2009 Şubat Anneleri

güzelim merak etme senden de var :1hug:
ben 77liyim 31doldu yani
evlilik de şubatta 5 bitecek bebişle kutlayacağız kısmetse hatta yıldönümü hediyesi bile olabilir

günaydın kızlar nasılsınız
sanırım yaş rekoru bende 76 lıyım benden daha yaşlısı yok galiba...yok mu arttıran...
bizde 5 yıllık evlıyız 2 senedır de bebek için çalışmalar yaptık ama olmadı 2 kez düşük yaptım .tam ümidimi kaybetmiştim ki allah yüzümüzü güldürdü .Yaş ilerledikçe daha da zor olacağını söylüyorlardı herhalde bizde de öyle bir oldu biraz zorlandık yani...

kızlaar sizde de ağrılar oluyo mu. bazen yanlarım sızlıyo. bi de yine ilk aylardaki gibi regl ağrısına benzer çok kısa süreli ağrılarım oluyo normal mi acaba

of kızlar dün akşamüstünden beri amma da çeneniz düşmüş :roflol::roflol:

oku oku bitmedi

bu arada cimcime hakikaten çok hoş görünüyor göbeğin adam takılmayıp da neyapsın :jeyyar:

FFSS hoşgeldin aramıza

benim de göğüslerim sinir bozucu oluyor sütyen takmaya başladığımdan beri gece yatarken beri çıkartmazdım sütyenimi ama şimdi sıkıntılar basıyor ve aynen anlattığınız gibi benim de ucunda bişeyler birikiyor bazen sütyene yapışmış gibi oluyor

biraz müstehcen ve komik kaçacak ama eşim yeni halleriyle çok eğleniyor kızıyorum ona sakın uçlarına dokunma canım acıyor diye klava: ne cevap verse beğenirsiniz
e bunların nerdeyse hepsi uç oldu -tatlicadiarzu-Çok üzgünüm çoook

bu arada detaylı ultrason fiyatları konusunda hiç bilgim yok. benim dr. devlet hast. çalıştığından hiçbir ücret ödemeyeceğim. şuana kadar da 2 özel muayene ücreti dışında hiç maliyeti olmadı zavallı bebişimin bize. hamile olmasaydım da zaten kontrole falan giderdim mutlaka, yine o parayı verirdim. şimdilik 0 maliyet. doğumu da özeldense donanımlı dev.hast.de yap diyorlar. bakalım o da öyle olursa bedavaya gelecek canımıniçi.

kızlar detaylı ultrasona kaçıncı haftada gideceksiniz..

ya nolur söyleyin benimle aynı haftada olanlar sizde de ağrılar varmı.. ama çok hafif ve gün içinde bazen oluyo. regl ağrısı gibi.

bennilce merhaba hemşeri. sen hangi hast.hangi dr.a gidiyorsun?

merhaba hemşerim ben buca ssk nın dr na gıdıyorum dr Halit Vidinli şimdiye kadar özeline gittim bir kez hastanede kan teslerimi yaptırdım cok zorluk olmadı .bir seferinde de acil olarak doğumhaneye gitmiştim ve bana gayet temiz ve düzenli gözükmüştü.duyumlarımda hep buca nın iyi olduğu yönünde doğum için özel mi yoksa devlet mi daha kararsızım ama benimde içimden devlet hastaneleri daha güvenli diye geciyor.daha cok vakit var araştırmak lazım.sen nereye gıdıyorsun.

ya nolur söyleyin benimle aynı haftada olanlar sizde de ağrılar varmı.. ama çok hafif ve gün içinde bazen oluyo. regl ağrısı gibi.

gecmis olsun cnm
benim 3d ultrasonum icin doktorum beni hastaneye gönderdi gelecek ayin 10 da gitcem :enbuyukkk:

zabıtalar ılgılenıyo cnm sıkayet et sen yenısı gelınce onuda edersın nolcek ben anlamıyorum bu ısten bıse sankı koyde yasıyoruz horoz tavuk noluyokı bende edecem gene olmassa kendım halletcem ılkını kacırmıstık horozun zaten :roflol:cok komıktı ya film gibi ama care ddıl aslında yasak ama ıste anlatamıyoruz

canım benimde ağrılarım oluyo kasık bölgemde genelde ama yatınca geçiyo yorulunca oluyor. hatta geçen hafta baya bi artmıştı ayağımı atarken bile karnım ağrıyodu dr a gittim hiç bişi yok normal herşey biraz ağrın olabilir ama çok arttığında haberim olsun dedi dinlenmen lazım demişti biraz bekle çok artarsa dr unu ararsın akıntı kanama olursa mutlaka haberim olsun demişti bide

arkadaşlar bu ayrıntılı ulturason benim de kafama takılıyor dr umda hiç bahsetmedi.Özelde mi hastanede mi yapılıyor ne zaman yapılıyor.ben bu ay sonunda gideceğim kontrole o zaman 22. haftam olacak ,olması gereken zamanı kacırmayalım birde bilgisi olan varsa paylaşır mı lütfen...

ayrıntılı ultrason 20-24. haftalar arasında yapılıyor

küçükkedicik geçen haftalarda bende de oldu o tür ağrılar biraz
ama şimdi geçti
yorgunlukla da alakalı sanırım

normalde senin bu haftalarda gitmen gerekiyo ama 7. ayda gönderen doktorlar varmış diye duydum ben 3 lü tarama testim çıksın bu hafta 3 hafta sonrada sanırım 4 boyutluya giricem

bende ikinci düzey usg için izmir kent hastanesinden randevu aldım dr. namık demirden marmariste oturuyorum ama ailem çiğli evka 2 de oraya gideceğim.20+5 olmuş olacağım gittiğimde önemli bir usg bence bunu mutlaka yapar doktorlarınız kızlar.kemiklerinden tutun kalp odacıklarından beyin damarlar vs her şey inceleniyor.ben şu an askeri hastaneye gidip geliyorum daha özele hiç gitmedim bakalım bu ara özelede gideceğim marmariste tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı arkadaşlarr?????????????

iyiz cnm benim halam gelcek yatiliya iki gün ,temizlik yapiyorum yap yap bitmiyor klava:
sinir oldum birde stresse girdim cok tembelim yaaaaa ,hic hevesli degilim temizlik yapmaya klava:
sen nasilsin?

saol cnm iyiyim bende biraz karnım acıktı cokacimcoook bebekte acıktı ama çalıştığım için zor oluyo mutfağa git hazırla her gün her gün ton balığı,yada soğuk sandviç yiyiyorum çünkü aşçımız ramazan dolayısıyla öğle yemeği yapmıyor senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…