2009 Şubat Anneleri

Demircool cok geçmiş olsun canım.Yazını okurken cok duygulandım.Neyseki eşinde iyiymiş.Allah sana ve bebeğine bağışlasın.Biran önce sağlığına sıhhatine kavuşması dileğiyle.

günaydınnn kızlarrrr...

tatoş nasıl oldu acaba kızlar. hastaneye mi yatırmışlar.

Merhaba kızlar
Ben bu sıralar bebişimi kendimle beraber çok üzüyorum ve inanılmaz vicdan azabı duyuyorum. Son 1 ay iş stresiydi şuydu buydu derken tam artık bitti hiç bir şeye kafamı takmıcam diyordum şimdi de annem atom tedavisi olucak troid nodülleri için. Radyasyon içeren bir tedavi olduğu için çok korkuyorum. Ayrıca etrafındaki insanları gereksiz radyasyondan etkilememek için hastanede yanlız bir odada yatıcak 4 gün... ve çıktıktan sonra yanına yaklaşabileceği en son kişi benim... senağlama
Şimdi ben üzülmemek için ne yapabilirim günlerdir üzülmeden ağlamadan duramıyorum, tutamıyorum kendimi işte. Allahım sen bebeğimi ve annemi koru :Saruboceq:

annene çok geçmiş olsun canım. ama senin doğuma kadar tedavisi bitmiş olur. beraber bakarsınız bebeğine hiç üzülme.

tatoscum cok gecmıs olsun cnm ıns bır sorun olmaz cok uzuldum gercekten ayrıca ozel gunlerı olan arkadaslarıda tebrık edıyorum allah mutluluğunuzu daim eder ins bıraz dağıtım kotu havayı esımın ruyasından bahsedım sıze kızımıza koyduğum ısmı duyduğumda gulmekten yarıldım hadı sızde gulun bıraz esımın ruyasına gore benim kızımın ısmı ISPANAKSU:roflol: böle bısey yok ya adamın bır kere bıle mantıklı bır ruya gorduğunu hatırlamıyorum acaba dıyom koysammı ISPANAKSU naniknanik ıspanağı gectım bıde su var ölecem-tatlicadiarzu-

ilahi güldürdün beni. mesaj mı geldi acaba. bol ıspanak ye gibi.

tatoşçum yüreğimize su serptin. dün girememiştim öğleden sonra. akşam aklım hep sendeydi.

küçükkedicik senin de iyi haberlerine sevindim. inşallah hep birbirimize iyi haberler veririz. benim için haftaya salı büyük gün. ayrıntılı ultrasonda herşey yolunda desin doktor dünyalar benim olacak. bebeğime yeşil tulum aldım. hep onu sağlıklı bir şekilde o tulumu giymiş hayal ediyorum. çok akıllı çok güzel olsun diyorlar. hiç önemli değil bunlar. sağlıklı olsun başka birşey istemiyorum şuan. :ecrin_bebek:

cimcimecim gelinlik çok yakışmış kaydirigubbakcemile5
tek düğün yapmayan sen değilsin yalnız değilsin yani bizde yapmadık ama gelinlik giydim..stüdyo fotolarıda istediğim gibi çıkmamıştı ağlamıştım kaç gün :KK43:
en sonunda gitti başımın belaları :eek:klava:
bebek olsun evimden çıkmazlar ben biliyorum şimdiden 2 lafın birinde söylüyolar, bana bakmak için değil ama yayılıp bebek sevmek için gösteriş için yani o baktı desinler diye:eek:klava:
annem gelir ama oda gelirse annem 2 gün anca dayanır onun havalarına kaprislerine gider..
annem süslüdür benim baya, makyajsız gezmez yani çıkaramazsın onu öyle makyajsız bi yere :)
kaynanada onla bi araya gelince moda giriyo..
offf daha kaç ay var önümüzde şimdiden ne olcak diye düşünüyom kara kara..
bebekte 2 gündür hareketsiz.. pek kıpırdamıyo bunaldı babaannesinden herhalde:roflol:
bugün yada yarın giderim dr a özledim bebeğimi..

ya kayıvalide diyoki bana bebek doğduğunda ne giydirilcekse veriliyo ya bana görümcemin çocuğunun eski zıbın takımını giydir diyo onu veririm hemşirelere diyo neymiş bebeği güzel yıkamıyolarmış yeni giydirirsem kan olurmuş leke çıkmazmış atmak zorunda kalırmışım..yaww bebeğimin ilk resimlerini çekicez kaç kere giyilmiş artık rengi kalmamış şeyimi giydircem çocuğuma, alt tarafı 10-15 ytl bi zıbın yaa kendi 2 kızıda 2. çocuğu istiyo hamile değillr ama şimdiden almış onlara takımları madem o kendisi giydirsin 2. çocuğuna insanda heves meves bırakmıyolar hee...

kızlar benim sağ tarafım bu kaburga altında boşluk mu ne bilmiyorum 2 gündür ağrıyo sancı gibi yatamıyom sağıma sizdede varmı bu tarz bi ağrı?

günaydın arkadaşlar aslında öğlen olmuş ama anca vakit bulup girebildim :)
demircool canım çok geçmiş olsun seni anlıyorum tabi seninki biraz farklı eşin, benimde babam ameliyat olduğunda da aynı şeyleri yaşamıştım insan çok üzülüyo gerçekten ama şimdi sağlığı yerinde ya o çok önemli allah acil şifalar versin canım biran önce

demircool eşine acil şifalar diliyorum. zor kısmı atlatmışsınız. tanrım dermansız dertler vermesin. sen de canını sıkma, erkeklerin bünyesi daha kuvvetli oluyor çabucak toparlanır o.

elendra sana da geçmiş olsun canım ağrısız sızısız atlatırsın bu kum dökme olayını inşallah.

excite kızın olacağına çok sevindim. Allah sana bağışlasın onu.

bebişim sana da bir nevi geçmiş olsun. tekrarında da sabır dilerim.

cimcime gelinlik çok yakışmış sana da. senin için yapılmış sanki cuk oturmuş üstüne. boşver giyemedim diye üzülme. nice giyenler giydiklerine bin pişman oluyorlar. evinde huzurun olsun yeterki.

kızlar hepiniz saolun çok şükür eve geldi eşim bu sabah.hepinizden allah razı olsun.iyi görünüyor şimdilik.

kızlar ya ne oluyo bize nazarmı oldu herkesin tadı kaçmış:teselli: demircool canım çok geçmiş olsun allah şifa versin yazdıklarını okuyunca çok kötü oldum inana aglamamak için kendimi zor tuttum. rabbim şifa versin eşine inşlaah bebeginizle mutlu mutlu yaşarsınız.
bebişim canım sende takma kafana kolay degil kaynanayla ugraşmak ama bebegini düşün canını sıkma.:teselli:
hastalarımıza allhtan şifa diliyorum herkese mutlu huzurlu günler. herkesin güzel yüzü gülsün en kısa zamnda:1hug:

kızlar ya ne oluyo bize nazarmı oldu herkesin tadı kaçmış:teselli:* demircool canım çok geçmiş olsun allah şifa versin yazdıklarını okuyunca çok kötü oldum inana aglamamak için kendimi zor tuttum. rabbim şifa versin eşine inşlaah bebeginizle mutlu mutlu yaşarsınız.bebişim canım sende takma kafana kolay degil kaynanayla ugraşmak ama bebegini düşün canını sıkma.:teselli:hastalarımıza allhtan şifa diliyorum herkese mutlu huzurlu günler.* herkesin güzel yüzü gülsün* en kısa zamnda:1hug:
Evet canım hepimize birden nazar değdi galiba bu sıralar. Allah daha büyük dertler vermesin. Bugünler inşallah geçicek. Allah sevdiklerimizi ve bebişlerimizi korusun.:nazar:

Beyza cok geçmiş olsun canım.Allah annene sağlık sıhhat versin.

evet kızlar bişeyler oluyor bakalım ama allahım hepimizi ve meleklerimizi korusun.herşey yüce rabbimin elinde.annannem kanserdi ameliyat olmustu 4 ay önce ama şimdi tekrar kist görülmüş.allahım çok üzülüyorum ama hayırllısını istiyorum.

cimcimecim gelinlik çok yakışmış kaydirigubbakcemile5
tek düğün yapmayan sen değilsin yalnız değilsin yani bizde yapmadık ama gelinlik giydim..stüdyo fotolarıda istediğim gibi çıkmamıştı ağlamıştım kaç gün :KK43:
en sonunda gitti başımın belaları :eek:klava:
bebek olsun evimden çıkmazlar ben biliyorum şimdiden 2 lafın birinde söylüyolar, bana bakmak için değil ama yayılıp bebek sevmek için gösteriş için yani o baktı desinler diye:eek:klava:
annem gelir ama oda gelirse annem 2 gün anca dayanır onun havalarına kaprislerine gider..
annem süslüdür benim baya, makyajsız gezmez yani çıkaramazsın onu öyle makyajsız bi yere :)
kaynanada onla bi araya gelince moda giriyo..
offf daha kaç ay var önümüzde şimdiden ne olcak diye düşünüyom kara kara..
bebekte 2 gündür hareketsiz.. pek kıpırdamıyo bunaldı babaannesinden herhalde:roflol:
bugün yada yarın giderim dr a özledim bebeğimi..

cidden cok üzücü bisey ya gelinlik giyememek , vitrinlerin ününden gecerken bakip kaliyordum öyle cocuk kucagimda senağlama ,insallah gelinlerime dünyanin en güzel gelinligini alicam

kaynanalar öyle cnm malesef ,seni cok iyi anliyorum cnm ya ayni seyleri ben oglumda cekmistim , daha yeni gelmisim eve hemen misafir getircekti kötükedihüso ,kusura bakma misafir agirlayamam iki ay gecsin öyle gelsin dedim :dilcikar: dikisli dikisli birde misafir agirlamami beklediler kötükedihüso
kiyamam yaaa ee farketti senin durumunu
benimkide üc gündür basladi hafif hafif tekmelere
günde bir defa tekme atiyor numune veriri gibi :roflol:
ben öyle her istedigimde gidemiyorum doktora ,ayda bir randevu veriyor simdi üc ayi bitirdigimden beri benneyaptımki

evet kızlar bişeyler oluyor bakalım ama allahım hepimizi ve meleklerimizi korusun.herşey yüce rabbimin elinde.annannem kanserdi ameliyat olmustu 4 ay önce ama şimdi tekrar kist görülmüş.allahım çok üzülüyorum ama hayırllısını istiyorum.

canım üzme kendini bu kadar bebeğinide düşün biliyorum elinde değil ama her şeyin ilacı zaman o yüzden şimdiden kendini bu kadar yıpratma iyi şeyler düşün iyi olsun herşey

cimcimecim ben öeline gidiyorum ya doktorun bide kontrol için gidiyorum para verdikten 15-20 gün sonra.. gün vermiyo kontrol için belli bi süre geçince arayıp haber veriyorum kontrole geliyoruz diye..
aynen bende senin gibi düşünüyorum canım kızımda olsa oğlumda olsa düğün yaptırmadan yollamicam evimdem durumum o an iyi olmasa bile borç harç bulup düğünde yapıcam gelinlikte giydircem gelinim yada kızım farketmez..içimdeki o burukluk hala var..
gözlerim doluyo açıkçası ama ne yapalım bizimde alnımıza böyle yazılmış..kader..

burdada hava kapalı yağdı yağacak yağmur..
yağsada bi ohhh desek rahatlasak..
kıştan beri toprağa bir damla su düşmedi..

X