2009 Şubat Anneleri

selam kızlar
ne hoş ya her açtığımda güzel bir haber alıyorum
yalnız bu gidişle şubat anneliğini mart annelerine bırakacağız
zira şubatta doğuracak kimse kalmayacak :))
bızdıklar sağlıkla çoğalıyorlar ne mutlu bizlere

bu arada sezeryan sonrası dikiş üzerindeki kısımda sarkma olduğu için endişelenmişsiniz
evet oluyor kızlar ama sanırım zamanla iyice azalacak
çünkü benim ilk günlerdeki halini düşününce
ayna olmadan dikişlerin olduğu kısmı göremiyordum
fakat gittikçe azaldı
sarkması çok doğal
kucağımdaki o şirin varlığın o kadarcık yerde olduğunu düşününce bu bölgenin ne kadar esnediğini siz hesap edin bence
zamanla toparlanacak elbette
bunlar ufak şeyler takmayın kafanızı
bakın benim bızdık 16 günlük oldu bile

baharcım seninde yakındır artık fazla beklemzsin gibi geliyo bana :emir_bebek::emir_bebek:

inşallaaahhh canım ya bebişin daha fazla büyümesindende kokuyorum açıkçası doğum zorlaşacak diyeCADIARZU
kız telefonları açmıyoruz gelicekler diye, yine anlamıyolar yine anlamıyolar, eşim yorgunum diyo alksınlar diye benim zor kıpırdadığımı bildikleri halde hep bizeler bebiş doğduktan sonra hiç gitmezler yatıyada kalırlar kötükedihüso bıktırıyolar açıkçası insanı soğutuyolar,her zil çaldığında eşim yine geldiler diye ne yapacağını şaşırıyor..
bıkttıııııımmmmmmmmmm söylesekte anlamak istemiyolar ve hemen küsüyo annesi herşeye:mymeka:....

canım sizlerin şu andaki ruh halini çok iyi biliyorum
moral vermek amacıyla değil gerçekleri öğrenmeniz için yazdım

daha önce tatoşun dikişlerinin resmini görünce nasıl moralimiz bozulmuştu
keşke üzerinde bant olmasaydı da size benim dikişin resmini çekebilseydim ama bantı çıkartana kadar kıl-tüy problemi oluştuğundan resim koyamadım
fakat inanın sadece ince bir çizgi halinde benimki
bu da kişiden kişiye değiiyor tabi
benim dikiş resmine şartlanıp daha farklı bir şeyle karşılaşsaydınız o da moral bozucu olabilirdi belki
bu gibi şeyler sanırım tamamen şansla alakalı

benim karnım bayağı aşağıda baskıdan oturduğum yerden kalkamıyorum çok sancı yapıyor göbüşümün alt kısmı..
hatta yattığım yerden dönmek işkence gibi geliyo bana :KK43:(

canım sizlerin şu andaki ruh halini çok iyi biliyorum
moral vermek amacıyla değil gerçekleri öğrenmeniz için yazdım

daha önce tatoşun dikişlerinin resmini görünce nasıl moralimiz bozulmuştu
keşke üzerinde bant olmasaydı da size benim dikişin resmini çekebilseydim ama bantı çıkartana kadar kıl-tüy problemi oluştuğundan resim koyamadım
fakat inanın sadece ince bir çizgi halinde benimki
bu da kişiden kişiye değiiyor tabi
benim dikiş resmine şartlanıp daha farklı bir şeyle karşılaşsaydınız o da moral bozucu olabilirdi belki
bu gibi şeyler sanırım tamamen şansla alakalı

canım senin dikişin gizli dikiş ondan sadece tek çizgi var, özelde olunca öyle ama devlete bağlı doğum olursa belli bi miktar para ödeyip gizli dikiş yaptırabiliyosun yani tamamen duygusal :çok üzgünüm:..

benımde bebek assa ındı ıyıce artık doktorda son kontrolde bırıncı evresı tamamlanmıs bebek doğum kanalında gıbı bısıler soledı yannıs hatırlamıyosam sızce ben ne zaman doğururum acep doktor bı onu dmedı bana bıd ben daha tasım akoltuğu almadım kızlar ya sız ne aldınız cok pahalı bıseye gerek varmı almısken kıyıpta paraya ıyı bıseymı alsam yoksa cok kullanmayız cok gerek yokmu karar veremedım anne oln arkıdısler yardım edermısınız bu konuda

Selam kızlar iyi pazarlar öğlen eşim maça gitti bende hemen girerim nete diyordum ama eşim çıkmak üzereyken görümcem geldi . 2 saat oturdu ne kahve sordum ne çay akşam da maçı izlemek için çıkacaklar ay gıcıklar yaa
Bebişim sizinkilerde hepten geri herhalde saat 3 e kadar oturulurmu yaaa dangalaklık resmen ben yatıyorum deyip yatsaydın
yaaaaaa kızlar doğurmayın ne olurrrr çooookkkk erken daha böyle giderse ben cimcime ve cgdmabky kalıcak :)))))))

hihoyyyt meleklerimizin gelmesine az kaldı. rabbim hayırlısıyla yavrularımızı kucağımızı almayı nasip etsin.benim minişimde bastırıyo artık hazırlıklara başladı :emir_bebek: delikafadulden

Selam kızlar iyi pazarlar öğlen eşim maça gitti bende hemen girerim nete diyordum ama eşim çıkmak üzereyken görümcem geldi . 2 saat oturdu ne kahve sordum ne çay akşam da maçı izlemek için çıkacaklar ay gıcıklar yaa
Bebişim sizinkilerde hepten geri herhalde saat 3 e kadar oturulurmu yaaa dangalaklık resmen ben yatıyorum deyip yatsaydın
yaaaaaa kızlar doğurmayın ne olurrrr çooookkkk erken daha böyle giderse ben cimcime ve cgdmabky kalıcak :)))))))

sorma canım yaaa anlamakmı istemiyolar gözlerim kapanıyo hala oturuyolar bide öyle boş oturmak yok patlamış mısırına kadar istiyolar..
bide biz kalkmalarını beklerken görümcemin kocası nescafe istemezmi hepten çıldırdım yok dedim bitmişti zaten ondan sonrada kalktılar onuda yapsak dahada otururlardı herhalde..hakikaten çok anlayışsızlar:eek:klava:kaynana bugün gelemedi diye çatlıyodur sinirden ohhh canıma geğsin..

sorma canım yaaa anlamakmı istemiyolar gözlerim kapanıyo hala oturuyolar bide öyle boş oturmak yok patlamış mısırına kadar istiyolar..
bide biz kalkmalarını beklerken görümcemin kocası nescafe istemezmi hepten çıldırdım yok dedim bitmişti zaten ondan sonrada kalktılar onuda yapsak dahada otururlardı herhalde..hakikaten çok anlayışsızlar:eek:klava:kaynana bugün gelemedi diye çatlıyodur sinirden ohhh canıma geğsin..

ya varya en sinir olduğum şey kötükedihüso ama bak insanı çıldırtır bunlar utanmazlar işte napcan.yüz gösterme sende ya.bak çok sinir oldum:enbuyukkk: neyse çok daha kötü şeyler söylerim şimdi olmaz.sen sinirlenme cnm az kalmış bak bebeişine kavuşmaya.hihoyyyt

kaydirigubbakcemile3 cok iyi demisssin walla cnm
doguranlarin haberlerini okuyunca sanki ben hic doguramicakmisim gibi geliyor sanki ömrümün sonuna kadar böyle kalicakmisim kaydirigubbakcemile3

bebisim cnm derin hakli keske uykum var diyip yatsaydin .. olmazki böyle gece 3 e kadar oturmalar senin agrin var bide iyice dinlenmen gerek
kesin bu gece doguracak diyip basinda dogurmani beklediler sanirim Çok üzgünüm çoook
bebede gelince böyle 3 lere kadar otururlarsa isin is esin konussun cnm kayinvalidenle
düsünemiyorlar artik bazi seyleri :kızgın:

ilk defa dünden beri kasiklarimda cok hafif agri vardi
sizin agrilarda kasik bölgesinde oluyor dimi regli agrisi gibiydi
yalanci dogum sancisimiydi acaba öyleyse onlar nst de cikiyormu kizlar :uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
kaydirigubbakcemile3 cok iyi demisssin walla cnm
doguranlarin haberlerini okuyunca sanki ben hic doguramicakmisim gibi geliyor sanki ömrümün sonuna kadar böyle kalicakmisim kaydirigubbakcemile3

bebisim cnm derin hakli keske uykum var diyip yatsaydin .. olmazki böyle gece 3 e kadar oturmalar senin agrin var bide iyice dinlenmen gerek
kesin bu gece doguracak sandilar heralde basinda dogurmanimi beklediler acaba Çok üzgünüm çoook
bebede gelince böyle 3 lere kadar otururlarsa isin is esin konussun cnm kayinvalidenle
düsünemiyorlar artik bazi seyleri :kızgın:

ilk defa dünden beri kasiklarimda cok hafif agri vardi
sizin agrilarda kasik bölgesinde oluyor dimi regli agrisi gibiydi
yalanci dogum sancisimiydi acaba öyleyse onlar nst de cikiyormu kizlar :uhm:

ben 37. hafatya girdim.ağrılar kasıklarda adet ağrısına benziyo ama geçici bilmem yalancımı ama gerçeği olsa bence anlarız delikafaduldendaha dün giridm nst ye öyle bişey çıkmadı

canim bundan sonra aksamlari erken yatiyoruz diyin mutlaka
yada onlar yüzsüzse sizde süzsüz olun kusura bakmayin biz uyumaya gidiyoruz diyin
umarim bi ise yarar ben kafayi yerdim yaaaaa kötükedihüso

cimcime sorma canım eşim yüzlerine vuruyor ben sevmiyorum misafiri falan diyo eşime bişey demiyolar cvp vermiyolar o yokken kaynana diyeceğini diyo bana bi tane oğlışu varmış kimse arasına engel koyamazmış hele bi gün bi kavgada demezmi bana bugüne kadar senmi vardın, senin yüzünden oğluşum eskisi kadar arayıp srmuyo beni gibi laflar söylemezmi ama eşim yokken o varken çıt yok!kötükedihüso çok içten pazarlıklı..neyse sallayalım bu konuyu annem geldi kaçtım ben byesss

ben 37. hafatya girdim.ağrılar kasıklarda adet ağrısına benziyo ama geçici bilmem yalancımı ama gerçeği olsa bence anlarız delikafaduldendaha dün giridm nst ye öyle bişey çıkmadı

delikafadulden gercek olsa duramazdik yerimizde cnm kesinlikle kendisini belli ediyor dogum sancisi :teselli:

cimcime sorma canım eşim yüzlerine vuruyor ben sevmiyorum misafiri falan diyo eşime bişey demiyolar cvp vermiyolar o yokken kaynana diyeceğini diyo bana bi tane oğlışu varmış kimse arasına engel koyamazmış hele bi gün bi kavgada demezmi bana bugüne kadar senmi vardın, senin yüzünden oğluşum eskisi kadar arayıp srmuyo beni gibi laflar söylemezmi ama eşim yokken o varken çıt yok!kötükedihüso çok içten pazarlıklı..neyse sallayalım bu konuyu annem geldi kaçtım ben byesss

:1shok: :1shok: :1shok: inanmiyorum yaaaaa yuhhh yani baska ne denirki
esine anlat canim bu durumu bence ,cidden cok icten pazarliklilarmis kötükedihüso

aslinda ben senin yerinde olsam yapcagimi bilirdim ama sana kalkip simdi bunu yap diyemem ,Allah yardimcin olsun hayatim onlarida Allaha HAVALE ediyorum :kızgın:

kizlar benim yine migde bulantim tuttu offf cok kötü yaa uzaninca daha cok migdem bulaniyor sanki her an cikartcakmisim gibi mirmirmirmir

bebeşim09 canım numara yapmak iyi değil ama benim sancım var falan de eşinde sen içeri geç yat falan desin artık anlarlar herhalde.iyiki gelenim gidenim yok benim kendime halim yok birde başkasınamı hizmet edeceğim.

X