2009 Şubat Anneleri

inşallah cimcimecim ne diyeyim belkide erken evlendim ondan ezildim içlerinde 17 ye yeni girmiştim..
bizde aynen sizin gibi yapıcaz taşınıp gidicez kurtulucaz..
hele bi bebek olsun gör bak neler olcak daha ..
bir tane oğulları var ve ilk çocuğu olacak bi battniyeyle geçiştirdier..onun parasınıda ben ödüyorum..
bide iki görümcemin çocuğunada hem künye hem bilezik yapmışlar.. bize üçün birini yapacaklar
amaaaann istemiyoz bişey zaten..
ben kocama üzülüyom 2 arada kalıyo bi onları dinliyo bi beni..
bugün aramış kocamı babası bir sürü söylenmiş bağırmış kapatmış teli durup dururken hiç bir şey yok ortada..
eşim babasından açıkçası nefret ediyo babalık yapmamış hiç 8-9 yaşından beri eşim çalışıp kendi parasını kazanmış
allahım onu başımdan eksik etmesin

o çok ağrı ve ateş yapar arkadaşım dikkat et benimki çıkarken ben 1 hafta ağladım

amin cnm bende esimden cok memnunum iyike varlar
üzme kendini belkide en iyisi cekip gitmek

canoşum 20yi deviriyom hihihi bu arada 20 lik diş çıkardınızmı benim çıktı haileyken hemde şu an öbür tarafta damak parçalanmış ordanda çıkıyo fena ağrı yapıyo ((

cnm yaa taa bir yil önce dis doktorum evet yirmilik dis geliyor cekmemize gerek yok demisti sonrada bisey cikmadi ,ben 21 i bitiriyorum bu arada -tatlicadiarzu-
hehe senden bir yas büyügüm hihoyyyt hihoyyyt kaydirigubbakcemile3

Göbişler formu var ya orda bebişin göbiş, benim emziğime bak ama darılırım valla oda neler aldıkta :))

gördüm göbüsünü :CüvCüv: aldiklarinizda cooook tatli allah eskitmek nasip etsin cnm
bende koydum göbegimin fotografini yanlis yere koydum esim basimda kalkmami bekliyor senağlama
oda bilgisayarina asik zaten

slm kızlar, ya ben çalışınca iyice uzak kaldım sanki, eve yordun argın geliyorum kendimi yatağa hooopp bir atıyorum, iftarda olmasa yemeğe bile kalkasım gelmiyor, sonra zoraki eşim açarsa bilgisayarı bir gireyim diyorum, yoksa bilgisayarı açmaya bile üşeniyorum yaaww,

yaştan bahsetmişsiniz, kızlar bu ne acele, ta en güzel çağlarınızda anne olmuşsunuz şaşırdım vallahi, ben bile yaş itibariyle daha erken diyordum, ama size göre ben karta kaçıyorum:çok üzgünüm:

bencede aybüke çok yorma kendini..
cimcime yaww bende oturamıyom kocdan ıra gelmiyo normalde dakika tutuyo banaklava:
kendiside kalkmak bilmiyo..
senin göbüşte baya çıkmış bu arada sexy mama seni..:sm_cool:

kızlar sohbetiniz bugün çok sosyalmiş, derin mevzulara dalmışsınız, eş- aile meseleleri, tabii tehlikeli zamanları atlattık, şimdi keyfini sürüyoruz değil mi, bizim gibi çalışanlara da lafın k ... dan yaklayıp, yorum yazmak kalıyoorr:roflol:

bencede aybüke çok yorma kendini..
cimcime yaww bende oturamıyom kocdan ıra gelmiyo normalde dakika tutuyo banaklava:
kendiside kalkmak bilmiyo..
senin göbüşte baya çıkmış bu arada sexy mama seni..:sm_cool:

saol cnm
kizlarrr benim bi derdim var yaaaaa sokakta iki defa ayni kisi tarafindan takip edildim
bir gecen sefer doktora giderken doktorumun oldugu apartmana bile girdi ben merdivenlerden kosarak ciktim baktim oda merdivenlerden cikiyordu

sonra en son üc gün önce oglumla geziyordum baktim gene o pesimden dolanmaya basladi baktim el salliyor sexy falan diyor sinir oldum
en sonunda defol sokak serserisi diye bagirdim yolda zaten sinirliydim
su iki gündür de nezaman disari ciksam insanlar laf atiyor hic böyle degildi babam dedem yasindakiler bile bakip bisey söylüyorlar cok moralim bozuluyor yaaa öncelerden mini etekle bile cikardim sorun olmazdi
offf yaa kendimi cok kötü hissediyorum onlar laf atinca
bebisim büyüsede insanlarda anlasa hamile oldugumu simdi kesin göbekli diyorlardir
hamileyim diye bi tisört giymeliyim :CüvCüv:

:1shok::1shok::1shok: anam moderen alamanyada böyle şeyler de mi yaşanıyormuş,,, görümcemin kulakları çınlasın tam bir türk düşmanı, alman hayranıdır da o geldi aklıma..

neyse konuya döneyim, canım birebir bir sapıkla karşıkarşıyasın, çok dikkat etmelisin, ayy ben olsam direk eşimi haberdar ederdim, ama senin durum farklı olabilir tabi, hamile kadına da laf atıldığını da ilkkez duyuyorum yuh beee:jeyyar:,aman deyim yalnız çıkma bari sokağa:1ninca:

yaa kizlar düsünün birde benim oturdugu yerde cok modern insanlar oturuyor
laf atanlarin coguda alman ,o pesime takilan adamda dev bi almanin tekiydi
pasakli pasakli cikcam disari artik bende esortmanla falan ufffffffff
hamile olmayi birak esim ,oglum yanimda adam yanimdan gecerken bile ne cesaretse orda bile fisildayarak laf atti :1shok:
cok sükür esim duymadi basinin derde girmesini istemem

Son düzenleyen: Moderatör:
kizlar ben kactim esim kaynana gibi basimda bekliyor
tamda takip edemiyorum yazilari cok stress yapiyor yawwww
alsin bilgisayarini onunla uyusun bari :)))
hepinize iyi geceler kizlar ,bebislerinizi görün rüyanizda :)))
öpt

cimcimecim çok dikkat et canım göbüşlü resmine bakılırsa doğru gerçekten sexy bi halin var :))
ama dikkat et seni kafaya takmış olmalı her kimse o sapık tek başına çıkmamaya çalış seni takip ediyosa evinide biliyodur ne olur ne olmaz eşini haberdar et bence..
yürürken dokunmaya çalışır allah korusun hamilesin kendini savunamazsında..

kızlar ağustosta doğum yapanlar arasında 1 eylülde doğum yapan biarkadaş var dilek_286 onun doğum hikayesini okuyunda gülün biraz ben döverim bea o kocayı öyle yapsa..

CANIM SENDE ÇOK GÜZELSİN MAŞALLAH :jeyyar:MANKEN GİBİSİN RESİMLERİNE BAKTIMDA ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN:lepi: BU İKİNCİ BEBİŞİN AMA HİÇ BELLİ ETMİYOSUN. DİKKAT ET KENDİNE CANIIIIIIIM KOCANSIZ DIŞARI ÇIKMA EMİİ:teytey::teytey:

ya kızlar benim göğüs uçlarım çok kaşınıyor, ve inanılmaz acıyor, dokunamıyorum da, göğüsüm değil ama sadece uçları ve çatlak çatlak, işten gelip sütyeni çıkardığımda göğsümün ucu yapış yapış oluyor, neden acaba?

benimde öyle canım acayip acıyo ve çatlak gibi parça parça sanki..
senden süt geliyodur belkitamla damla hissetmiyosundur süt olabilir belki??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…