2009 Şubat Anneleri

Kızlar merhaba ben yeni geldim doktordan doktor teyzesi güldü ultrasona bakar bakmaz bacakları açtı bizim oğlan gene gösterdi pipiyi yiğidin malı meydandadır dedi doktorumuzda:))))))))))
Ölçümlerimizi falan yaptı herşey yolunda dedi baya bi kilo almış oğluşum 322 gr 22 cm olmuş teyzeleri çok mutlu oldum. Sizlerden ayrıntılı ultrason istedimi doktorunuz 23. haftaya kadar olması lazımmış bugün randevu aldık haftasonu yaptırcaz. Benim gittiğim hastanede ssk indirimiyle 70 dediler bilgisi olan varmı acaba merak ettim.
Bebişim inş. senin yavrunda annesine bi süpriz yapıp gösterir.

evet cnm ilk defa böyle bir yağmur gördüm bursa da ben ama bu yağmur değil filmlerdeki kasırgalara benziyordu çok korktum bizimde iş yerini su bastı

cimcime hayatım sana birşey sorucam...bu hafta bir akrabam almanya ya geliyor da ben bazı şeyler sipariş ettim ona...burdaki satış fiyatlarını da belirttim eğer orda daha uygunsa getirecek...mesela hamile korsesi, bübchen ın çeşitli ürünleri, bebek kamera seti filan...senin önereceğin şeyler var mı? kullanışlı ve işimize yarayacak...malum değişik teknolojide ürünler var orda...

özellerde 120 ile 150 arası değişiyor galiba benim görümcem 120 ye yaptırdı sanırım yanlış hatırlamıyorsam

haha bu defada asiri atlamis takvimim ....... :)) :))
neyse bidaha bi deniyim :))) :)))

:lepi(((((BİR KIZIM OLANA KADAR BENDEN GÜZELİ YOK DÜNYADA)))))):lepi:
:sm_cool::sm_cool:BENİMDE MELEĞİM, PRENSESİM OLACAK:sm_cool::sm_cool:
ACAYİP MUTLUYUM YAWWW..:sm_cool:
BUNUN ŞEREFİNE İÇİLİR..:içelim:

cimcime hayatım sana birşey sorucam...bu hafta bir akrabam almanya ya geliyor da ben bazı şeyler sipariş ettim ona...burdaki satış fiyatlarını da belirttim eğer orda daha uygunsa getirecek...mesela hamile korsesi, bübchen ın çeşitli ürünleri, bebek kamera seti filan...senin önereceğin şeyler var mı? kullanışlı ve işimize yarayacak...malum değişik teknolojide ürünler var orda...

sonuda oldu hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip eder inş
sıra bende cumartesiye kadar nasıl dayancam bilmiyorum bugün tam 18 haftalık oldum hala öğrenemedim

sonuda oldu hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip eder inş
sıra bende cumartesiye kadar nasıl dayancam bilmiyorum bugün tam 18 haftalık oldum hala öğrenemedim

İNŞALLAH CANIM DARISI SENİN BAŞINA ARTIK ÇOK SEVİNDİM AMA HEMEN GÖSTERDİ TATLI YEMİŞTİM :) TAVSİYE EDİYORUM YANİ...BEN 19. HAFTADA ÖĞRENDİM..
:sm_cool:

ALLAAAAHHHHHHHH . ay kız çok sevindim valla
kızlarımızla fink atarız bursa ya gelirseniz kaydirigubbakcemile5:sm_cool::içelim:

ay senin yazdıklarını görünce bende çok mutlu oldum valla gözün aydın Allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin yavrularımızıa.s.

hamile kiyafetleri icin h&m baksin,ben kendime daha hic korse almadim,h&m de hamileler icin cok iyi kaliteli ve ayrica uygun fiyatlara satiyorlar birde c&a var ama orda pek hamileler icin varmi bilmiyorum
cnm bübchenin catlaklara karsi kremi var ,diger ürünleride tavsiye ederim gercekten cok iyiler ben onlari kullaniyorum devamli :CüvCüv:
kiyafetler türkiyede pahali sanirim özellikle bebek kiyafetleri burda zeeman ve kik te cok iyi fiyatlara bebek kiyafetleri satiyorlar birazdan sana zeeman dan aldigim body leri resimlerini koyarim bakarsin kik te ve zeeman da bebek icin cok seyler var
bübchenin catlat kremi yag seklinde cok hos bi kokusu var
simdilik aklima bunlar geliyor cnm
haa birde spielemaxs var ordada cok iyi seyler var sana sayfa linkini gönderiyorum bak orda fiyatlarida yaziyor yataklar ,cok iyi kalitede biberonlar,bebek kiyafetleri ....var

anne karnindaki bebegi duymak icin kulaklik
http://www.spielemax.de/catalog/product_info.php?cPath=2&products_id=219761

burdada bebek telsizleri var
http://www.spielemax.de/catalog/index.php?cPath=2_51

bu gönderdigim linkteki hersey bebekler icin asagida sayfalardan devam ederek bakabilirsin cnm
http://www.spielemax.de/catalog/index.php?cPath=2

simdilik aklima bu kadar geliyor cnm kaydirigubbakcemile2

evet cnm ilk defa böyle bir yağmur gördüm bursa da ben ama bu yağmur değil filmlerdeki kasırgalara benziyordu çok korktum bizimde iş yerini su bastı

Ay evet aynı IKE kasırgası gibi korkunçtu yaa . Ya canım sana ikidir soruyorum dr. un kim diye atlıyorsun ( benim ki jale gürlüler ama hastane değiştirdi kararsız kaldım .

BEBISIM CNM BENIM YAAAA COOK SEVINDIM :dance:
ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASIP ETSIN
BU ARADA BAK BENIMDE BI OGLUM VAR sositososito

bebesaunds um geldi kızlar 3 gün oldu yazmayı unuttum süper bişey.. bebişin kalp atışlarını duyabiliyorum..

kaydirigubbakcemile2 şubatta kızlar mı önde gidiyo bana mı öyle geldi kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…