2009 Şubat Anneleri

çok teşekkür ederim canım dündü doğum günüm ama giremedim nete, kayınvalidemler geldi kötükedihüso
sende kendine çok dikkat et tamam mı canım bizde öptük :1hug:

bebisim09 yasgünün kutlu olsun cnm

canım çok teşekkür ederim..
2 dakka girim dedim kayınvalideler kalacaklarmış acayıp yoruldum bide sahuru kaçırmışlar bugün yemek yapıp duruyom şimdide akşam yemeği hazırlıyom, akşam aldırtmadım eşime pasta falan kutlamadık bide niye pasta almıyonuz diyolar diyeceğine git al madem klava:
dr gidicektik neden gitmiyoz diyo durmadan bebişim belkide gösterecekti annesine cinsiyetini dün süpriz yapacaktı bana :çok üzgünüm:
onların yüzünden gitmedin yarın yada perşembe gidicem artık napayım :çok üzgünüm:
bide eşim taşınacağımızdan bahsetti bugün bana diyoki kaynana size geldiğimizde 2 gün kalıyoz biraz uzağa taşındığınız zaman 15 günden aşağı kalmam oğluşumu özlerim ben zaten grip olmuş öpüp koklayamadım dediklava:
zaten her gittiğimiz yere bebek olunca onuda götürecekmişiz bebeğe bakacakmış sözde bende yuttum klava:
dün kanepede uyuyup kalmışım yorgunluktan ne zaman gitmiş yatak odamı kurcalamış anlamadım 3-4 poşet kıyafet toparladım verilecek durumu iyi olmayanlara açmış deşmiş hepsini bi uynadım yatak odamda :1shok: bunu ne zaman aldın şunu ne zaman aldın hiç görmedik, bikinilerin nerde giyemezsin sen artık bi bakayım bana olcaklarmı dedi küplere bindim yok hepsini kaldırdım dedim sana olacak olanda yok hepsinide giyicem dedim bozuldu ayyy çok doldum dünden beri..
:çok üzgünüm:bakalım bu akşamda bi an önce bitsede kurtulsam gerçi 1 hafta demez gene gelirler..

kızlar ben eve geldim ama eşim hala hastanede.dün kadım yanında ama bugün hastanee değiştirdiler ankara onkojoliye geçirdiler.allahım yaa ameliyatı 3 saat sürdü senağlama neler cektim beklerken bi ben bilirim bi allah bilir.cıktıktan sonra da 1 saat yogun bakımda kaldı.nasıl meraklandım anlatamam.gözünü acar acmaz doktorlara eşim nerde ona haber verdinizmi demiş.canım benim o anda bile beni düşünüyo.sonra aksam üstüde az dışarı hava almaya çıktık.banka oturduk ve bi sigara içti sonra bitince kalkalım dedik.kalkamadı gözlerim kararıyo dedi bi oturdu eli kolu yüzü dudakları mosmor oldu 1 dakkanın içinde üstü başı ıslandı terledi o kadar terlediki akıyodu.serumu da kapatmış.ben hemen koştum güvenligi cagırdım yardım edin eşim fenalaştı diye biri koştu geldi biri tekerlekli sandalye aldı geldi sonra su septik yüzüne hala kendinde degil tirtirtitriyo kocam ben aglıyorum ordan geçenler geldi hep korkma bişeyi yok diyolar ama adam konusamıyo kafasını tutamıyo.kızlar o anda hayatımın en zor anıydı allah kimsenin başına vermesin.inanın ömrümden ömür gitti.sonra oamıza geldik hemşireler geldi tansiyonu düşmüş.doktor falan baktı neyse ki şu an iyi.allaha şükürler olsun.biran bile yanından ayrılmadım artık.arkadaslar kocalarınızı degerini bilin.onu ameliyata götürürken yatırdılar sedyeye aldılar gittiler yanımdansenağlama bi de bana el salladı canım.kendimi zor attım odaya aglaya aglaya gözlerim kocaman olmuş.gelemeseydi bi daha ya onu göremeseydim sarılamasaydım.nasıl korktum.neyse cok uzattım umarım anlatabilmişimdir sıkıntımı.ama şuan iyiyim bin şükür.kocam da iyi.sizleride çok özledim

ay canım çok geçmiş olsun wallahi okurken gözlerim doldu ağladım umarım iyidir şimdi, allah herkeze acil şifalar versin eşinde hemen iyileşir inşallah.. sende dikkat et kendine üzme kendini bebeğinide düşün..

bebisim09

off canim yaaaa neler cekiyorsun öyle kaynanadan :1shok:
ben buurda sinir oldum senin yazdiklarini okurken ,iyi sabrediyorsun walla ,allahtan benim simdiki kayinvalidem rus hic bir seyime karismaz , bisey yapmadan sorarlar bana ...
ondan önceki yani esime yillardir bakan üvey anneside senin kayinvalide gibiydi , dogum dan sonra iki hafta biri sende kalsin bilmezsin demisti kötükedihüso
cok bilmisler onlar zaten kadin bana bunu yapcaksin derdi ebemse hayir yanlis derdi düsün yani ....
aldigim herseye karisirlardi banada demislerdi dogumdan önceki giydiklerin sana olmaz daha büyüklerini al dogum sonrasi icin diye
hicte öyle olmadi dogumdan walla 51-52 le hamile kalmistim 70 kiloyla doguma gittim
dogum sonrasi eskiler oldu ve 55 kiloydum bir bucuk ay sonraysa 48 kilo olmustum
emzirdigimiz icin daha cabuk veriyoruz kilolari

insallah giderler cnm yaa en yakin zamanda sen sakin onlara ayip olcak diye düsünme git ayaklarini uzak tv karsisinda ,evinde cocuk falanda yok nasilsa caydanligida koy masaya isteyen kalkip aliversin :mymeka:
ayy insallah k.validen dogumdan sonra cok SIK gelmez yaa dinlenemezsin , hem dogumdan sonra bebisle beraber uzanip onu koklamak ayri b zevk veriyor ,baskasi yokken onunla basbasa kalmak
ben normal dogum istiyorum oyüzden evimde yardimciya ihtiyaci yok insallah bu seferde bi sorun cikmazsa suda dogum istiyorum bakalim sositososito belki ilk suda kalirim bebegin gelcegi dakka disari cikarim öyle biseyer iste kaydirigubbakcemile2
belim agriyor uzanmam gerek de hamilesin kimse bi laf diyemez kaydirigubbakcemile5
onlara devamli hizmet ediyorsun birazcikta onlar sana destek olsunlar şakkıdı

ben dügün yapmadim ,gelinligimde hic olmamisti bu güne kadar ,halam gelirken getirmis bi tane ,benim istedigim gibi degil ama idare eder hevesimi aldim ,az önce hemen denedim kizlar bakin fotografi hehe icine SIGABILDIM kaydirigubbakcemile2

Son düzenleyen: Moderatör:
demircool
cnm benim insallah allah en yakin zamanda sifasinni verir , üzme kendini bak en zor zamani ameliyati atlatmissiniz , umarim en yakin zamanda saglikli bi sekilde esin evinize döner cnm ,sen kendini üzmeki esinde senin üzüldügünü görüp daha cok üzülmesin

ALLAHIM acil sifalar versin cnm

YOK CANIM BUĞÜN BAYAĞI İSTİRAHATTEYDİM:)) BOL BOL YATTIM UYUDUM...
CANIM BENİM SİĞORTAM YOK ..EŞİMİN BAGKUR BORCU VAR BU YÜZDENDE SİĞORTALI DEĞİLİM..ŞUAN 2 DOKTORUM VAR BİRİ ANASAĞLIKDA DİĞERİDE NENE HATUN HASTANESİNDE..
DÜN AKŞAM ACİL NENEHATUNA GİTTİM O DA MAALESEF DOĞUMA GİRDİĞİ İÇİN GÖRÜŞEMEDİK..ORDAN ÇIKTIM BENDE KARTAL ARAŞTIRMAYA GİTTİM CANIM...GERÇİ ALTTAN MUAYENE YAPMASI CANIMI ACITSADA VE MORALİMİ BOZSADA BUNA KATLANDIM..AMA SADECE DİNLENMEM KONUSUNDA UYARILDIM BİRDE BOL BOL SU İÇ DEDİ...BAŞKADA BİRŞEY DEMEDİ..TAHLİL SONUÇLARIMI ALINCADA MUTLAKA DOKTORA TEKRAR GÖRÜNECEGİM...K.İ.B...:1hug:

canım ya çok çok geçmiş olsun. eşinle daha uzun sağlıklı ömürler dilerim sana. bebişinizle birlikte. üzme kendini artık bak iyiymiş eşin artık.

ama çok duygulandım okurken. bu ara sulugöz modundayım. ne duysam gözlerim buhulanıyo hemen.

demircool geçmiş olsun umarım eşin en kısa zamanda sağlığına kavuşur. tatoş sen de kendine dikkat et olumlu düşün dualarımız seninle. bu arada kızlar bugün öğrendim benim de bir kızım oluyor:))

excite cnm cok sevindim allah saglikla kucagimiza almak nasip etsin meleklerimizi :))

demircoolcum canımçok geçmiş olsun bende aynen ağlama modundayım kıyamam sana allah şifa versin tez zamanda bu ramazan günü duam kabul olur inşallah.sen moralini bozma canım bebişinede yansıtma emi...

Kızlar herkese slmlar...tatoş geçmiş olsun canım k.i.b ...demircool sanada geçmiş olsun hayırlı şifalar canım...herkese iyi uykular

Kızlar selamlar oooooo birsürü seyler olmuş bir gün girmedim ben bugün bandırma daydım akşamüstü döndük uyumuş kalmışsız az evvel kalktık .
DEMİRCOOL - geçmiş olsun canım allah şifa versin allah kimseyi sevdiğinden ayırmasın
TATOŞ - Bak ne iyi olmuş hastaneye gitmen yat dinlen bol bol arıcaz bugünleri :))
BEBİŞİM- sıkma canını onlardan kaynanalardan kurtuluş yok (
CİMCİME - ne güzel yakışmış gelinlik oğullarının sünnetinde inşallah acısını çıkartırsın ,
ŞİRİNCEK - iananamıyorum profiline bakarken gördün sen şirince liymişsin ben bayılırım oraya şaraplarına tatil dönüşü uğramaya çalışırız genelde ilk gittiğimde aşık olmuştum ne kadar şanslısın . Benden selam söyle çirkinceye ......

güzel yurdumun güzel hamişleri hepinize sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum günaydın :dademircoll canom çok büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin

Günaydın Arkadaşlar...
Tatoş çok gemiş olsun. Geçen gün akşam üstü benimde hafif bir kanamam oldu. Kendi doktorumu aramıştım ben, istirahat önermişti ama içimiz rahat etmedi, hstaneye gittik.
Bebeğim iyi, sorun bende... Kum döküyormuşum, sancım falanda olmadığı için hiç aklıma gelmedi bu benim. Sadece çok az bir kan gördüm. Beni ilk başta çok tedirgin etti ama sonradan geçti. Umarım seninde böyle birşeydir Tatoş.
Allah hiçbirimizi bu şekilde sınamasın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…