2009 Şubat Anneleri

kızlar son dr a gittiğinizde bebişlerin boyları ne kadardı?

cnm ben en son gittigimde doktorum cok gicikti yaa girmemle cikmam bir oldu tam 10 dk sürdü muayane konusmamizla beraber toplam 10 dk klava:
birde öncelerde erkege banziyor demisti sonraki gelisinde emin oluruz dedi gecen sefer gidisimdede cok kötü görünüyor gelecek sefer bakariz dedi :mymeka:
doktora kalsa doguma kadar böyle oyalicak

haa bu arada dün aksam esimle senin ve esinin kulagini citlattik ona anlattim arkadasimin esi süpriz yapmis bebegi dinlemek icin kulaklik almis diye
bana ne derse begenirsin " ne demek yani kibarca sende bana mi al diyorsun " dedi kötükedihüso
yooo hayatim tek anlattim dedim :çok üzgünüm: her ay ikimizde kendimize para ayiriyoruz git al dedi
üff yaaa yaklasik dört yildir hep onlara aldim bidefa bisey istedigimi belirttim git kendi paranla al dedi
gitcem alcam onada dinletmicem :dilcikar: :dance: gitsin alsin kendine dinlemek istiyorsa:jeyyar:

benim bebiş 226 gram olmuş ama dr bir hafta kadar geriden gidiyor bebeğin dedi ama bu adet tarihiyle alakalıymış benim düzenli değildi yani..son 4-5 aydır kimi 5 kimi 6-7 gün gecikiyodu yani..

ben ben daha yeni gittim bugün 322 gr 22 cm di canım dr un ultrasonda 19+6 çıktı

ben kaçtım malum iftar saati . akşamda markete gidicez . erken dönersek girerim .

ay canım benim valla bende dün sizden bahsettim eşime oğlu var çok tatlı dedim hatta seninde çınlamıştır kulakların merak etme.. adam doğru demiş :) ama bende daha önce söylemiştim eşime böyle bişey var diye normalde hayatta beceremez bensiz bana bişey almayı..al kendi paranla biz 70 e aldık 5 te kargo 75 sizin orda 55-60 ytl civarı sanırım al walla komşuların sesibile geliyo sırnaşık şey sesini yükseltince sanki bizim evde konuşuyolarsırnaşık şey

bebişim gitti gidiyordan mı aldın baby sound u?? ayrıca kalp sesini dinleyebildin mi? bazı arkadaşlar her türlü bölgeyi denemişler yine de ses alamamışlar...panik olmayalım bi de...ben de almayı düşünüyorum da....

ben simdi gördüm bi yerden 30 € yaklasik 60 yl falan oluyor cok degil aslinda imkan varken icimde kalmasin oda ,ogluma pek bisey yapamamistik bu bizim zevk bebegimiz olucak insallah kaydirigubbakcemile2 sırnaşık şey
erkekler hep böyle cnm malesef , hehe ona dinletmicem diyorumda kiyabilirmiyim ki ben ona :CüvCüv: ben uyurken dinlesin bariii -tatlicadiarzu- acidim sengözlerimebaksanab

kalp atislari hersey belli oluyormu gercekten ?

oglum yanimda oturuyor simdi kalemlerimi aciyor :))
bebisim09 ben senin yazini okurken oglum senin resmini gördü halloo dedi birde el salladi :))

halam ogluma kalkmis oyuncak silah getirmis ,halacim sana ayip olmaz umarim ben bu tarz oyuncaklara karsiyim bunuda kaldiricam demistim
simdi oglum odami kurcalarken buldu oyuncak silahi ( yapcak bisey yok o uyurken alir cöpe atarim dedim ,iki dk bile sürmeden bana" bu ciz" diyerek geri verdi
ben özellikle söylüyorum öyle oyuncaklardan kaciyoruz esimle diye onlarda kalkmislar özellikle onu almislar yani ne olurdu onun yeri zaka gelistirici bisey alsalardi
neyseki oglum annesinin sözünü dinledi :))

Ben de hiç sevmem o tarz oyuncakları bunun için anne babanın dikkat etmesi gerekiyor. Nedense bazı insanlarda görüyorum çocukları küfür etsin bayılıyorlar hiç hoşlanmıyorum geçende bi ark. ın oğlu küfür etti bana çocuk anlamıyo ne dediğini buna kim öğretiyor böle şeyleri ya dedim sorma dedi ark ben unutturmaya çalışıyorum babası tekrar aklına getiriyo dedi amannnn dedim koca da çok önemli valla tek başına pek bişi yapamazsın heralde destek lazım işimiz zor yani çocuk yetiştirmek kolay değil hayırlısıyla bakalım ozamanlar bi gelsinde....:)))))))))))bakarız

malesef öyle cnm onlarin akliyla cocuk dedigin silahla oynar
haklisin cnm cok var böyle durumlar

Haaa bu arada oğluşun a aferin valla maşallah canım benim

saol cnm gerekten bazen cok anlayisli benim neye karsi oldugumu cok iyi anliyabiliyor ee üc yasini bitircek gelecek ay sonu

buarada oglumun yas günü yaklastikca bende düsünüyorum acaba ne gibi bisey alsam
evde herseyi var gecen ay özellikle asiri oyuncak aldik ona,odasini bastan sona yeniledik .perdesinden tutun halisina, oyuncaklarina kadar yeni aldik ,duvar oyasini bile yeniledik ,bütün oda oyuncak dolu
karar veremedim gidip ona büyükce bi oyuncak mi alsam ??
yoksa bir süpriz yumurta alip ona ayirdigim parayi kumbarasina mi atmasi icin versem??
zaten k.pederim gelirken ona dünya dolusu oyuncak getirir ,hatta onada söylicem oyuncak yerine oda kumbaraya para atsin diye.... benim aklima kumbaraya para atma fikri daha cok yatti

sizce arkadaslar???

ogluma her ay iki üc tane kitap aliyoruz ,bu ay aldiklarimida süpriz yumurtasiyla versem güzel bi hediye olurmu kizlar , 50€ ayirmistim ona onuda kumarasina atsam ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…