2009 Şubat Anneleri

ay kızlar nihayet kapı süsü ve şekerlerimizi de bitirdim kız kardeşim geldi bu gece bütün gece uğraştık ama değdi . Sonra da ağda faslı :KK43: artık kontrol ve bebk var sırada
picture.php

Ay kızlar yaa ben şekerdi süstü uğraşırken neler neler olmuş şok oldum okuyunca .
Öncelikle NESTLE canım gözün aydın bol bol emzir bebeğini de sarılığı düşsün allah analı babalı büyütmek nasip etsin 41 kere maşallah bebeğine .
VİDİ canım çok sevindim umarım ağrısız sancısız olmuştur doğumun gerçi tosbanı alınca unutmuşsundur sıkıntılarını allah acılarını göstermesin analı babalı büyütmek nasip etsin çoookkk mutlu bir bebek olsun .
ÖZLEMİMM canım demek gelenler nişanmış seninde ne güzel kuzun kucağındadır şimdi .Allah analı babalı büyütmek nasip etsin canım güle güle iyi günlerde büyüt bebeğini .
VEEEE hepinizin bebekleri gazsız sütünüz bol olsun .
Çok duygulandım kızlar ne kadar güzel bir günde birden fazla bebek haberi alır olduk hepsine sağlıklı bir hayat diliyorum:nazar:a.s.:1hug:

derincim ellerine sağlık hepsi çok güzel olmuşlar sendemi bu akşam ağdayla uğraştın aynı dert bendede vardı :)) son kez giriştim bitti artık korkuyodum yapamadan doğum olcak diye şimdi evin içnde işlerim kaldı ağarlaştım artık canım hiçbişey yapmak istemiyor

:CüvCüv:derincigim ellerine sağlık çok harika olumuş bebeginide kucagına sağlıcakla al :emir_bebek::CüvCüv:

dogum yapmış olan arkadaşlarımında gözleri aydın olsun sütleride bol olsun bebeciklerimizde gazsız olsun

:ecrin_bebek:derincigim ellerine sağlık çok harika olumuş bebeginide kucagına sağlıcakla al :CüvCüv:

çok sağolun kızlar beğenmenize gerçekten çooooookkkkk sevindim .Sizlerin yorumları çok önemli benim için .
Bu arada ağda için kesinlikle emla yı tavsiye ederim hiç birşey hissetmiyorsun fakat en az 1.5 saat bekleyince işe yarıyor hamile kaldığımdan beri çok canım yanıyordu normalde evde yarım saat süren ağda 10 dakikada bitiyor kullanın valla süper süper

günaydın kızlar.. vidicim gözün aydın çok çok sevindim hadi gelde anlat bize neler yaşadın.. tosbaanı ve seni öpüyorum. allah analı babalı büyütmek nasip etsin sağlıkla...
cimcimem o dediğin reğl ağrısı rahatsız etmeyecek şekilde bendede var ama az..
neyse kızlar ben karnımı doyurup çıkıyorum malum nst de tok olmak gerek. bu gün sezercik doğumumu konuşucaz eşimle gidiyoruz bakalım neler olacak gelince yazarım öptm kızlar.....

VİDİ ve NESTLE gözünüzaydın.. inanın her doğum haberi aldığımda yüreğim ağzıma geliyor artık. heyecanım son haddinde. heleki dün akşam ÖZLEMİM le konuştuktan sonra sıra bana ne zaman gelicek diye düşünür oldum.
ÖZLEMİM dün akşam 21.45 de oğluna cok şükür kavuştu... Eymen Tuğra bebek de artık listemizde yer alabilir yani..:emir_bebek:aradığımda annesiyle konuştum. kendisi daha ameliyattaydı. annesi bebeğin iyi olduğunu söyledi. :nazar:
ÖZLEMİM ile aramızda bir gün vardı.. ee sıra banada gelsin artık demifisfisfis bende size güzel haberler veririm inş. en kısa zamanda...öptüm hepinizi..........

günaydin güzel annelerrr

özlemimmmm canimm gözün aydin rabbim oglusuna saglik uzun ömür versinn :emir_bebek:
bakalim bugün kim dogum yapicak delikafadulden

derincim cok tatlilarr sekerlerin ve kapi süsün
hele sekerlerine bayildim hayatim pempe pembe cok seker

sibelcim cnm ins. en yakin zamanda oglunun sariligi gecerde eve gelir bebisin cnm
dualarim seninle a.s.

günaydın arkadaslar dogum yapan herkesi kutlarım allah saglıklı uzun bır omur nasıp etsın bebsılerınızle..az once doktordan geldım bebısım hala ters ustelık suyuda azalmaya baslamıs cok moralım bozuldu bu konuda bılgısı olan varmı acaba ........senağlama

heyoooooohihoyyythihoyyyt 3 bebiş birden :)):teytey::dance:

satdaşım vidicim tosbaana kavuştun demek en sonunda çok mutlu oldum

nestlecim oğluşumun adaşı da gelmiş yaşasın

Özlemimm nişan mıydı değil miydi derken yavruşun kucağında nihayetinde

hepinizin gözü aydın kızlar bebişleriniz inşallah sorunsuz emerler ve gaz problemleri olmaz
sarılık değerleri fazla yükselmeden normal hayatlarınıza devam edersiniz

ve herşeyden önemlisi inşallah sağlıklı mutlu huzurlu sevgi dolu geçirecekleri uzun bir hayatları olur

Dilra canım sana cevap yazmıştım nidilat ile ilgili ama sanırım gözünden kaçmış linkini vereyim
http://www.kadinlarkulubu.com/subat...ri-haydi-buraya-mesaj5193044.html#post5193044

günaydın güzel anneler
nestlecim ve vidicim gözünüz aydın canım allah kuzularınızı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin bol sütünüz olur inşallah
özlemim çok sevindim canım allah analı babalı büyütsün
derincim kapı süsün ve şekerlerin çok güzelllllll olmuş bayıldım pembiş pembiş

cimcimecim doktorumuz herşeyin normal olduğunu söyledi. salı günü tekrar gidicem bakalım sonuç ne olacak?
bizim oğluş sevdi yerini gelmeye niyeti yok canım

aman allahım bebişler fazlaalaşmışş.
vidicim özlemcim nestlecim allah tamamını erdirsin inşallah yawrularınıza uzun uzun ömürler versin inşallah

ay kızlar 3 günüm var ama tık yok ne agrı ne acılma.gectigimiz pazartesi doktor baktı acılma yok bidaha pazartesi gel dedi.zaten agrım olcakmıs gibide gelmiyo hiç napıcamı bilmiyorum:a015:

derincim süslerin şekerlerin çok güzel ve kibar olmuşlar
ellerine sağlık
allah kullandığın günü göstersin bizlere hayırlısıyla

X