2009 Şubat Anneleri

Kızlar merhaba nasılsınız;
bugün doğuran yok heralde.delikafadulden
Ben de şimdi doktordan geliyorum. Doktor 36 haftan bitti artık doğurabilirsin izin veriyorum dedi. Ama ben 2 hafta daha dedim. Zaten 2 hafta sonra normal mi, sezaryam mı ona karar vereceğiz. Ben normal doğumdan korkuyorum ya:çok üzgünüm: Bu arada oğlum 3000 gr olmuş teyzeleri. Süzünü yine iki eliyle kapattı. Göstermedi. Çok çirkin galiba.:roflol:
Kızlar bu süt yapan çay heryerde var mı? Yani eczanelerde var mı?
Doktor artık lanisoh gögüs kremi kullan artık dedi.
Hepinizi öptüm.:teytey:

herkese selam
SSASLAN nihayet kavuşmuşsun evine güle güle gez dolaş evinde .Yok ben anlatıyorum eşime sürekli sizleri kadınlar kulubunu görünce anladı zaten cevap yazmadık buradan haberleştik diye .
Dilara allah yardımcınız olsun canım bizim bebekler kriz bebekleri oldu talihleri sonradan değişir inşallah hepsinin canını sıkma yinede :))
Bizde bugün dr.a gittik ben yine 2 kilo almışım 11 kg oldu oldu toplamda 12 ile giderim doğuma diyordum ama 14- 15 i görcez galiba böyle giderse
fakat nerdeyse aldığım kilonun yarısını bebiş almış bu sefer 2660 gr geldi nerdeyse 700 gr.almış 15 günde boyumuz da 45.5 cm 3500 civarı doğar dedi dr. 15 gün sonra çatı muayenemiz var (( dr.dan sonra alışverişe gittik ben gecelik almamaıştım ama dr. gerekir dedi allahtan güzel birşey bulabildim diğerleri hep babane geceliği emzirme sütyeni baktım onlarda çok hoş değiller yaa iç çamaşırcılar falan eşlerinden soğutmak için tasarlamışlar sanki herşeyi yok şöyle hoş birşeyler
Birde DOĞUM YAPAN hamişler nereye yazdınız doğumunuzu epidral yapan yokmu aranızda onu merak ediyorum ben fazlasıyla

ssaslancım çok sağol canım ben bide humana yı eczaneye sorayım netteki fiyatla farklıdır eminim fiyatı kızlar bugün felaket boğazım yanıyor ne iyi gelir sizce tam son haftalarda hasta olucam galiba buarad bende yarın doktora gidicem doğum için düşündüğüm hastaneye doktorla adam akıllı konuşmam lazım ve odalara bakıcam umarım ummuduğum gibidirde başka hastane aramak zorunda kalmam

alın size benden bir soru daha süt artırmak için humanadan başka önerebileceğiz doğal bişeyler varmı mesela annelerimiz ayaparmış önceden kayısı hoşafı filan şimdi bu çayı alsam annem bıdı bıdı yapar başımda onun içinde ne olduğu bellimi içme filan diye arkadaşım şeftali suyu bana iyi gelmişti diyor ama ben hazır meyva suyu içmek istemiyorum

beyaz bulut canım tv de bir doktordan dinlemiştim ben ayva çok süt yapıyormuş.ister meyve olarak ister kompostosunu iç.ben yemeye başladım.

canım benim doktorumun ve tv de ki birkaç doktorun dediğine göre süt yapan tek şey bol bol su içmekmiş yok hoşaftı yok şerbetti aman tahin pekmez ye gibi şeylere aldanmamak lazım şahsen ben çok kilo alan biri olarak sadece bol su içip yeşillik ağırlıklı beslenmeyi düşünüyorum

istanbuldasın beyazbulut
şimdi tam zamanıdır oralarda
süt için boza çok faydalı derlerdi
tabi fethiye sıcak memleket olduğundan buralarda bulunmuyor

kızlar bu arada kelebek kızının resmini koymuş gördünüz mü
prematüre başlığında rahim ağzı yetmezliği ile ilgili başlıkta
bir şubat yerine ocakta doğan bebiş daha :)

Kızlar kelebek41 in bebeği çok tatlı. Maşallah. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. Bebekleri gördükçe çok heyecanlanıyorum.

kızlar yaaaa kelebek ile kraker kızın bebekleri çok tatlı bende sabırsızlanmaya başlıyorum . oyyyyy mis kokulu bebekler ne güzel darısı bizlerin başına ama zamanında tabii

kizlar peki nerden bakiyosunuz kelebek ile krakerkiz in bebislerinin resimlerine?ben bulamadim sayfayi.Adresi yazarsaniz sevinirim.

günaydın şubat anneleri herkes çok yorgun yada bu güzel havada dışarıda geziyor

kızlar günaydın sabahtan beri klasik müzik dinliyorum çikolata yiyorum ama dün akşamdan beri bebeğim hiç hareket etmedi sizce normal mi sizinkiler nasıl

günaydın kızlar ben hala doğuramadım yaaaa....
symslow cnm merak etme benimki de öyle yapıyor bazen. bazen de ben hissetmiyorum hareketlerini. Ama gün boyu oynamazsa ve sen rahat edemezsen git bi hastaneye istersen ama fazla stres yapma kendine artık büyüdüklerinden fazla hareket edemiyorlar ve biz de her hareketlerini hissedemiyoruz artık.

Günaydın kızlar Kraker gözün aydın canım doğum hikayeni bekliyoruz diğer tüm annelerden beklediğimiz gibi :))cokacimcoook
SYMSLOW dr.una git canım yada ara bence sakın ihmal etme :1hug:
SELİN25 krakerin bebeği doğum yapanlarda kelebeğinkide premeture bebeklerde rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapanlarda
Ay kızlar tvnin karşısında baygın baygın yatıyorum eşim nezle oldu yaaaa o kadar dikkat etti hava değişimi sanırım dayıyorum vitamini ıhlamuru bana bulaştırmadan atlatsa bariisenağlama

slm kızlar artık fazla giremiyorum.maşallah cogumuz doguruyo artık.ama bizimkilerin rahatı pek iyi maşallah ekmek elden su gölden.artık kızım dogsada kocişim gelse yanıma.1 hafta oldu geleli memlekete dogmuyo

slm kızlar,ayy bende giremiyorum doğru düzgün ya(( bende de tık yol hala,doktor şubatı beklemez desede bana yine şubatın 8ini bulur gibi geliyo valla.bu arada bebeişlerede maşallah hepsi birbirinden tatlı:)))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…