2009 Şubat Anneleri

eşim de aynı şeyi söyledi, süt gelmiştir dedi, ama ne bileyim çok tuhaf, rengi falan da yok zaten, sadece sütyeni çıkarınca yapışıklığından anlıyorum, kokusu da yok, ya birde o çatlakların arasından tırnaklarımla kurumuş bişeyler çıkarıyorum, o kuruyan şeylerin ne olduğunu da bilmiyorum, acaba arada süt gelip çatlakların arasına yerleşip de donup kalıor mu ki?

Son düzenleme:
benimde göğüs uçlarım çok acıyo kızlar,bazen o kadar sızlıyoki dokunamıyorum bile.sizde de olduğuna göre normaldir herlade.

ohhooooooooooooo kızlarr nasılda kaynatmışsınız öyle yaa:1shok::1shok: cimcikcim sende kendine dikkat et anaam öyle serseriler bolbol var saolsunlar :eek:klava: kocana söyle bencede.komşum iftardan sonra çaya cagırdı komsuya cıktık eşimle ve oturuyom sandalyede allahım bebek nasıl tepiniyor her agıdan ses cıkınca tabi bebek de hep sessizlige alışkın anası babası sakin sakin oturur hep.garibim o gürültüyle nasıl oynadı anlatamam maşallah :nazar::nazar: resmen 10-15 dakka ya :emir_bebek: neyse kızlar hepiniz dikkatli olun.evet aybüke artık zor günlerimiz gecti sefasını sürüyoz şimdilik ama gene karnımız burnumuza gelince de başlicak dertler kaydirigubbakcemile3 oramız buramız agrıyıp durucak:mymeka:

aybüke aynı şey bendede var parçalanmış gibi yerlerin arasında topak topak şeyler çıkıyor bazen ama beyaz değil galiba herkez yaşıyodur ama bende öyle yapışkanlık falan yok süttür seninki büyük ihtimalle..

cimcimecim çok dikkat et canım göbüşlü resmine bakılırsa doğru gerçekten sexy bi halin var :))
ama dikkat et seni kafaya takmış olmalı her kimse o sapık tek başına çıkmamaya çalış seni takip ediyosa evinide biliyodur ne olur ne olmaz eşini haberdar et bence..
yürürken dokunmaya çalışır allah korusun hamilesin kendini savunamazsında..

öyle bi bagirdi ki sokakta hemen gitti
ilk defa takip ettiginde esime söylemistim ama ikincisini söylemedim zaten rezil olmustur sokakta bagirdigm icin ,ilkinde duymamazliktan gelmistim ordan cesaret aldi heralde bagirmak gerekiyormus ,bende cadi karilar gibi bagirdim yaa ,ayyy cirkin sesli diyip kacmistir :roflol:

CANIM SENDE ÇOK GÜZELSİN MAŞALLAH :jeyyar:MANKEN GİBİSİN RESİMLERİNE BAKTIMDA ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN:lepi: BU İKİNCİ BEBİŞİN AMA HİÇ BELLİ ETMİYOSUN. DİKKAT ET KENDİNE CANIIIIIIIM KOCANSIZ DIŞARI ÇIKMA EMİİ:teytey::teytey:

saol cnm :1hug: a.s.

öyle bi bagirdi ki sokakta hemen gitti
ilk defa takip ettiginde esime söylemistim ama ikincisini söylemedim zaten rezil olmustur sokakta bagirdigm icin ,ilkinde duymamazliktan gelmistim ordan cesaret aldi heralde bagirmak gerekiyormus ,bende cadi karilar gibi bagirdim yaa ,ayyy cirkin sesli diyip kacmistir :roflol:
Aman cimcime dikkat et lütfen allah korusun manyak dolu . Ama bak aynı şey bir arkadaşıma olmuştu normalde pek dikkat çekmeyen bir tipti . Ama oğluna hamile kaldı yolda beklerken önünde arabalar falan duruyodu :1shok:Acaba bizim farketmediğimiz erkekleri çeken bir hormon falan salgılıyor acaba bak onunda oğlu oldu seninde onunla alakası olabilirmi ki .

uyumadan grip bakiim dedim napiyorsunuz ,asiri uykum geldi
bendede kasinti oluyor genelde birde bi büyüdüler ki sormayin :)))

ohhooooooooooooo kızlarr nasılda kaynatmışsınız öyle yaa:1shok::1shok: cimcikcim sende kendine dikkat et anaam öyle serseriler bolbol var saolsunlar :eek:klava: kocana söyle bencede.komşum iftardan sonra çaya cagırdı komsuya cıktık eşimle ve oturuyom sandalyede allahım bebek nasıl tepiniyor her agıdan ses cıkınca tabi bebek de hep sessizlige alışkın anası babası sakin sakin oturur hep.garibim o gürültüyle nasıl oynadı anlatamam maşallah :nazar::nazar: resmen 10-15 dakka ya :emir_bebek: neyse kızlar hepiniz dikkatli olun.evet aybüke artık zor günlerimiz gecti sefasını sürüyoz şimdilik ama gene karnımız burnumuza gelince de başlicak dertler kaydirigubbakcemile3 oramız buramız agrıyıp durucak:mymeka:

cnm genelde esimle cikarim ama cogu zaman tek cikmam gerekiyor cnm :CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör:
ya kızlar benim göğüs uçlarım çok kaşınıyor, ve inanılmaz acıyor, dokunamıyorum da, göğüsüm değil ama sadece uçları ve çatlak çatlak, işten gelip sütyeni çıkardığımda göğsümün ucu yapış yapış oluyor, neden acaba?

Aybüke süttür bence de geçen gün internetten haftamı okurken yazıyordu bu haftadan sonra süt gelir diye senin haftan benden çok . Karbonatlı suyla yıkardı annemler o kalmış aklımda bir dene bakalım olmazsa işyerindede öğlen sil bakalım pamuğu karbonatlı suya batırıp birde gece yatarken yap.Ayrıca meme ucu için kremler de var çatlaklar kötü durumdaysa

uyumadan grip bakiim dedim napiyorsunuz ,asiri uykum geldi
bendede kasinti oluyor genelde birde bi büyüdüler ki sormayin :)))
Measjımı tekrar okuyunca düzeltme gereği duydum . arkadaşım ilgi çekici değil di ama sen öylesin diğer kızların dediği maşallah çocuk doğurduğuna bile inanmak zor yani . Gıcık oldum sana -tatlicadiarzu-

Ben değil hormonlarım süper bişeymiş bir de bu var üstüme gelen olursa öyle diyorum ben '' Zaten hormonların alt üst olmuş bide sen geliyorsun üstüme hüüüüüüüüüüü ''

yaww bişi dicem sen kartlaşmısım mı demiştin??
31 yaş kartmı oluyo bea kafayı yedin herhalde ama kaç senelik evlisin sen yaaa..
bebişi hemen yapmamışsınız ondan sana öyle geliyo canım..
bide resmini görmeden bişey diyemem :)))

yaww bişi dicem sen kartlaşmısım mı demiştin??
31 yaş kartmı oluyo bea kafayı yedin herhalde ama kaç senelik evlisin sen yaaa..
bebişi hemen yapmamışsınız ondan sana öyle geliyo canım..
bide resmini görmeden bişey diyemem :)))

Bize kalsa yapmıcaktık daha bir gecelik kaçamak oldu bebeğimiz :)) albüme koydum resimlerimi 1 ay önce tatilde son halim yani bak bakalım

Bize kalsa yapmıcaktık daha bir gecelik kaçamak oldu bebeğimiz :)) albüme koydum resimlerimi 1 ay önce tatilde son halim yani bak bakalım

valla canım maşallah yani merak etme kartlaşmana daha 10 yıl var 40 devir o zaman görüşelim :dance: bu arada memişler foraaaa:sm_cool:
bizimde bende iltihap varmış idrarda bilmiyoduk 3 ay kaçamak sonunda oldu bebiş :))
hatta iltihap için hapı kullanmaya başladım 5 günlük bi haptı bitmeden hamile kalmışım yani :))
bide kocam beni sağlık ocağına götürdüyine adetim gecikti diye test yaptırcaktım
(ama kesinlikle bebek olabileceğini düşünmemiştik) arabadan indim sağlık ocağına girerken bu ayda tutturamadınsa dötünü kesecem dedim kötükedihüso baya güldük 15dakika sonra aradım şok oldu kapattı teli suratıma bi baktım sağlık ocağından çıkarken kapıda :lepi: o gün yaşadıklarımızı ömrüm boyunca unutmicam..

bişi sorcam albümdeki resimleri nasıl silcem? hadi piller dolmuştur azcık koy göbüşünü...

valla canım maşallah yani merak etme kartlaşmana daha 10 yıl var 40 devir o zaman görüşelim :dance: bu arada memişler foraaaa:sm_cool:
bizimde bende iltihap varmış idrarda bilmiyoduk 3 ay kaçamak sonunda oldu bebiş :))
hatta iltihap için hapı kullanmaya başladım 5 günlük bi haptı bitmeden hamile kalmışım yani :))
bide kocam beni sağlık ocağına götürdüyine adetim gecikti diye test yaptırcaktım
(ama kesinlikle bebek olabileceğini düşünmemiştik) arabadan indim sağlık ocağına girerken bu ayda tutturamadınsa dötünü kesecem dedim kötükedihüso baya güldük 15dakika sonra aradım şok oldu kapattı teli suratıma bi baktım sağlık ocağından çıkarken kapıda :lepi: o gün yaşadıklarımızı ömrüm boyunca unutmicam..
Mersi şekerim evet göğüslerim çok süper oldu valla :) siz düşünüyormuydunuz bebek kusura bakma anlayamadım. Biz bir sene daha düşünmüyorduk ben nerdeyse 5 yıl hap ile korundum . Sonra sıkıldım artık bırakıyorum hapı sen düşün dedim . Şimdi 4 aylık hamileyim çok düşüncelidir eşim Şeniz ben ablamın ısrarıyla yaptım testi normalde sekmez benim 2 gün geçti eyvah dedim gece gittik test aldık ablam kız kardeşim eşim şehir dışında yaptık ablam dedi hamilesin hadi be falan oldum ben eşimi aradım yavrum koca bir duble rakıyı bi seferde içmiş :içelim:şimdi bu günlere geldik şaka gibi

X