2009 Şubat Anneleri

kızlar bulantı olupta istifra eden var mı gün içinde bir iki kez ben en az 1 kez çıkarıyorum sabahları. çok kötü hissediyorum devamlı kendimi.her an midem bulanıyor sabır gerektiriyor bu annelik sabırrr sabırr....

ben 7 haftalık oldum 21 şubat doğumum allah nasip ederse birde doktoru kan vs tahlilleri yapan varmı kızlar

benimde aşırı mide bulantım var ama bayanlar aç kaldıkca insanın daha çok midesi bulanıyor en azından birşeyler atıştırmak lazım..
rabbim hepimizin yardımcısı olsun..sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin rabbim...

herkez farkli geciriyor bu donemi demekki benimde istahim fena acildi surekli migdem kaziniyor ne yesem diye mutfaktan cikamiyorum yahu bulantimda olmayinca ye babam ye tuluk gibi olucam sonunda galiba yaa

BEBISIM arkadastan haber var mi kizlar ? merak ediyorum,
kanamasi vardi ve istirat etmesi lazimdi.

slm canım kontrolüm bugündü ama dayanamayıp çarşamba günü gittim moralim çok bozuk bebek büyümüyo dedi doktor daha önce gittiğimde %50 yaşar demişti şimdi onu bile demedi 8+2 olduk üzüntüden ölecek gibiyim ne yapacağımı bilmiyorum bebeğime bakamadım bile üzüntüden senağlamasenağlama hakkımızda hayırlısı umarım bebeğimi kaybetmem allahım bağışlar onu bize..

Slm kızlar uzun zamandır yazmıyorum,umarım herkesin hamileliği iyi gidiyordur.Geçen cuma doktoruma gittim leke olmuyodu son iki haftadır ,doktorum iyi gidiyor dedi bebişimde iyi göründü,kalp atışlarıda normal dedi ve 3 hafta sonra görüşelim dedi,ayın 18 inde kontrolüm vardı ama dün gece hafif bir kanamam oldu,kahverengi-kırmızı karşıktı,endişeli uyudum,sabah duş aldım duştan sonra kırmızı bir kaç damlam oldu,progestan içtim işe gittim ordada koyu kahveli bir akıntım oldu 11 de doktorumdaydım bebişime baktı sağlıklı dedi kalp atışlarıda iyiydi çok şükür.8+4 gün dedi ilaca devam ve dinlencen dedi...şimdi iyiyim en azından rahatladık eşimle bebişimizi sağlıklı görünce.....Allah hepimize sağlıklı bebişler versin...

sevimezgi ayrıca kalbi şu an atıyor ama sağlıklı değil her an durabilir dedi :KK43:(((

Slm kızlar uzun zamandır yazmıyorum,umarım herkesin hamileliği iyi gidiyordur.Geçen cuma doktoruma gittim leke olmuyodu son iki haftadır ,doktorum iyi gidiyor dedi bebişimde iyi göründü,kalp atışlarıda normal dedi ve 3 hafta sonra görüşelim dedi,ayın 18 inde kontrolüm vardı ama dün gece hafif bir kanamam oldu,kahverengi-kırmızı karşıktı,endişeli uyudum,sabah duş aldım duştan sonra kırmızı bir kaç damlam oldu,progestan içtim işe gittim ordada koyu kahveli bir akıntım oldu 11 de doktorumdaydım bebişime baktı sağlıklı dedi kalp atışlarıda iyiydi çok şükür.8+4 gün dedi ilaca devam ve dinlencen dedi...şimdi iyiyim en azından rahatladık eşimle bebişimizi sağlıklı görünce.....Allah hepimize sağlıklı bebişler versin...

slm canım umarım herşey bebişler doğana kadar yolunda gider kanamanın nedeni neymiş peki doktorun herhangi bişey söyledimi?

üzülme bebişim09 inşallah iyi olur herşey moralle alakalı dün stresli bir gün geçirdim ve ağladım ondan akıntım oldu geçen akıntımdada üzüntü yaşamıştım inşallah iyi olur bebeğin,doktorda önemli sana moral vermeli içini rahatlatınca iyi oluyosun..

evet esencen doktorum tanınmış bir doktor ama hiç iç açıcı değil ne olacak diye sorduğumda cvp veremiyor p.tesi başka bir doktora gidicem içimin rahat etmesi için umarım herşey yoluna girer..

anldım esencen benimkide üzüntüden küstü herhalde bana :KK43: doktorum tanınmış bir doktor ama hiç iç açıcı değil ne olacak diye sorduğumda cvp veremiyor p.tesi başka bir doktora gidicem içimin rahat etmesi için umarım herşey yoluna girer..

canlarım ya işallah herşey yolunda gider dün bende çok üzülmüştüm işallah bişey olmaz bebişe gerçi herşey yolunda ama

bebişim inşallah bebeişin sıkı sıkı sarılır sana ve sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh..
moralini yüksek tut tatlım...

ne ilacı ıcıyorsun merak ettım.

İşallah ama simdilik geçecek gibi gözükmüyor.Bende 7.haftadayım.İlk cocukmu seninde. Ayrıca bundan sonra bana yazarsan sevinirim.:teselli:

evet cnm bundan sonra yazışalım aklıma bişey takılıyor çıldıracak gibi oluyorum en azından burdan fikir alışverişi yaparız, benim ilk çocuk tatlım acemiyim yani, seni doğum nezaman nasipse bi de ilk bebiş mi

evet cnm bundan sonra yazışalım aklıma bişey takılıyor çıldıracak gibi oluyorum en azından burdan fikir alışverişi yaparız, benim ilk çocuk tatlım acemiyim yani, seni doğum nezaman nasipse bi de ilk bebiş mi

dersu pardon gözden kaçırmışım seninde ilk doğum, denizli li misin
ben aydınlıyım ama adana d ayaşıyorum hemşehri sayılırız

aklına ne takılıyor ? Benımde ılk cocuk
dogumu da 24 subat tahmın edıyoruz.

X