2009 Şubat Anneleri

gözün aydın canım inşşallah birdaha yaşamazsınız emzirme kousunda bende bende illa emziririm diyorum anlamadığım süt yetmiyormu doymadığı içinmi mamaya başladınız

belki biz erken doğum yaptığımızdan olabilir. 10 günde falan ancak rayına oturuyormuş galiba süt gelmesi

canım ilk olarak belki erken doğum olduğundan emme refleksleri tam gelişmemiş oluyor
bir de mesela benim için ebe hemşirelerimizin dediğine göre oğluşun ağzı küçük meme başı daha büyük olduğundan tam olarak memeyi kavrayamıyormuş bu yüzden sinir yapıp ağlıyordu ağlarken ve tam kavrayamadığından hava yutuyordu ve bu da gaz sancısına sebep oldu
gazı varken oğluşa hiçbir şekilde ne göğsümden ne de biberondan emziremiyorum
gaz çıkmadan devam etmiyor beslenmeye
tam bir kısırdöngü anlayacağınız
bu arada sibellasın dediği gibi bir emzirmede çok rahatken diğerinde tam kavrayamazsa meme ucunu emerse kimi can acısından ağlayarak kimi de yere ayaklarımla vurarak ancak emzirebiliyorum

kıslar selam ben LEBİS ..siteye uzun süredir giremiyordum yeni üyelik aldım. sizden cok uzak kaldım.. bebeği olan herkesi kutluyorum.
SİBELLAS bebeğin cok güzel bitanem.. allah sağlık versin. darısı başımıza artık..

evet yaa sevindim sonunda girebildigine cnm hihoyyyt
hosgeldin :içelim:

slm kızlar noluyo bu erken gelen bebeişlerimize neden böyle sarılık oluyorlar
engellemenin bir yolu yok mu ???
çok üzülüyorum bunları da duyunca
zaten bu ara herşey bana zıt gidiyor sanki
eşim yıl başında işten çıkartıldı
bizim doğum parasını eşimin ailesi vericekti
aldığımız üç kuruş tazminatla evimin kirasını ödeyip bazı ödeneceklerimi kapatıcaktım
onu da eşimden almış ailesi
paraya ihtiyaçları varmış eşimin amcasına borçları varmış
velhasıl elimize geçen üç kuruşuda onlara verdi eşim
ama ödenecekleri sorduğumda bilmiyorum diyor
yani şimdi hem işsiz hem parasız
oturuyor
siz bana söyleyin ne yapayım ben
günlerdir adamın başının etini yiyorum
ama nafile
giden gitti bi kere

Canım ya kolay değil ne desen haklısın, ama bebişini düşünüp fazla sıkmamaya çalış kendini,

dilaracım eşinin ailesi zor durumda olduğunuzu bilmiyormu? ele olan borç mu önemli yoksa akrabaya olan borç mu? ele oldumu borç kapıya dayanır ama akraba idare eder.. eşindede hata var..ama çokta üstüne gitme bebeğini ve kendini üzme..

bugün göğüs uçlarım sürekli çıkıyor ve sızlıyor? sizlerdede varmı böyle bi durum?
keşke bugün doğursam drum nöbetçi sabaha kadar, ve yarından itibaren 1 hafta izinli ((
o gelene kadar doğururum ben kesin..(

kızlar slm..yarın bebiş fotoğraflarının çekimi başlayacak...stüdyo çekimleri yapılacak önce hamileyken...o yüzden kuaföre gideceğim bugün..bir bakım bir bakım sormayın...şimdi size 2 soru..sizce humana still tea yi önceden içmenin bir faydası olur mu? çıkmışken eczaneden alayım diyorum...ayrıca şu göğüs kremini de acaba kullanmaya başlasam mı önceden? doktorum çok bir faydası olmaz demişti ama...bakarsınız işe yarar..duyuyorum yeni annelerden çok göğüs ağrısı çekiyorlarmış...ne dersiniz???

göğüs kreminizi lütfen ihmal etmeyin. sürün şimdiden. ben erken doğm yapınca başlayamadım şimdi ağlaya ağlaya emziriyorum.

cnm gögüs uçları için lansinoh kullan, ben çok iyi olduğunu duymuştum, şimdiden başladım kullanmaya

nestle bende doğum fotosu çektiricem, hamilelik fotosu için de 31 ocakta gidicez eşimle, ya ben ne giyeceğime karar veremedim, sen yazlık mı kışlık kıyafetlemi çektireceksin fotoları

moral vermeye çalıştığınız için teşekkürler kızlar
alah hepimizin yardımcısı olsun demekten başka bişey gelmiyor elimden şu anda zaten

moral vermeye çalıştığınız için teşekkürler kızlar
alah hepimizin yardımcısı olsun demekten başka bişey gelmiyor elimden şu anda zaten

Canım bu zamanda çok zor valla
ve beraberinde çekilen sıkıntılar aallah yardımcın olsun canım.
Umarım herşey en kısa zamanda düzelir.

iyiakşamlar kızlar alışverişten geldim ama çok yoruldum yine ya artık doğuma kadar evden çıkmak istemiyorum kızıma nevresim takımı aldım geceliğimi aldım birde yenidoğan bezi aldım nolurnolmaz hastaneye onu götürücem bende size bişey sormak istiyorum ben hastane için çantaya ıslak mendil koydum eve gelince pamuk kullanıcam ama hastanede ıslak mendil daha pratik olurgibi geldi sizce napıyım karar veremedim orayad mı pamuk götürsem birde humananın fiyatı nekadar kızlar merak ettim bende alıyım olmazssa

Son düzenleme:
nestle bende doğum fotosu çektiricem, hamilelik fotosu için de 31 ocakta gidicez eşimle, ya ben ne giyeceğime karar veremedim, sen yazlık mı kışlık kıyafetlemi çektireceksin fotoları

hayatım fotoğrafçın seni yönlendirecektir...bizden bir tane tamamen siyah kıyafet istedi...bende siyah pantolon - siyah balıkçı giyeceğim..ayrıca alternatiflerle de çekecek...siyah/ beyaz bir jilem var onu götüreceğim yanımda...gri taşlı bir tişört götüreceğim...bir de gittigidiyordan espirili tişörtlerden almıştım onu götüreceğim...üzerinde sütçü anne...taze ve günlük süt yazıyor...

Saçı başı yaptırdım kızlar...humana almayı unuttum.. O yüzden fiyatını yazamıyorum..madem öyle göğüs ucu kremine pazartesi itibariyle başlayayım...gerçi doktorum çok uğraşma göğüslerinle..doğumu erken başlatabilir diyor..ama zaten 2 şubata ne kaldı...

canım unibaby yenidoğan ıslak pamuk mendil var ondan al hastaneye
ebe hemşireler de uygun olduğunu söylediler

bu arada humana still tee 15-17tl civarında netten bulduğuma göre

meraba kıslar doğumum hala olmadı...doktora tekrar gittik açıklık yeterli değil.eve geldik bakalım beeyimiz ne zaman gelecekkk...hayır tam doğum moduyla gitmiştim...neyse kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…