2009 Şubat Anneleri

hepinize iyi akşamlar kızlar,Annişler bebişlerini hamişler göbüşlerini büyütüyor, bende az önce nst ye gittim 36-37ye kadar çıktı sancılar, doğum olması için kaç olması gerekiyor

iyi akşamlar canım,sanırım doğum için öyle belli bi rakam yok canım.çünkü 2 hafta önce bende 80-90 üstüydü doktor hemen açılma varmı diye baktı ama bişiy yoktu,bugün 75 üstü 2-3 tane çıktı,genelde 15-25 arası kaldı ama açılma başlamıştı.

özlemcim her zaman olan akıntılardan daha fazla ve yoğundu bikaç saniye boyunca aktığını hisettim yani ılık bi şekilde.

kızlar bu arada benim sancılarım artmaya başladı galiba,çok fazla kasılmaya başladı ve sürekli wcdeyim ayakta olduğum an çişim geliyor:) neys ebenden bu kadar bu gece,haberdar ederim gelişmeleri,öptüm hepinzii,ii geceler

iyi geceler kızlar bugün dr gitmiştim demiştimya drum erken dogum başlangıcı diye bana erken dogum önleyi ilaç verdi ilaçın adı nidilat 10 m ben o hapı içtikten sonra baş agrısından duramıyorum bu ilacı kullanan varmı hiç aranızda sancımda devam ediyor birde o agrının yanına baş agrısıda eklendi bu ilacı veren kendi dogum yapacagım drum degil benim drumun yeri 3 saatlik yol doguma oraya gidecem eger geçmezse kendi dogum yapacagım hastaneye gidecem cuma günü cenabı allah sizlerede kolaylık versin banada dualarınızı bekliyorum bebişlerimizi saglıcakla kucaklarımıza alalım

VİDİ hayırlı haberlerini bekliyoruz. bizi fırsat buldukça haberdar et..heyecanlandım bak..

S.ASLAN ben de aynı dertten muzdariptim emzik verdim şimdi çok rahatım. her çocuk almıyomuş ama bizim oğlan pek sevdi. annem bana doğar doğmaz vermiş baktım damağımda falan bi sorun yok bende vereyim dedim. )))

canlarim ben uyuyamadim dünden 4 saatlik uykuyla duruyorum
yatakta döndüm durdum uyuyamadim bi türlü ........ cok canim SIKILIYOR ... karnima agrilar girip duruyo bir saattir karnim tas gibi ...

artik cogumuzun uyku sorunu var sanirim
benim uykum geldide kafamdaki soru isaretleri yüzünden bi türlü uykuya dalamiyorum (

ne zaman gidiceksin bebiscimkayra doktoruna ?? ins. en yakin zamanda gelir hayatim bebegin

merhabalar sizler hamilelikten ben de bebekle ugraşmaktan uyuyamıyorum yani uyku sorunu bitmiyor arkadaşlar allah yardımcınız olsun ben kızımı dogurdum ve rahatladım biraz da olsa

artik cogumuzun uyku sorunu var sanirim
benim uykum geldide kafamdaki soru isaretleri yüzünden bi türlü uykuya dalamiyorum (

ne zaman gidiceksin bebiscimkayra doktoruna ?? ins. en yakin zamanda gelir hayatim bebegin

cumartesi gidicem canım ve o zamanda karar verilir artık....çok sıkıldım cimcime çok...........hamilelikten değil belirsizlikten..................

kızlar saat 10 dan beri öyle güzel uyumuşumki iki üç kere tuvalete kalkmam dışında ağrılarım devam ediyo ama çok ta rahatsız edici değil ebe sancıları görünce erken doğum hapı kullanıyo musun dedi hayır dedim sonra 18 şubat doktor zaten 1 den itibaren bekliyo dedim sonra bişey demedi muayne etti işte artık erken doğuma girmiyo dimi kızlar 38+3 üm. bide bu ağrılar nstde çıkmıyo kasıldığı zaman oluyo ve o bende çok sık oluyo sancı 80 ne çıktı ama tık yok şimdi girsem daha fazla çıkıcak eminim hayırlısı artık ebe bebeğin hareketlerini çok iyi takip et dedi
aybüke ssaslan maşallah bebişlerinize

Son düzenleme:
günaydın kızlar..ay bu gece uykum resmen ..iç oldu,kaç kere tuvalete gittim hiç bimiyorum.bu arada yaklaşık 2 saat öncede nişan geldi,böyle koyu kahve sümüksü bi akıntı oldu bi anda.doktoru aradım ağrın yoksa sabahı bekleyelim dedi.saat 9 da muayneye gideceğim.Ay heycandan ölcem sanırım,ufak ufak tırsmaya başladım doğrusu.hadi hayırlısı artık:)

güzel annişler ben hazırlandım şimdi çıkıcam muayne için ama eve tekrar yollamaz gibi geliyor çünkü sancılarım sıklaşmaya başladı.Bizim için dua edin olurmu,bende edicem doğuma girersem hepimiz için.öpüyorum kocaman
bide hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız:asigim::1hug:

ay canım hadi hayırlısı muhtemelen doğurursun bugün dualarım seninle hayılısıyla bebişini al kucağına allah kolay doğumlar nasip etsin bizlere

hayatim iyi haberlerini bekliyoruz cok heyecanlandim yaa
bizi habersiz birakmayin ,duaarimiz seninle cnm....

sunseet cnm bu zamandan sonra yapilan dogumlar erken dogum sayilmiyor diye biliyorum ben bile 37+3 üm sanirim simdi dogursam bi sorun cikmaz diye düsünüyorum bebek tüm organlarini tamamlamis oluyor bu haftalarda bundan sonra artik kilo aliyor
umarim yardimci olmustur ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…