2009 Şubat Anneleri

canım ya zor walla durumun ama merak etme bebişlerimiz şimdilik ihtiyacı olanları bizim depolardan alıomuş önemli olan 3.aydan snr o zaman dikkat etmemiz lazım.ama sen yinede azcık zorla kendini en azından süt içmek için

iyi akşamlar arkadaşlar ben park medıcıl fatih hastanesi ne gidiyorum
doktorum leyla hanım memnunum güzel hastane ve çok temiz doktorum da çok iyi
tavsiye ederim arkadaşlar.

Günaydın güzel gebişler..sanırım bu saatte hepiniz kuzularınızla mışıl mışıl uyuyorsunuzdur,bende normalde 10.30dan önce uyanmıyordum ama bugün bebişim beni uyutmadı çünkü canı acayip zeytin istedi ama normal zeytin değil egeli olanlar bilir kırma zeytinin tam olmamış olanından ve ben şuan amasyadayım ve sanırım burda yok bende aşerme olmuyo diodum ne güzel,az önce bi zeytin için ağladım yaa böyle bişiymiş demekki.neyse bi kaç saat geçsinde babamı arıyım izmirden yollasın artık torunu için napalım:)

biz tekrar yatalım en iyisi.uyanınca görüşürüz kızlar,öptüm sizi ve bebişlerinizi

günaydın canım bende işe gitmek için uyanıyorum bu saatte demek bebiş zeytin istedi ben şimdiye kadar hiç aşermedim yani öle canım bir şeyi çok istemedi nasıl bir duygu çok merak ediyorum:1rolleyes:

kızlar günaydın valla benimde tam olarak canım şunu çekti diyemem ama geçen gece rüyamda bişey almak için markete giriyorum ve ekmek dolabında normal ekmek kepekli ve mayalı ekmek (poğaça gibi olanından) aaa diyorum bundan poğaça oluyo ekmekmi yapmışlar diyorum marketin sahibi arkasını dönünce ekmeğin ucundan bir kıymık koprıyorum hamileyim canım çeker diye yapıyorum ama
sonra sabah kalktım canım böle çok istemiyo ama yinede ne olur olmaz diye akşam üstü aldırdım ilk olan bebişimde (kalp atışları yoktu ve kürtaj oldum :a015:) böle kış günüydü şeftali istiyo canım ama nasıl olsada böle sulu sulu yesem dedim ama bulamadık nereleri aradık bende şeftali suyu içtim umduğum bu olsun diye inş istediğiniz şeyler mevsiminde olur bulup yersiniz kızlar

slm hamişler bede çok iştahsızım ve halsizim. mide bulantım çok yemek fazla yiyemiyorum ama ne zamn uyusam rüyamda gülez güzel yemekler yiyorum galiba rüyamda beslaniyorum

hamişler bayadır aranıza katılmıyorum.geçen hafta doktora gittim bebişimi bir buçuk aylık sanıyordum meger iki buçuk aylıkmış:lepi:. daha önce farklı dr. gitmiştim o bir ay daha küçük söylemişti bebişim büyükmüş eşimle çok sevindik.:dance: eşim diyoki umarım bir daha ki aya bebek 5 aylık olmaz diyosırnaşık şeysırnaşık şey

arkidişler 12.haftada yaptıracagımız ıkılı testler ve down send.ense kalınlıgı gıbı testler nasıl yapılıyo ben henuz yaptırmadım da.Kan mı verıyoruz önbilgim olsun istedim de.

bence en mantıklısı bu dr. özeline gidip doğumu dr.un çalıştığı devlet hastanesinde yapmak. ama eğer istersen dr. bazı özel hastanelerde de doğumuna girebiliyor.

günaydın canım bende işe gitmek için uyanıyorum bu saatte demek bebiş zeytin istedi ben şimdiye kadar hiç aşermedim yani öle canım bir şeyi çok istemedi nasıl bir duygu çok merak ediyorum:1rolleyes:

aman canım merak etme hiç walla dedim ya sabah ağladım bile:) ama benim istediğim zeytin bu mevsimde olmuomuş bide senağlama

arkidişler 12.haftada yaptıracagımız ıkılı testler ve down send.ense kalınlıgı gıbı testler nasıl yapılıyo ben henuz yaptırmadım da.Kan mı verıyoruz önbilgim olsun istedim de.

canm 2li test için kan veriyoruz ense kalınlığı ultrasonda bakılıyor,diye biliyorum.bende önümüzdeki çarşamba yaptıracağım

bende şubat ın 10-13 arası bayanlar Allah bebeklerimize ve bizlere ve tabiki herkese sağlık versin.

Arkadaşlar herkese merhabalar...ben 12 haftalık hamileyim...burda kayseride gitiğim doktor şubatın 2 si dedi...ama izmir e ailmin yanına gittiğim doktorda 29 ocak dedi..yani şubat annesimi yoksa ocak annesimi olucam bilmiyorum...:)) aslında kova burcu çocukları biraz huysuz oluyormuş..o yüzden ocaktada olsa fena olmas diyorum:) ama tabiki en önemlisi sağlıklı bir şekilde doğsun..ne yapalım huysuzluklarına katlanıcaz...

sanırım ben buraya aitim..ocak annelerinede baktımda onlar 3 lü testlerden bahsediyorlar...ben daha 2 li testi bile yaptırmadım..

sanırım ben buraya aitim..ocak annelerinede baktımda onlar 3 lü testlerden bahsediyorlar...ben daha 2 li testi bile yaptırmadım..

a.s.hoşgeldin canım..bende 12.haftanın içindeyim arasıra göz atıyorum ocak annelerine,çünkü banada 4 şubat dendi ama olur ya brz erken gelmek isterse ocakta anne yapacak beni:)
2li testini bu hafta yaptıracaksın sanırım dimi?

Evet canım..aslında dün için burdaki doktordan randevu almıştık..İzmir den döndüğüm gün gidip yaptıracak..ama İzmirde annemlerde çok merak edince ordaki bir doktora gitttik..ense kalınlığına filanda baktı ama kan testlerini filan yaptırmadım..önümüzdeki hafta burdaki doktoruma birdaha gidip kan testlerinide yaptırmayı düşünüyorum...sen yaptırdınmı...

yok canım bende daha yaptırmadım daha 11+3, çarşambayı bekliyorum.cinsiyeti hakkında bişiy dedimi peki?

yok canım bende daha yaptırmadım daha 11+3, çarşambayı bekliyorum.cinsiyeti hakkında bişiy dedimi peki?

Yok hayır bişey söylemedi ama ben bu aralar çok merak ediyorum..cinsiyet için 4. ayın bitmesini belemek gerekiyor sanırım..ama benim içime kız doğuyor..çin takvimine inanıyomusun sen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…