2009 Şubat Anneleri

o mide bulantısı çok zor yaa..bir an önce geçse keşke..allahım herşeyden tiksinir oldum..
doğru dürüst yemek yiyemiyorum..açda kalamıyorum bazen ne yapacağımı şaşırıyorum...

şükürler olsun yaaa..biran korktum valla..umarım herşey yolundadır ve sağlıkla bebeğini almatyı nasip etsin rabbim..sevgiler

canım çok teşekkürler valla bende korktum ilk başta doktor dış gebelik olabilir dedi ama herşey normalmiş Allaha şükür.Allah hepimize sağlıklı mis kokulu bebişler nasip etsin inşakkaahhhh:

canım çok teşekkürler valla bende korktum ilk başta doktor dış gebelik olabilir dedi ama herşey normalmiş Allaha şükür.Allah hepimize sağlıklı mis kokulu bebişler nasip etsin inşakkaahhhh:

AMİN

ZAMAN DA GEÇSE GİTSEDE BİRAN ÖNCE YAVRULARIMIZI KOLLARIMIZA ALSAK...

Arkadaalr tekrar merhaba,

daha önce sormuştum fakat cevap veren olmadı, bulantı hapı ( metpamid) kullanan var mı?

cevabınızı merakla bekliyorum...

daha önce sormuştum fakat cevap veren olmadı, bulantı hapı ( metpamid) kullanan var mı?

canım banada doktorum verdi ama ben hala içmedim..ne biliyim biraz hap falan işlerinden tırsıyorum ama birdahaki randevumda tekrardan soracagım...

Ben kullanmıyorum cnm çünkü bulantım yok şimdilik, ama ilk 3 ay dr lar ilaç kullanılmasına şiddetle karşı, boşver bence kullanma birz dişini sık tuzlu bişiler ye, özellikle tuzlu peynirin iyii geldiğini duymuştm

canım kağıdında şöyle birşey yazdığı için açöıkcası tırsttım...
diyorki...
metoklopramid ,plesantal bariyerden fetusa geçer.hamilelerde kullanımla ilğili yeterli ve uygun çalışmalar bulunmadığından;yarar-zarar ilişkisi ve fetusta oluşabilecek zarar gözönünde bulundurularak,doktor kontrolünde kullanılmalıdır...

gerçi banada doktorum verdi ama ben genede terettütteyim işte...

bende çok çok mecbur kalmadıkca kullanma taraftarı değilim...

bende çok çok mecbur kalmadıkca kullanma taraftarı değilim...

Bencede cnm kullanmasanız daha iyi çünkü geçen karın ağrısı ile dr a gittim metsil diye bi ilaç verdi gaz gideici, ertesi gün başka bi dr a gittim o da içmemem özellikle ilk 3 ay ilaç içmeyi önermediklerini söledi

Arkadaşlar az önce wc ye gittim çok hafif koyu renk akıntı gibi bişey gelmiş kötü bişey değildir dimi, gerçi yarın dr kontrolümde var sorabilirim ama içim rahat etsin

Arkadaşlar az önce wc ye gittim çok hafif koyu renk akıntı gibi bişey gelmiş kötü bişey değildir dimi, gerçi yarın dr kontrolümde var sorabilirim ama içim rahat etsin

Arkadasım akıntıların hamilelikte olduğunu söylüyorlar.ama tabi sen en iyisi doktoruna sor.

Merhaba kızlar benim iştahım hiç yok bana yardımcı olurmusunuz bebişim gelişmeyecek diye korkuyorum hiç birşey yiyemiyorum yarın kontrolüm var işallah sağlıklıdır bitanem yardımcı olursanız sevinirim ayrıca çalışıyorum yemeğe fırsatım pek olmuyo

iştahın yok bişiler yiyemiyorsan burdan sana nasıl yardımcı olabiliriz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…