2009 Şubat Anneleri

ya bilmiyorum bazılarının tutuyor ama ben çokta kaptırmıyorum kendimi.çin takvimine göre bakarsam sanırım kız oluyor:) yanlış bakmadıysam tabi.ama benim içimden hiç bişiy geçmio yaa normalmi acaba:)))

Allah ım sağlıklı ve hayırlı evlatlar versinde çokta önemli deil açıkçası..senin ilk bebeğinmi çalışıyormusun..

Amin öyle canım sağlıklı sıhatli olsunda.ewet ilk bebeğim olacak inşallah.resim öğretmeniyim ben,allahtan bu ilk aylar tatile denk geldi okulda olsaydım zorlanacaktım bayaa:))

Amin öyle canım sağlıklı sıhatli olsunda.ewet ilk bebeğim olacak inşallah.resim öğretmeniyim ben,allahtan bu ilk aylar tatile denk geldi okulda olsaydım zorlanacaktım bayaa:))

Bende çok halsizlik var...çok afedersin kusmuyorum ama yemekte yiyemiyorum..e tabi vücutta enerji kalmıyo...evelsi gün alışverişe gittik eşimle..resmen çömeldim yere...gözlerim oturcak yer aradı...:) bide midem iyice boş alınca daha kötü luyorum..hemen acıkmaya başlar başlamaz bişeyler atıştırmam lazım....ne zamaaaaaan geçicek bu haller yaaaa(( valla bazen hep böyle kalıcam gibi geliyor...en önemliside bu haftadan sonra beslenmek önemli...hadi üç ay kandan besleniyo çok ihtiyacı yoktu..ama artık önemli...yani doğru beslenemezsemde kendimi kötü hissedicem..sanki ona kötülük yapıyomuşum gibi(çok üzgünüm:

sanırım bundan sonrada artık o iştahsızlık falan yavaş yavaş geçer.bendede halsizlik çok oluyor ve ben zaten evden çıkmıyorum kanamam olduğu için doktor yatacaksın dedi.walla 2-3 haftadır hep evdeyim.buna rağmen halsiz hissediyorum kendimi ama şükür ki yemek konusunda sıkıntı çekmiyorum.ama sende bundan snrsı için artık zorlayarakta olsa dikkat etmen gerekicek canım,en azından sütünü falan içiomusun peki?

Et tavuk ve balık haricinde çok az yemeklerden yemeye çalışıyorum..2 3 gündürde bir büyük bardak süt içiyorum..meyve çok yiyorum ama oda mideyi çok tutmadığı için pek faydası olmuyo...

Et tavuk ve balık haricinde çok az yemeklerden yemeye çalışıyorum..2 3 gündürde bir büyük bardak süt içiyorum..meyve çok yiyorum ama oda mideyi çok tutmadığı için pek faydası olmuyo...

canım bak benim dotor günde yarım litre süt iç dedi(ortalama 2 büyük bardak).sütü ihmal etme en azından,çünkü snr dişlerimiz ve kemiklerimiz çok zayıflıcak yeterli kalsiyum takviyesi almazsak.

kızlar 9 haftalık hamileyim dünden beri tuvalate gittiğimde iççamaşırımda kahverengi lekeler gördüm dünden bu yana ara ara devam ediyor doktorumu arayıp sorduğumda normal diyor ama hiç içime sinmedi bu durum devir teslim kanaması olduğunu söyledi bana normaldir bazı gebelerde bu haftalarında yaşanıyor dedi.sizce ne yapmalıyım onu dinlemeyip hemen bir randevu alıp hastaneye mi gideyim yoksa dediği gibi normalmidir .yada ben dokturumu yol yakınken değiştireyim mi 1 ağustosta randevum var ama önceden gitmek doğrumu olur kafamda dünya kadar soru işareti oluştu.en kötüsü burda 2 tane özel hastane var kadın doğumcu sayısıda çok az ya doktorumla birlikte hastanemi değiştiricem yada başka bir yol bulucam doktorum çok iyi ama çok ilgisiz 10 dk bile sürmüyor kontrollerim hastane çok temiz çok güzel ama bişiler içime sinmedi

Son düzenleyen: Moderatör:

canım lekelenme bendede çok oldu,normal diyor doktorlarda.doktorunda içine sinmeyen birşeyler varsa değiştir bence yoksa için hiç rahat olmaz.önemli olan senin kendini iyi hissetmen çünkü

sağol canım insanı üzen para alırken yüzüne karşı gülen insanın aradığında sana cevap vermek istememesi burda 2 tane özel hastane var çok kötü bir durum birinden birini seçmek zorundayım ben yeni açılan bi yeri tercih ettim ama olmadı kendimi rahat hissedemedm soru sormama fırsat kalmıyor hadi güle güle deniliyor ne bir açıklama nede bir konşma toplasan 10 dk bile durmuyorum odasında sanırım geç olmadan doğru hastane ve doktoru bulabilmek birde ssk anlaşmaları değiştiği için ücretlerde düştü hasta yığılması oldu o yüzden hizmet kaliteside düştü nbuda baya etkiliyor

canım yerinde olsam bir doktora giderdim, içim rahat etsin diye, aslında acile falan gitsen de olur, en azından bebeğin sağlıklı durumda mı onu öğrenirsin, ben çok pimpirikliyimdir de, gene de doktor en iyisini bilir,,

kahverengi lekelenme bendede oldu. ilaç verdi doktor.kullanmaya başlamadan önce kesilmişti zaten ama yine kullanıyorum.bana bunun dışında yapabileceği birşey olmadığını kalp atışlarını duyana kadar bekleyelim dedi.8+1 im salı günü doktora gidicem umarım herşey yolundadır.

slm hamişler nasılsınız? hafta sonu herkes dinlenmede sanırım,öğlenden beri bakıorum kimsecikler yok ortalıkta..hadi dinlenin bakalım öptüm hepinizi...

iyi akşamlar arkadaşlar bizim internette sorun vardı bi kaçgündür katılamıyodum. görüşmeyeli nasılsınız bakalım özlemişim sizleri :)

mrb arkadaslar bnde subatta anne olacagım Allah ın ıznıyle suan 11+2 hamıleyım ınternettekı hesaplara göre subat 5 de gelıcek bebısım
Allah hayırlısıyla hepımıze nasıp etsın beebklerımızı kucagımıza almayı

a.s. hoşgeldin cnm aynıyız seninle galiba doktorum banada 4-5 şubat dedi.Allah sağlıkla kavuştursun bebişlerimize

hoşgeldin canım a.s.
işallah hayırlısıyla kucağımıza alırız çok merak ediyorum bende bebeğimicoksekeriremsu

a.s. hoşgeldin cnm aynıyız seninle galiba doktorum banada 4-5 şubat dedi.Allah sağlıkla kavuştursun bebişlerimize

hoşbuldukk okadar heyecanlıyım kı 3.gebelıgım ılk ıkısı dusukle sonuclandı sımdı tedavı göruyorum hergun kan sulandırıcı ıgne oluyorum ılk dusuklerım 6 haftalıkken sonlanmıstı
11 haftaya ulasmak mucıze gıbı gelıyordu sukurler olsun kı rabbıme buralara kadar gelebıldım
ınş hepımız kavusuruz bebıslerımıze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…