2009 Şubat Anneleri

kızlar ben birazdan izmire yola çıkıyorum
dönene kadar kendinize iyi bakın
inşallah ayrıntılı ultrason sonuçlarım iyi çıkar da size iyi haberlerimle dönerim

hepinizi çok öptüm

canım snaırım çiğli kipadaydı chiccodan daha pahalı ama çok kaliteli..

mothercare den bende çok şey aldım fiyatlar gayette uygundu 2 hafta önce tam 21 tane badi aldım tulumlar aldım 7 li paketler 78 sanırım yarı fiyatına aldım çok tasarruflu bir alışverişti chicco da indirim var çok cici tulumlar var 25 ytl özellikle ben can mavi ve fıstık yeşili gördüm kışlık çok aldığım için almadın onlarıda tavsiye ederim iyi alışverişler hihoyyyt

ayrıntılı ultrason 20-24. haftalar arasında yapılıyor

küçükkedicik geçen haftalarda bende de oldu o tür ağrılar biraz
ama şimdi geçti
yorgunlukla da alakalı sanırım

sağolun kızlar ya.. içime su serptiniz. öğleden sonra biraz sakinledi de bi nefes aldım.

benim oğlan çok aktif bi çocuk olacak galiba.. o sakinleşince ağrılarım azaldı biraz.

kızlar bu detaylıyı benim doktorum da söylemedi o gün çok acele gitmiştik ondan galiba.. randevuyu da söylemedi ama ben netten baktım en iyi 20-22. haftalar arasıymış.

o haftalara yaklaşınca arayıp sorucam orda mı başka biyerde mi diye.. bi de yine bu haftalar arasında 4 boyutluya girmeyi düşünüyorum. bebişi bi 3 boyutlu görelim dimi kime benziyo tartışmalarını başlatmak lazım :jeyyar: bi de şu cinsiyet konusunu kesinleştirmek için istiyorum doğrusu. bi arkadaşın %80 erkek demişler beşinci ayındda kız olduğu çıktı ortaya.

daha bişey almadım o yüzden. 3 boyutluda kesinleşsin öyle alıcam.

valla benim gittiğimde gram indirim yoktu hatta fiyatlara şaşırdım chiccodan badiler aldım ve patikli alt çok uygundu ama mothercare de çok yüksekti baya yüklendik karta taksite böldürdük..
çoraplarıda çok cici..

inşallah ayrıntılı ultrason sonuçlarım iyi çıkar da size iyi haberlerimle dönerim

hepinizi çok öptüm

kendine çok iyi bak canım hayırlı yolculuklar size..
güzel haberlerle dönersin inşallah..:1hug:

hepinizi çok öptüm

iyi yolculuklar canım
inşallah güzel sonuçlarla dönersin sonuclardan haberdar et bizide kaydirigubbakcemile3

bende 3-4 gündür kasık ağrısı var ya sanci gibi, oturup kalkarken baskı hissediyorum neden acep..
bel ağrısıda var zaten

canım ben direk randevu aldım detaylı usg nin ayrı bir ücreti olmaması gerek.zaten namık beyin muayenesi 200 ytl

bende 3-4 gündür kasık ağrısı var ya sanci gibi, oturup kalkarken baskı hissediyorum neden acep..
bel ağrısıda var zaten

canım aynen işte.. benimde öyle ya.. ama normal heralde. dikkat ettim çok hareketli olduğunda bebek daha bi çok oluyo. sanırım artık büyüdüler bizi zorlamaya başladılar.

ayyy acaba indirim varken bende mi gidip biraz alışveriş yapsam acaba düşünmüyordum ama beni de baştan çıkardınız valla bir heves geldi cici cici anlatıyorsunuz...bodyler coraplar filan dayanam ben şimdi ne alacağımı şaşırırım :sm_confused:

carrefourdamıydı canım biz gittiğimizde ikisinede uğruyoruz :) ikiside yakın birbirine görümcem çiğli egekentte otuyruyo doğru hatta bebe şampuanı dağıttı carrefour ama idilin :))

Selam kardeşlerim bugün nasılsınız bakalım . Şaka şaka benle yaşıtlar da varmış çok şükür farketmişsinizdir biraz geç yattık akşam şimdi kendime geliyorum . Çok okuyamadım ama BALIK konusu dikkatimi çekti . Ben geçen ay ki kontrolde dr. a sordum balık sezonu açılmadığından ben konserve ton balığı yiyorum diye . Mümkünse taze tüket dedi civadan falan hiç bahsetmedi .oYYYY didip yatsammı biraz daha

canım aynen işte.. benimde öyle ya.. ama normal heralde. dikkat ettim çok hareketli olduğunda bebek daha bi çok oluyo. sanırım artık büyüdüler bizi zorlamaya başladılar.

evet canım zaten 3 ündür sürekli hareketli hiçuyumuyo diye düşünmeye başladım artık :)
gece 4 tü derinzlm le forumdan anca çıktık hala dönüp duruyodu bizimki..sırnaşık şey

carrefourdamıydı canım biz gittiğimizde ikisinede uğruyoruz :) ikiside yakın birbirine görümcem çiğli egekentte otuyruyo doğru hatta bebe şampuanı dağıttı carrefour ama idilin :))

evet canım benim ailemde çiğli evka 2 de oralar bu konularda şanslı çeşit çok ah izmiiiriiim ahhh. 1 yıl oldu marmarise geleli hasret kaldım oraya napalım bebişle buralarıda seveceğiz belki :Saruboceq:

derinzilm cnm ben 11 buçukta uyandım eşimin kargodan paketi gelidi sevindim benim hediye geldi diye ama oda dağıtımdaymış aradım demin..velhasıl uyuyamadım kargo gittikten sonra uykumu alamadığım içinde başım ağrıyo((

izmire gidince evde oturmak yok bize zaten :)) heryeri geziyoz eşimin toptancıları çankayada hamile kalmadan önce ayda 2 kere eşimin peşine takılıp gidiyodum önce kemer altını gezip sonra ordaki meşhur çınaraltı lokantasıydı sanırım orda yemek yiyip mideyemide tulumba tatlımıda alıp dönüyoduk :))) şimdi 2 ayda bi gidiyom düşük tehlikesi geçirmeseydim yine giderdima ama şimdi korkuyom tabi yusuf peşimde geziyo :)))))))))))

canım ben de lierac kullanıyorum ama göğüslerine kullandığın serum nedir? ve lierac ı günde 1 kez kullanıyorum. sen nasıl yapıyorsun.
merhaba canım.. serum da lierac'ın. ampullerde satılıyor, kırıp şişesine boşaltıp kullanılıyor. fiyatı biraz daha farklı, önce arkadaşım önermişti, doktorum da reçete yazınca fiyatına bakmadım artık.. serum olanı göğüs çevreme fısfıslayıp parmaklarımla yediriyorum.kremi de parmak ucuma parça parça alıp masaj yaparak yediriyorum. her ikisini de akşam yatarken uyguluyorum. kokusu acayip midemi bulandırdı ilk günler ama şimdi alışmışım.
aybuke, aynı problem bende de var, aksam olsa da şu sütyenden kurtulsam diye bekliyorum, eve gelince ilk işim çıkartıp atmak oluyor. havalar serinledi de, biraz rahatladım..

heeey millet ne alemdesiniz yawwklava:
şubat anneleri yatışta sanırım, doğuracaklarda pc başında :sm_cool:
nişan bekliyolar :)) onları okuyup daha bi heyecanlanıyorum..bende temizlik yapıyom toz aldım şimdide çamaşır ascam kocişimde yolda 1 saat sonra evde çok özledim çoooookkksenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…