence. geriliyo karnımız.

canım ya ben çalışıyorum ve hiç dinlenemiyorum o yüzden çok zorluk çekiyorum.:CüvCüv:

allah yardımcın olsun bende çalışıyorum ama işim rahat hep oturuyorum arkadaşlarıma yardımcı oluyolar ama yine insan yoruluyo eve gidince yatıyorum sabaha kadarjeyyar kendini fazla yormamaya çalış evde hep dinlen

nisan bence senin takvim yine yanlış bak bende 204 yazıyo sende 140 gamyoncuiremsu

yaa bu takvimi bana başka bir arkadaş yapmıştı ben bilmediğim için nasıl değiştiricem şimdi:çok üzgünüm:

aslında hafta doğru ama kalan gün yanlış çıkıyo :uhm:

bekle bakalım belki düzelir bi kaç güne.. olmazsa ben yardım ederim değiştiririz.

X