2009 Şubat Anneleri

kocişim geliyoooo doktora bebeğimi görmeye gidiceeeeeezzzzzz :sm_cool::sm_cool:dua edinde göstersin kızlar...şimdi yemek yicem ve tatlı yicem :) öptüm hepinizi görüşürüz..

selam çilem hoşgeldin aramıza tekirdağ da mısın hangi doktora gidiyosun

sagol canım evet tekirdagdayım ama ilçede marmara ereglisinde.doktora tekirdag yaşam hastanesine gidiyorum.songül yılmaz kıyak.buralara yeni geldiğimizden pek bilmiyorum ama bikaç kişi tavsiye etmişti.şimdilik memnunum.

kizlar ya bu arada ebnim takvim iki gün önden ilerliyor :KK43:
degistirmek istiyorum ama bozcam diye korkuyorum

sunseet sen hangi doktora gidiyosun aslında tekirdag'a giderken yol bitmiyor dogumda nasıl gidecegimi düşünüyorum çorluya mi gitsem acaba diyorum kendi kendime :uhm:

kocişim geliyoooo doktora bebeğimi görmeye gidiceeeeeezzzzzz :sm_cool::sm_cool:dua edinde göstersin kızlar...şimdi yemek yicem ve tatlı yicem :) öptüm hepinizi görüşürüz..

hadi insallah gösterir kendini kerata gamyoncuiremsu :ecrin_bebek:
merakla bekliyorum cnm gelince yaz ok :CüvCüv:

bebişim şimdi aklıma geldi de sana söyleyeyim dedim benim annemin, teyzelerimin, anneannemin kız bebek hamilelikleri çok şikayetli geçerken erkek bebek hamilelikleri daha rahat geçiyormuş benim de aşırı bir şikayetim olmadı o yüzden teyzemler başından beri seninki erkek demişlerdi tuttu da senin de abilerin var annene sor bakalım hamilelikleri arasında bir fark varmıymış gerçi bir tanıdığımın 2 oğlu var 2 hamileliği birbirinden çok farklıydı ama bizimki tuttu belki senin de tutar

inşallah gösterir bebeğin cinsiyetini yaramazların ne zaman göstereceği hiç belli olmuyo biz umudumuz yokken 16+2 de ögrendik kızımızı kaydirigubbakcemile2

kizlar ya bu arada ebnim takvim iki gün önden ilerliyor :KK43:
degistirmek istiyorum ama bozcam diye korkuyorum

Selam kızlar ay göbeğim çatladı siteye giricem diye neyse ki çatlak kremim var -tatlicadiarzu-
Ben daha ne zaman farkettim cimcime ikimizin satları aynı ama takvimlerimiz farklı ben ticker shack diye arat google dan ben ordan yaptım . çok kolay adım adım ilerliyorsun dene bakalım şekerim

bebişim şimdi aklıma geldi de sana söyleyeyim dedim benim annemin, teyzelerimin, anneannemin kız bebek hamilelikleri çok şikayetli geçerken erkek bebek hamilelikleri daha rahat geçiyormuş benim de aşırı bir şikayetim olmadı o yüzden teyzemler başından beri seninki erkek demişlerdi tuttu da senin de abilerin var annene sor bakalım hamilelikleri arasında bir fark varmıymış gerçi bir tanıdığımın 2 oğlu var 2 hamileliği birbirinden çok farklıydı ama bizimki tuttu belki senin de tutar
Selam eflatun o sanırım kişiyle alakalı benim de kızım olcak ve allaha şükür hamile olduğuma ultrasona girince inanıyoruz hala . :nazar:Ablamında oğlu var o da çok rahat bir hamilelik geçirmişti . sanırım genlerle alakalı anneminde çok rahat geçmiş hamilelikleri biz 3 kız kardeşiz :)

beb:içelim:işim hadi inşallah gösterir cinsiyetini annesini daha fazla merakta bırakmaz güzel haberlerini bekliyoruz

sunseet sen hangi doktora gidiyosun aslında tekirdag'a giderken yol bitmiyor dogumda nasıl gidecegimi düşünüyorum çorluya mi gitsem acaba diyorum kendi kendime :uhm:

ben abdurrahman dağcı doktorum devlet hastanesinde çalışıyo ama ben sürekli muayenanesine gidiyorum bende senin gibi 45 dk sürüyo bende malkarada oturuyorum burdaki doktoru beğenmediğim için gidiyorum ama yol uzun işte:uhm:

haklısın canım ben de dedim ya bir tanıdığın 2 oğlu var iki hamileliği dağlar kadar farklı idi birinde çok rahattı birinde ilk 4 ay hastanede ama bizimki tuttu işte

ben abdurrahman dağcı doktorum devlet hastanesinde çalışıyo ama ben sürekli muayenanesine gidiyorum bende senin gibi 45 dk sürüyo bende malkarada oturuyorum burdaki doktoru beğenmediğim için gidiyorum ama yol uzun işte:uhm:

ben o doktoru devlet hastanesinde kan idrar tahlili için gittigimde gördüm bi arkadaşımda onu önermişti ama ben hastaneyi tercih ettim.ya doktorun iyiliği bi yana burda acil durumda bile hastane doktor yok sadece bir tane pratisyen doktor var polikliniği var onun.bide saglık ocagı var durum içler acısı yani :roflol:

Selam kızlar ay göbeğim çatladı siteye giricem diye neyse ki çatlak kremim var -tatlicadiarzu-
Ben daha ne zaman farkettim cimcime ikimizin satları aynı ama takvimlerimiz farklı ben ticker shack diye arat google dan ben ordan yaptım . çok kolay adım adım ilerliyorsun dene bakalım şekerim

yapmaya calisiyorum ama zor oluyor o sayfadan bakiyim baska sayfalarda vardir insallah kaydirigubbakcemile2
hehe ne ne güzel ya ikimizin dogumlari insallah ayni güne denk gelir hem 23 subat yasgününmüs ,en güzel hediye sana hihoyyyt

bebişim hadi inşallah allah gönlündeki ni versin diyelim . haberlerini bekliyoruz .
Ya kızlar BURSA lılar bilir inannılmaz bir yağmur yağdı ben 4.üncü kattayım ve evimi su bastı inanamadım yaa yarım saattir uğraşıyorum . :KK43:(((

yapmaya calisiyorum ama zor oluyor o sayfadan bakiyim baska sayfalarda vardir insallah kaydirigubbakcemile2
hehe ne ne güzel ya ikimizin dogumlari insallah ayni güne denk gelir hem 23 subat yasgününmüs ,en güzel hediye sana hihoyyyt

Ya orası çok basit aslında ama bak bakalım başka yerlere :)) ay yok cimcimem benim d.günüm 23 eylül gün olarak aynı ama ay olarak farklı :))) 23 rakamınının bizim için anlamı olur . İnşallah ama ben normal doğumdan korkuyorum :dilcikar:

X