2009 Şubat Anneleri

Ya kontrolüme daha 2 hafta var nasıl bekleyeceğim bilmiyorum. Sabretmek çok zormuş ya. Önce hamile kalacağız diye sabırsızlanıyorduk şimdi de hamileyken kontrollere gidip bebeği görmek için sabırsızlanıyoruz...Ne olcak halimiz????

Selam kızlar benim bir sorum var sizlere. Ben dün dr a gittim ve folbiol hapım bitmişti dr um da elevite geç dedi. Dr bu hapı günde 1 tane alacağımı dedi ancak tok karnına mı yoksa aç mı olacağını demedi. Bu ilacı kullananlar var mı aranızda ve tok karnına mı içiyorsunuz folbiol gibi???

canım bende folik plus kullanıyorum yemeklerden sonra 3 kere olmak üzere..
bildiğim kadarıylada bu ilaçda tok karnına içiliyor ama dr un no su varsa arayıp sormanda yarar var...

hem endişe hem sabırsızlık...
dediğin gibi önce hamile kalıp kalamayacağımızın endişesi sonra yok bebeğin endişesi sağ salim doğacakmı...yok büyüyecekmi yok hasta mı oldu falan filan derken..annelik ne kadar zor yaaaaaaaaaaaaaaaaa ömür boyu endişelen dur...
bu yüzden cennet anaların ayağının altındadır:1hug:
rabbim herkese nasip etsin melek...

canım bende folik plus kullanıyorum yemeklerden sonra 3 kere olmak üzere..
bildiğim kadarıylada bu ilaçda tok karnına içiliyor ama dr un no su varsa arayıp sormanda yarar var...

Canım ben 6 haftalık hamileyim ve ben hamilelikten 1 ay önce folbiola başalmıştım. Folbiol kullanımım bu hafta bitti ve dr a dün gittim ve bana elevit hapına geçmemi söyledi. Eleviti ancak tok karnına mı yoksa aç karnına mı alıcam onu anlamamıştım. Bunu sormank istemiştim ben özel dr gitmedim devlet hastanesine gitmiştim canım bu nedenle tel nosu yok...

birdahaki kontrolüne kadar sen tok karnına almaya devam et gittiğin zamanda tekrar sorarsın canım...birde içindeki kağıttada yazması lazım ..gerçi o kadar karmaşık şeyler yazıyorlarki:))
neyse sağlıkla kucağına almayı nasip etsin minik yavrunu...ayyy biliyormusun kızını diyecektim...:teytey::teytey:

merhaba anne adayları,ben elevite başladım özel hastaneye gidiyorum doktorum sabahları tok karına 1 tane içiceksin dedi...sizlerde öyle yapın isterseniz...

kizlar ya hamilelikten dolayi benim sinirlerim cok bozuluyor, cok duygusallastim, cok nazli oldum bir acayip oldum yaa:çok üzgünüm: herkeze herseye sinir oluyorum , daha cokda esime , adamin herhareketi gicik ediyor beni:çok üzgünüm: mesela oglene kadar uyudu aksamda 9 da yatti uyudu sanki hamile olan o durmadan uyuyor,yatmadan oncede yakmis sigarayi sanki inadima inadima karsimda iciyo bir suru soylendim ne kadar dusuncesizsin esim hamile diye hic dusunmuyorsun diye, yaa daha bir suru bir suru seyler
hamile oldugum icin ilgi bekliyorum galiba ama kimsenin umrunda degilsenağlama yaa kizlar cok sacma belki ama sizi anlatip biraz rahatlamak istedim:çok üzgünüm:

canım benim biz duygusallık ve hormon seviyesinin en üst seviyelerinde dolaşıyoruz..onlar bizim gibi düşünmüyorlar..sadece biz doğurmuyoruz...ilgiyi hepimiz istiyoruz ama erkekler bizim şımarmamızdan çekiniyor...elini verip kolunu kaptırır misali....
canım sakin olmaya çalışman daha iyi senin ve bebek açısından...
ayrıca bende sigara kısmına kızıyorum..benimki şimdi korkudan içemiyor ..düşüncesizler yaaa tek açıklama bu işde...bazı erkekler kıt akıllı anlatabildimmi?

merhaba bende şubat annesiyim.geçen hafta doktora gittim keseyi göremmedi rahmim arkadaymış.dün tekrar gittim yine göremedi bu sefer alttan muayene etti ve sonunda gördü.15 gün sonra tekrar gidicem bakalım hayırlısı

merhaba ben de ınsallah subat annesı olacagım henuz bebegım 6 haftalık.kalp atısları ıcın onumuzdekı hafta gıdecegız Allah hepımıze sag saglım kucagımıza almak nasıb etsın..

arkadaslar bır de cetvelımı hazırladım ama ımzama eklemeyı bır turlu bulamıyorum yardımcı olabılecek var mı?

Son düzenleme:
merhaba bende şubat annesi olucam.şu an 7 haftalık.dün kalp atışlarını duyduk. çok güzeldi. herkese hayırlı olsun.

slm kızlar bende 12 yıldan sonra ikinci kez anne olucam 3 haftalık hamileyim hepimizee allah hayrlısını versincoksekeriremsu

amin kızlar allah herkeze sağsalim bebeğine kavuşmayı nasip etsin benim bebişim 7+1 oldu haftaya gidicez doktora kalp atışlarını duymak için

şükürler olsun yaaa..biran korktum valla..umarım herşey yolundadır ve sağlıkla bebeğini almatyı nasip etsin rabbim..sevgiler

amin güzelim...:1hug:dünyanın en güzel sesi insanın bebeğinin kalp atışını duyması...

cetvel için canım kontrol panelinden detay bilğileri var oraya tıkla daha sonrada en alt tarafda kilo ve doğum çizergesi var oraya yapıştır tamam de..inşallah çıkar..sevgilerrr

çok endişeliyim geçen hafta keseyi gördük fakat kalp atışı için erken dedi dr yarın gidiyorum tekrar umarım görürüm

inşallah canım...
moralini yüksek tut...a.s
inşallah bu sefer bebeğinin kalp atışını duyarsın ve rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip eder..sevgilera.s.

mrh ben çiğdem bende 2009 anne adayıyım.ikinci hamileliğim benim daha önce bir düşük yaptım ..şimdide midem çok bulanıyor onun haricinde herşey çok güzel.ben bebeğimin kalp atışlarını geçtiğimiz hafta dinledim çok güzel bir duygu. yasen dinledinmi*kib

canım benim rabbim bunu sana bağışlasın..tekrar bir evlat acısı göstermesin..
benimde 4 .hamileliğim..ilk iki bebeğim yaşamadı..:çok üzgünüm:
şuan 8 yaşında bir oğlum var ve de hamileyim tekrardan.
bende kalp atışını 5.haftalıkken dinledim..dünyanın en güzel sesi bana göre...:teytey:
sağlıkla bebeklerimizi kollarımıza alırız inşallahhhhhha.s.
darısı olmayanların başına hemde bir değil iki tane birden:dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…