2009 Şubat Anneleri

hoooooooop dur bakalımyasakkelimeönce kime güldün diye dor sonra yorum yap.ben kimsenin derdine gülecek kadar dertsiz tasasız bir insan degilim.ben arkadasın yaptıgı espriye güldüm sadece.yazdıklarımı iyi oku sonra baskalarının kalbini kır:enbuyukkk:

Merhaba kızlar benim iştahım hiç yok bana yardımcı olurmusunuz bebişim gelişmeyecek diye korkuyorum hiç birşey yiyemiyorum yarın kontrolüm var işallah sağlıklıdır bitanem yardımcı olursanız sevinirim ayrıca çalışıyorum yemeğe fırsatım pek olmuyo

allah korusun canım..ama nacizane fikrim yemek yemen için kendini birazda olsa zorlamam...bende elimden gelse hiç yemek yemiyeceğim ama kendimi motive ediyorum ve zorlada olsa bebeğimi düşünerek yemeğimi yiyorum..
canım doktorundan vitamin ilacıda isteyebilirsin...birde çalışıyor olman bebeğini besleyememek gibi bahaneyi kabul etmiyorum mümkün olduğunca elinin altında birşeyler bulundur...hiçbir şey yemek dahi istemiyorsan meyve yemeyi dene canım..
rabbim sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin..:1hug:

Son düzenleme:
ayıp arkadaşlar başkalarının sıkıntılarından mutlu olunmaz
canım demir cool arkadaşımızı gerçekten yalnış anlamışsın..inanki o diğer arkadaşın yaptığı yoruma gülmüş ve sana yapılmış asla kastı birşey yoktur..
demir arkadaşımız gerçektende yüreği iyi kalbli biri..yazılarındaki hassaslık ve sevecenlik onun ne kadar güzel bir yüreği olduğunu gösterir ve senin sorununa gülecek kadar basit biri asla değildir..
sende aramıza hoşgeldin canım..umarım herşey gönlünce olur...:1hug::1hug:

canım demir cool arkadaşımızı gerçekten yalnış anlamışsın..inanki o diğer arkadaşın yaptığı yoruma gülmüş ve sana yapılmış asla kastı birşey yoktur..
demir arkadaşımız gerçektende yüreği iyi kalbli biri..yazılarındaki hassaslık ve sevecenlik onun ne kadar güzel bir yüreği olduğunu gösterir ve senin sorununa gülecek kadar basit biri asla değildir..

selam arkadaşlar bugün itibariyle 7 haftalık hamileyim...şubat annesi olucam bende allahım izin verirse.
bundan 1 hafta önce koyukahverenginde yoğun akıntım geldi...acil olarak doktora gittim.düşük tehlikesi varmış malesef.10 günlük bir rapor verdi.şimdi sabırsızlıkla kontrole gideceğim günü bekliyorum
keseyi gördük fakat bebek görünmedi daha kontrole geldiğinde göremezsek bebek oluşmamış demektir dedi
çok korkuyorum dualarınıza ihtiyacım var...

Aslında şu durumda bende yanlış anlasıldım ortada kasti yapılan bişi olmadığını söylesem...

selam arkadaşlar bugün itibariyle 7 haftalık hamileyim...şubat annesi olucam bende allahım izin verirse.
bundan 1 hafta önce koyukahverenginde yoğun akıntım geldi...acil olarak doktora gittim.düşük tehlikesi varmış malesef.10 günlük bir rapor verdi.şimdi sabırsızlıkla kontrole gideceğim günü bekliyorum
keseyi gördük fakat bebek görünmedi daha kontrole geldiğinde göremezsek bebek oluşmamış demektir dedi
çok korkuyorum dualarınıza ihtiyacım var...

7 haftalık olduğuna eminmisin canım...çünki genelde 7 haftalığa kadar olan bebişler mutlaka anormal bir durum yoksa görünür..
kanaman olması üstelik bu kadar yoğun olması gerçekten hoş bir durum değil sana mutlaka dinlenmen gerektiğini söylemiştir ve içmen için ilaç vermesi gerekiyor..bence ana sağlık ocagı var hemde ücretsiz istersen orayada bir görün canım..bebek varsa ve sen 7 haftalık hamilsen mutlaka bu zaman kadar en azından bebeğin kalp atışını görmeniz gerekiyordu...
inşallah bir aksilik yoktur ve sağ sağlim bebeğini kollarına almayı nasip eder rabbim...:nazar:
gelişmelerden bizi haberdar et canım...allahım yardımcın olsun...:nazar::nazar:

Aslında şu durumda bende yanlış anlasıldım ortada kasti yapılan bişi olmadığını söylesem...

dersum sende bir okadar tatlı ve bir okadar hanım bayansın canım..rabbim seninde kalbine göre versin..
bilerek insanları inciltmeyeceğinize eminim...iyiki tanımışım sizleri...
:1hug::1hug:

dersum sende bir okadar tatlı ve bir okadar hanım bayansın canım..rabbim seninde kalbine göre versin..
bilerek insanları inciltmeyeceğinize eminim...iyiki tanımışım sizleri...
:1hug::1hug:

Tsk ederim güzel düşüncelerin için o kalbinin güzelliği.Allah seninde kalbine göre versin.

7 haftalık olduğuna eminmisin canım...çünki genelde 7 haftalığa kadar olan bebişler mutlaka anormal bir durum yoksa görünür..
kanaman olması üstelik bu kadar yoğun olması gerçekten hoş bir durum değil sana mutlaka dinlenmen gerektiğini söylemiştir ve içmen için ilaç vermesi gerekiyor..bence ana sağlık ocagı var hemde ücretsiz istersen orayada bir görün canım..bebek varsa ve sen 7 haftalık hamilsen mutlaka bu zaman kadar en azından bebeğin kalp atışını görmeniz gerekiyordu...
inşallah bir aksilik yoktur ve sağ sağlim bebeğini kollarına almayı nasip eder rabbim...:nazar:
gelişmelerden bizi haberdar et canım...allahım yardımcın olsun...:nazar::nazar:

benim hesabıma göre netten hesapladım bugün tam 7 haftalık doktora gittiğimde 6 haftalıktı oda zaten 5-6haftalık dedi... endişeliyim bende

8 haftaya kadar olan düşük tehlikelerine üdahale edilmediğini söyledi doktor...düşecekse erken dönemde düşsün bebek problemli demektir dedi...evet dinlnmem gerektiğini söyledi...

8 haftaya kadar olan düşük tehlikelerine üdahale edilmediğini söyledi doktor...düşecekse erken dönemde düşsün bebek problemli demektir dedi...evet dinlnmem gerektiğini söyledi...

rabbim korusun canım..inşallah böyle bir durumla karşılaşmazsın...:nazar::nazar:
ama bana da ilaç vermiştiii ve bol bol dinlenmem gerektiğini vurgulamıştı...:1hug:
canım moralini bozma ve yüksek tut ..kötü şeyler düşünme...

benim hesabıma göre netten hesapladım bugün tam 7 haftalık doktora gittiğimde 6 haftalıktı oda zaten 5-6haftalık dedi... endişeliyim bende

canım adetin ilk gününden hesap ettikleri için aslında bebek birhafta daha büyük gösteriyor..
evet doktorun doğru demiş daha küçücük annesi bence daha sonraki randevunda inşallah kalp sesini duyacaksın...
moralini asla bozma...endişelenme kendini yoracak işlerden sakın..
allah emanet olun...

Aslında bende özür dilerim belkide işsitresinden yanlış anladım. Gerçekten kusura bakmayın sağolsun canım patronlar bir işçi daha çıkarıp onun görevini de bana yıktılar. nereye yetişceğimi
şaşırdım. Yarın doktora gidicem bebişim bugün tam 7+1 işallah kalp atışlarını duyarım demirkol ve dersu kusura bakmayın hepimizde hamilelik sitresi var bizde4 birbirimizi anlayamayacaksak kim anlayacak bizi tatoş teşekkürler canım işallah dhepimizin bebeği sağlıklı doğar onların o minicik ellerini tutup öpmeyi bize nasip eder yüce rabbim

X