2009 Şubat Anneleri

hadı bakalım subat annelerı accuk bısı kaldık zaten subat annesı dılekte sanırım yarın sabaha doğurmus olur hast su anda oda hbr alır almaz haber guvercınınız olaraktan hbr verırım sıze

ay gitti bizimkiler de bende banyo falan yaptım keyif yapıyorum şimdi .
CGDMABKY taşıma koltuğu derken pusetmi yani ilk zamanlarda çok gerekli bence ama çok pahalı birşey almaya gerek yok bence ilk etapta sonra araba koltuğu alırsın onlarda tuzlu zaten ne demişler devir tasarruf devri :))))

kızlar internette gezinirken milupanın sayfasına denk geldim belki yeni çıkmıştır belki de ben yeni gördüm ama paylaşayım dedim . premeture ve düşük doğum ağırlıklı olan bebklere anne sütünü zenginleştirmek için çıkmış ekstra protein ve enerji içeriyormuş aklımızda bulunsun dedim adı EOPROTİN arkadaşlar erken doğum yapan arkadaşlara bir faydası dokunur belki

kizlar ya dilegin atesi vardi bugün doktora yada hastaneye gidicekti noldu acaba haber vericekti yazmamis daha msne
haberi olan varmi benim sesim cikmiyoru dakkada bir öksürüyorum öyle olmasam hemen aricam
ins. biseyi yoktur ben iyice merak etmeye basladim yaaaaa

derin sekerimmm senin takvimin geriden geliyor 35 +6 olmasi gerek sadece 35 yaziyor

kızlar dılek arkadasımızda kızını kucağına sağ salım almıs normal doğum yapmıs 3600 grm kızı gayet sağlıklı hbr verım dedım hade subat annelerı kac kısı kaldık surda doğuralım da bıtsın subat olayı ocak annesı olalım hepımız ben yannıs kalcam bu gıdısle subatta korkarım ben yanlız basımaaaaaaaaaaaaa

sağol çiğdemcim müjdeli haber için
e hadi gözümüz aydın tekrar
günde 2ye mi çıktı doğum haberleri :)
neyseki hepsi sağlıklılar

ooooooo, ne guzel valla, doguran dogurana, benimde sancilar oluyo ama cok sIk araliklarla olmadigi icin daha dogum icin erken.Bakalim sonumuz ne olacak.carsamba gunu ebeye gidicem, bebegin dogum kanalina girdiginden eminim ama dogum ne kadar yakin onuda ögrenmek istiyorum.
Bu arada hangi dilek? dogumu yapan

valla şubata çok az anne kalıcak bu gidişle kızlar
bebişim09 sancım var falan deyip yat sen anlarlar herhalde bu kadar anlayışsız olunmaz son haftalardayız hepimiz rahat etmekte zorlanıyoruz zaten insanların anlayışlı olup rahatsız etmemesi gerek
kızlar benimde regl sancısı gibi sancılarım oluyor aşağıya doğru baskı yapıyor özellikle geceleri daha da artıyor

vallahide arkadaşın dediğ gibi şubata hamiş kalmıcak bizim gruptan normalde benim 2 si sezeryan ama kaşıntı problemi var bende belki bu cumada olbilirr

beyza kacici haftadasin cnm ?
benim nst de sanci cikmamisti 35 haftalikken gittigimde ama iki üc gündür agrim var ozamanlar agrilarim olmuyordu hic
doktorum cikmamasida normal zaten demisti
ama bu yalanci dogum sancilari cikmiyor sanirim nst de dimi ? bilen varmi kizlar ???

Son düzenleyen: Moderatör:
vallahide arkadaşın dediğ gibi şubata hamiş kalmıcak bizim gruptan normalde benim 2 si sezeryan ama kaşıntı problemi var bende belki bu cumada olbilirr

gecmis olsun cnm
cidden subat annelerinden bi kac kisi kalicaz sanirim baksana senin dogumda yaklasmis cnm hihoyyyt

kimsecikler kalmadimi kizlarrrrrr bende ders calisiyorum ama arada sirada bi bakiyorum herkez uyumaya gitti sanirim koca göbüslerleeee kaydirigubbakcemile3

iyi geceler kızlar umarım herkes iyidir..cimcimecim sende iyisindir umarım,iyi ol artık öksürme..doğum yapan arkadaşlarımızıda kutluyorum,sağlıkla büyütsünler bebişlerini..bu arada 39.haftama giriyorum ama halen sancım falan yok,karnımda henüz aşağı inmedi(doğum kanalı derler ya)..neyse herkese iyi uykular...

gelir senin bebiste yakinda esencim
ins. kendiliginden ve zamaninda gelir bebisler )

iyi geceler sanada cnm

iyigeceler kızlar bendede misafir vardı daha yeni gttiler valla anlamayan anlamıyo arkadarlar ne yaparsanız yapın yüzsüzler yani halimi görüyorlar şiştim elimayağım patlıcak gibi oturamıyorum ofladım pufladım akşamdan beri ama nafie insan olan anlardı valla buarada dilek doğum yapmış ama hangi dilek ben çıkaramdım yanlız normal olduğuna çok sevindim sezeyanla açtık sezeyanla bitçek diye düşünüyordum valla ilk normal doğuran arkadaşımız oldu hihoyyythihoyyyt

şşaırdım benim takvimim neden bozuldu acaba birde midem kaynıyorrrrr kaynıyormuşşşş yani bu gece başladı 1 saat kadar öncee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…